Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DestructiV [Dedyk]


Makaveli™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po 1 są nowe wierzchowce a po 2 oficjalny start gdzieś o 18:00

 

Wpiszcie byle jaki email nie sprawdzamy...

I konta można robić.. pisze coś z mysql ale na dole pisze że zostało założone !

 

Nie długo uploadniemy nowe PC I PC2 I będzie widać woja i surę :P

Dajcie nam czas..

 

Przepraszamy za Problemy !

732173tupac.png

Opublikowano

chu nie mogę zrobić konta niby pisze azłe hasło omg



Nie potrafisz normalnej strony zrobic, a nie jakies gowno pełno na niej błędów



Po 1 są nowe wierzchowce a po 2 oficjalny start gdzieś o 18:00

 

Wpiszcie byle jaki email nie sprawdzamy...

I konta można robić.. pisze coś z mysql ale na dole pisze że zostało założone !

 

Nie długo uploadniemy nowe PC I PC2 I będzie widać woja i surę :P

Dajcie nam czas..

jak można pacanie zrobić konta jak nikt nie może czytać sie naucz...

 

Dedyk chyba no hamachi pozdrawiam. cwe,, nie polecam tego szajsu bo to fake.. 2/3dni po chodzi i off bedzie:))

 

reje nie dziala konta nie można zrobić:)

Przepraszamy za Problemy !

Opublikowano

Hah.. to nie błędy tylko ty źle się rejestrujesz, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nara !

 

Będzie łatka !

 

Przepraszamy za Kłopoty !

Ale wkońcu na razie są testy !

732173tupac.png

Opublikowano

hha ale jesteś smieszny :)) of serwer ojjjj???



Hah.. to nie błędy tylko ty źle się rejestrujesz, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nara !

 

Będzie nowy client !! będzie all widać !

 

Przepraszamy za Kłopoty !

Ale wkońcu na razie są testy !

hahha, ty bez Muzgu... nie umiesz zrobić Strony Normalnej.. tylko wgrać gotowca pozdrawiam.. Ciole Zjeb

 

Konta nadal Nie mozna zrobić koledzy tez nie mogą Ło do fak tez zle robią /??

 

a Serwer offinne Już pad ? ?zabezpieczenia fajne masz :)

Opublikowano

Ja nie mogę co za dzieci ...

 

Pisałem że server OFF bo pracujemy nad nim

Clienta wrzucimy albo same PC I PC2

Zobaczymy !

 

Mamy czas do 18:00

732173tupac.png

Opublikowano

Naprawdę Gromada Dzieci mam Nadzeję ,że oni na serwerze nie będą bo nie mam wtedy po co grać ......

Pytanie : Jaki max lv.??

sygna_player.gif

Opublikowano

hha ale jesteś smieszny :)) of serwer ojjjj???

 

hahha, ty bez Muzgu... nie umiesz zrobić Strony Normalnej.. tylko wgrać gotowca pozdrawiam.. Ciole Zjeb

 

Konta nadal Nie mozna zrobić koledzy tez nie mogą Ło do fak tez zle robią /??

 

a Serwer offinne Już pad ? ?zabezpieczenia fajne masz :)

 

Ogar dzieciaku, nie spinaj się tak..

Poza tym rejestracja działa i można zrobić konto...

P.s Szukaj słownik.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Hah.. to nie błędy tylko ty źle się rejestrujesz, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nara !

 

Będzie nowy client !! będzie all widać !

 

Przepraszamy za Kłopoty !

Ale wkońcu na razie są testy !

Wrzućcie samą łatkę, nie całego klienta, ewentualnie jakiś patcher, bo właśnie pobrałem klienta i zostało mi tylko 1,7 gb transferu do 20 lutego, a pewnie nie tylko ja mam mobilnego neta z limitem. Napisz jeszcze tylko jaki max lvl, bo nie jest napisane albo ja jestem ślepy.
Opublikowano

Ja nie mogę co za dzieci ...

 

Pisałem że server OFF bo pracujemy nad nim

Clienta wrzucimy albo same PC I PC2

Zobaczymy !

 

Mamy czas do 18:00

taa off bo to gów.. a nie serwer robić Dedyka ! na plikach Derin hahahah i v2 i gotowiec hahah ALE ZALOSNY JESTES nie umiesz zrobic poprawnej reje Kapciu Zgnily

Ludzie pobrali juz.. clienta a teraz robicie Clienta.. i od nowa moze pobrac mają hahah

 

nie polecam tego Scierwa Syfa.. gow.. adminstracja to 10latki jeb.. gnoje! padnie po 2dniach

Opublikowano

Wrzucimy Łatkę już uploaduje ...

 

A jakby co ja strony nie robiłem a 6-latki nie mają problemów z rejestracja..

Nie ja mam się nauczyć robić server tylko wy nauczcie się robić konto!

Więc zamknij gnoju ryj jak do mnie mówisz. Zjadę cię szybko bo na to zasługujesz, ze swoimi słowami mi nie dorównujesz ! :P

 

Server ON Od 18:00

Nikt się nie włamał ...

proszę o cierpliwość !

732173tupac.png

Opublikowano

robie konto.. i akc..

wyskakuje to

 

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/csfragga/public_html/metin33/controllo.php:3) in /home/csfragga/public_html/metin33/controllo.php on line 95

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/csfragga/public_html/metin33/controllo.php:3) in /home/csfragga/public_html/metin33/controllo.php on line 95

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /home/csfragga/public_html/metin33/conn.php on line 2
Nie mozna polaczyc sie z baza danych!

 

i co to jest normalne panie ga cwel** jeb** głu** widać w rodzinie się nie układa patologia jeb..

Opublikowano

@up nie chcemy takich na serwerze bye. Nie wchodź na serwer.

 

TS:

 

ForGame.pl

kanał : 90

hasło: 12345

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Wrzucimy Łatkę już uploaduje ...

 

A jakby co ja strony nie robiłem a 6-latki nie mają problemów z rejestracja..

Nie ja mam się nauczyć robić server tylko wy nauczcie się robić konto!

 

Server ON Od 18:00

Nikt się nie włamał ...

proszę o cierpliwość !

6lat to ty masz dziwffko naucz sie robic konta .. szmffto rodzice ci zdechfffliii

Opublikowano

taa off bo to gów.. a nie serwer robić Dedyka ! na plikach Derin hahahah i v2 i gotowiec hahah ALE ZALOSNY JESTES nie umiesz zrobic poprawnej reje Kapciu Zgnily

Ludzie pobrali juz.. clienta a teraz robicie Clienta.. i od nowa moze pobrac mają hahah

 

nie polecam tego Scierwa Syfa.. gow.. adminstracja to 10latki jeb.. gnoje! padnie po 2dniach

Ogarnij. człowieku . Dzieciaku Przecież czas do 18:00 mają nie pisali ,że będzie ON od razu ...

Up twoje zachowanie typowe dla NeoKida

sygna_player.gif

Opublikowano

zamknij mordę dupo geju.. widać mamusi nie masz

KUrwa Nie Wkurwiaj Mnie Dzieciaku Pierdolony ... Wypierdalaj z MPC Forum i spamu nie rób i Nie loguj się na serwer -,- ...

sygna_player.gif

Opublikowano

Ja pierdole, dziecko ( MÓWIĘ DO FRISTALA) !!!

 

Server JEST OFF DO 18 I REJE TAKŻE CZY TO TAK KURWA CIĘŻKO ZROZUMIEĆ !

732173tupac.png

Opublikowano

KUrwa Nie Wkurwiaj Mnie Dzieciaku Pierdolony ... Wypierdalaj z MPC Forum i spamu nie rób i Nie loguj się na serwer -,- ...

zamknij mordę wkurwiać to ty możesz swoja mordą zjebaną, przyznaj się że ci ... rodzice zdechli jak zobaczyli że mają takiego syna skorwysyna.. pedała i cwela.. i się zabili.. Szmato ruchano przez babcie,,, dziadius ci daje do papy suko

 

Ja pierdole, dziecko ( MÓWIĘ DO FRISTALA) !!!

 

Server JEST OFF DO 18 I REJE TAKŻE CZY TO TAK KURWA CIĘŻKO ZROZUMIEĆ !

jeb się szmato MURZYNIE PIERDOLONY

 

ten Serwer to totalne gowno.. adminstracja to geje i pedały !!! złodzieje i debile nie udaczniki SKORWYSYNY!!

 

@UP PRZY REJESTRACJI ZOBACZ CO PISZE PONIŻEJ TEGO BŁĘDU.

Czekamy cierpliwie :)

LUBISZ BRAĆ DO PAPY SZMATO!!!!!!!!!!!TWOJA MATKA TO DZIWKA!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...