Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DestructiV [Dedyk]


Makaveli™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmieńcie hosting. Zagram, bo narazie nic fajnego nie wychodzi.

 

Nagrody od biologa chociaż trochę edytowane?

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Tak i to dużo ;D

A co do hostingu na stronce servera jest ich trochę ;P

 

System ulepszen to :

 

np. stal - szafir- szmaragd

z biżu z niebianskich łez

robi sie eq smoka

 

Wrzucę pózniej SS

732173tupac.png

Opublikowano

Narazie jest beta gdzieś tak o 18.00 już serv wystartuje :D

 

więc proszę za bardzo nie męczyć się bo postacie zostaną skasowane ;D

732173tupac.png

Opublikowano

Jaki max lvl, itp. Tylko 2 epiki po stali? Będą później dodane kolejne czy nie? Broni też 2 epiki? Robimy je z broni 75 czy 65? Zagram bo sealian mnie rozczarował. Znaleźć tam bossa i coś z niego wydropić to masakra.

 

O, tylko w shinsoo? Szkoda, z rok nie grałem w shinsoo, będę się tam czuł zagubiony.

Opublikowano

Yyyy lol? Mężczyzny widać tylko szamana i ninje a kobiet sure i woja omg wtf? Ruszyć sie nie da niewidoczną postacia nawet.

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Wiem że nie widać sury i woja ... pracujemy nad tym ;P

 

Dajcie nam trochę to dopiero Beta...

 

Gramy w Shinnoso ponieważ tak mówi fabuła .. są nowe bronie i zostanie dodany bardziej rozbudowany system ulepszania...

 

O to się nie bójcie narazie jeszcze server oficjalnie nie wystartował

 

P.S

Na razie w SHinnoso, na becie pózniej się zastanowimy

732173tupac.png

Opublikowano

Wiem że nie widać sury i woja ... pracujemy nad tym ;P

 

Dajcie nam trochę to dopiero Beta...

 

Gramy w Shinnoso ponieważ tak mówi fabuła .. są nowe bronie i zostanie dodany bardziej rozbudowany system ulepszania...

 

O to się nie bójcie narazie jeszcze server oficjalnie nie wystartował

 

P.S

Na razie w SHinnoso, na becie pózniej się zastanowimy

Dajcie lepszy system ulepszeń, a nie stal---->szafir---->szmaragd.

W końcu to serwer easy, a nie hard.

I kiedy w końcu oficjalny start?

Przydałoby się również dodać do prezki system ulepszeń, oraz proponuję dodać na serwer nowe wierzchowce i wtedy będzie git^^

23562935567511174409.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...