Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Adventure Tech ■ [1.4.7][SV][Dedyk][Paczka EnnekPL]


DomsoPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Adventure Tech

 

informacje2.png

 

 

strzalka.gif TYP: Survival + Modyfikacje

 

strzalka.gif Sloty: 45 ( bedzie serwer full , lub bedziecie pisac , to zwiększe smile.png )

strzalka.gif IP: 79.133.211.100:20001

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

Administracja4.png
[Technik] Domso [Wlasciciel] RalTez

 

 

 

pluginy2.png
Autorskie smile.png

 

 

InformacjeDOT2.png
Serwer juz dziala ! smile.png
Zapraszam serdecznie !

Download paczki z modami ( oryginalny download od EnnekPL ):


http://replik.pl/f/EnnekPL/Vw5ubZZv5M/adventure-tech-v1472.zip


Moj download ( automatyczny instalator ) :


http://uppit.com/iqzv8vhezotb/AdventureTech_v1.4.7.2_%28_instalator_%29.exe

lub

https://dl.dropbox.com/s/5whspqqf11ix3oa/AdventureTech%20v1.4.7.2%20%28%20instalator%20%29.exe?token_hash=AAFQXRJeB0kJHA2f52JY9sJaa4lHio57KGxdvPeLasC07Q&dl=1

 

 

Każdego dnia o godzinie 00:00 serwer bedzie wylaczany i wlaczany

w celu zapobiegniecia lagom :)

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znacie jeszcze jakies hostingi ? oprocz speedyshare mediafire replik

Bo mam problem z nimi :/

Prawdopodobnie przez windowsa 8

 

Jak podacie to jak wroce do domu sproboje je uploadowac ...

Opublikowano

działa wam serwer?

 

edit. nie wiedzialem ze port zmieniony.

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

własnie nie działa...

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Hmm... nie spodziewałem się że server tego typu tak szybko powstanie. Zaraz wbiję i go ogarnę chociaż osobiście wolę Feed The Beast bo Adventure-Tech trochę przesadzone :s

 

@edit ogólnie popatrzyłem do pliczków Ennka i jest jest już wersja v.1.4.7.3 może jakieś update serva??

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...