Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Holyskill MineLive v3 [24/7] [no-premium] surv/fb/cre Nowe Mapy; Zawsze najnowszy bukkit! Startujemy już...


boku95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki Spectrum, zapraszam, nie zawiedziesz się :)

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Dzięki salwa i batumiq :)

 

Miłej gry życzę! :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Na pewno otwarcie i piętnastej? Nic się nie zmieniło?

 

Dawać wchodzimy na ten zajebisty server ! :D

Zapraszam na genialny serwer Minecraft (minelive) ip: s34.craftserve.pl:20258

:)

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Witamy w nowym dniu! Kolejny dzień kolejne eventy, zapraszam bo w 10 na duscie to jeszcze za mało :D

 

Zapraszam na genialny serwer Minecraft (minelive) ip: s34.craftserve.pl:20258

:)

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Dzięki ;p

 

Miłej gry życzę!

 

A na SViP-a może promocje zrobię :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

No oczywiście że się podoba xD

 

I te team pvp na duscie, piekne... co raz więcej graczy na tym bn

Zapraszam na genialny serwer Minecraft (minelive) ip: s34.craftserve.pl:20258

:)

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Dzięki ale ta mała czcionka to nie dobre! Złe! :DD

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Zapraszam wszystkich na ten server ! :3 MIła administracja oraz gracze,tanie vipy,miła i przyjemna atmosfera,każdy mile widziany,1 darmowa działka :3 Polecam :P

Opublikowano

Rozumiem teraz dlaczego w tej chwili jest was tylko 8, ponieważ oglądacie mecz manchester united vs real madryt, wybaczam!

 

Ale po meczu kiedy jedna z drużyn wygra, wróćcie świętować! :D

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Dzięki piotrsuli! :D

 

Twoja opinia liczy się jako dwie bo grasz z siostrą! :P

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

no serwer fajowaty szczególnie Administracja bardzo mila i pomocna ,a co do serwera to ciekawie zrobiony godny uwagi / JA BooBY polecam Ten serwer

Opublikowano

Dzięki booBY :)

 

Dalszej miłej gry życzę :D

 

 

No i zapraszam kolejnych graczy przed chwilą 25/40 z czego około połowa na duscie 2 na team PVP ;p

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...