Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy was też wkurza jak ktoś popełnia błędy ortograficzne ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Owszem wkurza, najczęściej jest są to dzieci w wieku 12-15 lat. W Csie bardzo często spotykam się z błędami takimi, jakby robili je specjalnie... Do tego jest jeszcze słowo wkurzające "dlaczemu", brak słów. -.-

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie rozumiem jednej rzeczy skoro ma się dyslekcje, analfabetyzm w tym to nie mam zielonego pojęcia po co ktoś taki tworzy konto na forum?

Chce porozmawiać z ludźmi?

Tylko że ludzie w ogóle go nie rozumieją..

Chyba że chce zabłysnąć swoim polskim.. ^_^

po co zakładać konto? Pomyśl sobie że ja mając dyslekcje na starym koncie Baggios osiągnołem 1k postow i range MMT
Opublikowano

Nie wiem mi tam za bardzo nie przeszkadza bo sam super nie piszę :D ale wkurwia mnie jak ktoś nie używa polskich znaków i piszę "ja to nie bede robic mojemu koledze laski", a powinno być " ja to nie będęrobić mojemu koledze łaski" xD

Opublikowano

Wes se oczep, marz probłem jakiź rze ja tak pirze? Koleguw zwoładź ?

A co do tematu .. taki jakiś jednorazowy błąd to tam walić, ale no jak już co chwile no to odechciewa się pisania.

( FORUM [ NABÓR ON ] | www.gamerecords.tk )

Metin2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...