Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Adventure Tech ■ [1.4.7][SV][Dedyk][Paczka EnnekPL]


DomsoPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co się dzieje z serwerem?

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lepszy bo twój? słuchaj koleś wyjdz z tego tematu i nie zaśmiecaj, bo nie szukam drugiego serwera, tylko chcę się dowiedzieć co się z tym dzieje.

także idź grać sam na swoim.

 

Pozdro

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Serwer Fajny Sam polecam, lecz kończę gdyż długo offline, malutkie lagi które znięchęcały.

 

Serwer 7/10 Z powodów lagów. Paczka - 10/10. Pomysł na serwer - Szacun ;)

 

Polecam i zapraszam na niego lecz idę na inny.

 

Pozdrawiam - Pro121

Opublikowano

Heh a wy dalej szukacie?

nwm:D

Mnie wczoraj wywaliło i juz nie wbiłem

Jak mnie wywaliło byłem w kopalni pod morzem ;p

 

@up

Lagi był bo mapa sie generowała ;p (ktoś po świecie wędrował)

Opublikowano

właśnie w tym problem że nic nie wiemy na temat kiedy wróci ;(

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Przydałyby się jakieś informacje na temat serwera!!!

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

OO

Domso jest na forum może jakieś info będzie ;p

 

@down

chodziło mi że jest na mpcforum :D

nie na forum serva

Opublikowano

co z tego że jest, skoro nic na nim nie ma ;) więc nie ma sensu nawet linka podawać :)

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Sluchajcie . Serwera jako publicznego nie bedzie. Aktualnie jest off. Prawdopodobnie zrobie serwer na paczce ennka bez pluginow czysta paczka . Dzieki temu updaty bede odrazu robil . Wiecie dlaczego lagi byly ? ;D Sprawdziem wszystkie logi oraz konsole ... I ? I to ze lagi byly spowodowane przez errory od bukkit forge i dodatkowo pluginow ktore takze dostawaly bledy przez bukkit forge. Tak wiec mowie . Zrobie jeszcze serwer na paczce ennka lecz juz bez niczego czysta paczka :) Do wszystkich ktorzy grali napisze i kto bedzie chcial ten zostanie dodany na WhiteListe ... Pozdrawiam . Chcecie wiecej info PW :)

Przez wszystkie errory caly ram byl zajebany i jak moglo nie byc lagow :/

Ale spoko .Bedzie czysta paczka + whitelist. Wszyscy co grali jak wszystko przygotuje napisze na pw ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...