Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Holyskill MineLive v3 [24/7] [no-premium] surv/fb/cre Nowe Mapy; Zawsze najnowszy bukkit! Startujemy już...


boku95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mila administracja , ładne budowle , ciekawe warpy , mili gracze , tanie VIP-y / SVip-y , non-premium , mało banów . Jest sporo slotów wiec dla każdego znajdzie się miejsce. ;)

Polecam ---> Mine-Live ---> s34.craftserve.pl:20258

Bilibonga

 

 

Opublikowano

Dziękuje za kolejną opinię no i życzę miłej gry! ;P

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Będą dziś jakieś eventy? Bo ostatnimi czasy niebyło a jakieś eQ zawsze się przyda :D

Zapraszam na genialny serwer Minecraft (minelive) ip: s34.craftserve.pl:20258

:)

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Jeszcze raz serdecznie zapraszam! Grałam na wielu wielu i jeszcze raz wielu serwerach i szczerze mówiąc to jest jeden z lepszych jak nie NAJLEPSZY serwer! Wbijać ludziska! <3

Super zabawa i mnóstwo evencików! Jak będzie Was dużo to na 100 % serwer będzie wzbogacany o coraz to nowe mapy, budowle i niespodzianki, już w tym monecie są pomysły i plany, ale nic więcej nie zdradzę!

 

/Pozdrawiam

Joanna^^

Opublikowano

3nergia jak dobrze pójdzie to powinny być dziś ;p

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Siemka ponownie, kończy mi się svip i chyba kolejny raz skorzystam tylko czy będzie może jakś promocja? Było by miłooo :3

Zapraszam na genialny serwer Minecraft (minelive) ip: s34.craftserve.pl:20258

:)

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Owszem już o tym wspominałem na serverze, będzie SuperVip- 7zł i Legenda 20zł oczywiście chodzi o przelew ;)

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

nie polecam tego servera

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Tak ją również tak bym napisał gdybym wszedł na nie swój server i zaczął reklamować swój który nawet nie powstał... już podawałeś gg kto chce być twoim sponsorem ten dostanie h@...

no weź wybacz ale słusznie cię zbanowali...

 

A ją przypomnę że jest to najlepszy server na jakim kiedykolwiek grałem!

Zapraszam na genialny serwer Minecraft (minelive) ip: s34.craftserve.pl:20258

:)

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Dokładnie tak było i nie mam zamiaru tolerować, czegoś takiego.

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

^^,

 

Serdecznie zapraszam otwarliśmy właśnie team pvp gramy na mapie de_dust 2, chyba kojarzycie ;p

 

Wbijać!

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Zapraszam , mila atmosfera , ciekawe budowle , duże działki , dużo eventów i cenne nagrody . xD

Bilibonga ;)

 

 

 

 

 

 

PS Mój nick na MineLive to Bilibonga ; )

Opublikowano

Nether otwarty z nowym spawnem :)

18 graczy i wciąż ponad 1,5 gb wolnego ram-u :D

 

Wchodzimy!

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Kolejny dzień kolejne nowości? Wejdź sam i przekonaj się! :)

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Kolejny dzień kolejne nowości? Wejdź sam i przekonaj się! :)

Serv Padł ale nie wiem na ile ;(

Opublikowano

Przepraszam, ale nie wiem co się stało, server włączyłem już o 21.47 :)

 

W logach nic niema tak jakby nic się nie stało.

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Opublikowano

Trolololololo Ludzie, wbijaaać <3 Czeekam ^.^

Malutko was v.v to smuutaśne, liczę na WAS <3 Jutro, we wtorek, za tydzień ALE macie być <3

 

/Joanna^^

Opublikowano

Zapraszamy, jest godzina 15.30 a was troszkę mało! ;P

Forum spływa na dno, pozdrawiam


Brawa dla moderatorów.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...