Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Pandashan


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze trochę na na realm`ach będzie po 1k wieczorami lub mniej. Jeżeli to co dzisiaj się dzieję na TZ będzie się powtarzać to ja skończę zabawę i przeniosę się na ruski pandawow.

Opublikowano

Jeszcze trochę na na realm`ach będzie po 1k wieczorami lub mniej. Jeżeli to co dzisiaj się dzieję na TZ będzie się powtarzać to ja skończę zabawę i przeniosę się na ruski pandawow.

 

Mam tak samo, pomijając przechodzenie na Pandawow, jakoś nie lubię go :(

Opublikowano

miałem wstawic ss to wstawiam:

58418469594091279795.jpg

 drugi

49640803934744505297.jpg

 

 

prosze ten twój tracker

1 static.121.168.4.46.clients.your-server.de 46.4.168.121 de 1.057 ms 1.116 ms 1.426 ms 2 hos-tr2.juniper1.rz13.hetzner.de 213.239.224.33   0.152 ms 0.194 ms     hos-tr1.juniper1.rz13.hetzner.de 213.239.224.1   1.930 ms 3 core22.hetzner.de 213.239.245.121   0.231 ms 0.201 ms 0.225 ms 4 core4.hetzner.de 213.239.245.14   4.784 ms       core1.hetzner.de 213.239.245.177   4.830 ms     core4.hetzner.de 213.239.245.18   4.820 ms 5 juniper1.ffm.hetzner.de 213.239.245.5   5.009 ms 5.012 ms 6.684 ms 6 decix2.routers.ovh.net 80.81.193.209 de 5.229 ms           pl     7 rbx-g1-a9.fr.eu 178.33.100.242 fr 15.691 ms 17.498 ms 15.758 ms 8 vac1-0-a9.fr.eu.vaccum 178.33.100.149 fr 16.360 ms 14.363 ms 16.883 ms 9 vac1-1-n7.fr.eu.firewall 178.33.100.152 fr 16.123 ms 16.105 ms 16.478 ms 10 vac1-2-n7.fr.eu 91.121.215.9 fr 16.506 ms 16.450 ms 17.693 ms 11 vac1-3-n7.fr.eu 91.121.215.13 fr 16.167 ms 16.149 ms 16.173 ms 12 ns6365838.ovh.net 37.187.68.78 fr 15.300 ms 15.308 ms 15.298 ms

  

Nie wiem co ty wymyślasz dla mnie jak serwer ma lagi to ma lagi . grałem na hellground(tbc), smolderforge(polecam ,tbc), molten(cata), pandashan(mop), monster(cata) ,pondawow(mop)

 

Lagi mam jedynie na pandashanie no i troche mialem na monster wow.

pozdro:D mi juz nie chce się prowadzić dyskusji na temat tego slabego serwera pandashan (oczywiście szanuje adminów gdyż był to pierwszy serwer mop , a przynajmniej tak mi sie wydaje.Szacunek im sie należy a po za tym serwer jest darmowy więc nie moge czego kolwiek od nich wymagac) jak ktoś chce to niech tam gra , ja wyraziłem pisemnie swoje zdanie i opisałem jak potraktowała mnie administracja . Jeśli ktoś jednak bd miał ochotę pograć na pandawow bez lagów, na realmie x 10 to prosze pisac na fb podałem adres lub na /w albo e-mail wysyłajacie w grze do Rudiaxpl .

Pozdrawiam 

Opublikowano

No i pięknie widać że ci pakiety idą baardzo naokoło, zmiana dostawcy by naprawdę tu sporo pomogła.

Acz byłem wczoraj rano i wieczorem na Pandashanie to muszę przyznać rację i przeprosić - wieczorem lagi były :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...