Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DestructiV [Dedyk]


Makaveli™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamknij mordę wkurwiać to ty możesz swoja mordą zjebaną, przyznaj się że ci ... rodzice zdechli jak zobaczyli że mają takiego syna skorwysyna.. pedała i cwela.. i się zabili.. Szmato ruchano przez babcie,,, dziadius ci daje do papy suko

 

jeb się szmato MURZYNIE PIERDOLONY

 

ten Serwer to totalne gowno.. adminstracja to geje i pedały !!! złodzieje i debile nie udaczniki SKORWYSYNY!!

 

LUBISZ BRAĆ DO PAPY SZMATO!!!!!!!!!!!TWOJA MATKA TO DZIWKA!!!!!

Leci Raport Dzieciaku .. a tak wgl. Idź na swój serwer hamachi -,-

sygna_player.gif

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Słuchajcie!

 

 

Nie ma sensu się denerwować z powodu takiego neo kida jak fristal1996 , który nawet nie wie co to ortografia.^^
PS:Czekam z cierpliwością na otwarcie serwera
@EDIT
Makaveli, możesz dodać do prezki system ulepszeń?
Mam nadzieje, że jest dość rozbudowany ^^

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

REJESTRACJA ORAZ SERWER ZROSTNĄ URUCHOMIONE O GODZINIE 18:00 .
TRUDNE do wjebania w ten łeb ?


Czekam na serwer, do zobaczenia w grze ;)

Gram pod nickiem :

- Malin3k *wojownik*
- Przypau / Bullet *ninja*
- LittleDevil *sura*

material.png

Opublikowano

Ostry, dodam system ulepszeń po starcie servera..

 

LVL jaki max powiem wam później bo zamierzam go zmienić

Pozdrawiam ! - Napisze jak server wystartuje :D

732173tupac.png

Opublikowano

Prezentacja kradziona z Graysta(almantii) i Avonist :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/856087-avonismt2pl-dedyk/

 

@Edit.

 



Makaveli™, dnia 16 Feb 2013 - 16:21, napisał: 

Wrzucimy Łatkę już uploaduje ... 



A jakby co ja strony nie robiłem a 6-latki nie mają problemów z rejestracja..

Nie ja mam się nauczyć robić server tylko wy nauczcie się robić konto!

Więc zamknij gnoju ryj jak do mnie mówisz. Zjadę cię szybko bo na to zasługujesz, ze swoimi słowami mi nie dorównujesz ! 



Server ON Od 18:00

Nikt się nie włamał ...

proszę o cierpliwość !

 

 

Jak dla mnie jesteś zwykłą szmatą :) Idź pisać swoje skrypty w paincie a nie wpierdalaj się tam gdzie cie nie trzeba :)

Opublikowano

Witam , przepraszam w imieniu całej administracji ale start serwera odbędzie się jutro o godzinie 12:00 już bez bety naprawione zostaną wszystkie bugi, urozmaicony system ulepszeń będzie oraz dodamy dobrego w 100 % działającego klienta o 10:00 będzie na stronie . Dziękujemy i przepraszamy , zespól DestructiV.pl

Opublikowano

Prezentacja kradziona z Graysta(almantii) i Avonist :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/856087-avonismt2pl-dedyk/

 

@Edit.

 



Makaveli™, dnia 16 Feb 2013 - 16:21, napisał: 

Wrzucimy Łatkę już uploaduje ... 



A jakby co ja strony nie robiłem a 6-latki nie mają problemów z rejestracja..

Nie ja mam się nauczyć robić server tylko wy nauczcie się robić konto!

Więc zamknij gnoju ryj jak do mnie mówisz. Zjadę cię szybko bo na to zasługujesz, ze swoimi słowami mi nie dorównujesz ! 



Server ON Od 18:00

Nikt się nie włamał ...

proszę o cierpliwość !

 

 

Jak dla mnie jesteś zwykłą szmatą :) Idź pisać swoje skrypty w paincie a nie wpierdalaj się tam gdzie cie nie trzeba :)

 

Szmatą ty jesteś i nie zamierzam się słuchać ... i jakie niby skrypty ..

732173tupac.png

Opublikowano

o kurwa. Dawno takiej patologi w teamie nie widzialem;x. Nie dosc ze skradzione kawałki prezentacji to jeszcze zrobili z takiego gowna dedyka ;c. Koszmar .... Syf nic wiecej.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Witam , przepraszam w imieniu całej administracji ale start serwera odbędzie się jutro o godzinie 12:00 już bez bety naprawione zostaną wszystkie bugi, urozmaicony system ulepszeń będzie oraz dodamy dobrego w 100 % działającego klienta o 10:00 będzie na stronie . Dziękujemy i przepraszamy , zespól DestructiV.pl

Niee jesteś dzieciaku z administracji :) , więc się nie podszywaj.

expeliarmus_zps84c9ccee.png

 

Zbieram Like :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...