Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WRPSP] Problemy i Pytania związanie z WRPSP !


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Imo wrzuć ten uptader do tego pliku 1 GB :D

 

 

 

Zainstaluj c++2008 lub 2010 i uruchom jako administrator.

NF 4.0 pobierze stąd:

 

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=17851

 

Porty od WRPSP to są te:

TCP: 5340

TCP: 5330

UDP: 5350

UDP: 5351

 

imo musisz wszystkie odblokować, w centrum zarządzania routerem

 

 

Moze najpierw przeczytasz to co wczesniej? Mamy Cie informowac ze masz odp?

Opublikowano

Hacki na PSP?????????????????????????

 

Nie to jest nie mozliwe...

 

 

 

http://vlep.pl/boas4w.jpg http://vlep.pl/jc5x3z.jpg http://vlep.pl/vh8uk4.jpg 

 

 

Czy komus udało sie obejsc zabezpieczenia?

 

Ja mysle ze tylko padły no nie wierze ze hacki wrociły...

 

Co wy o tym myslicie?

 

 

z pewnoscią moge powiedziec ze to bug (taki w grze bład) :)

 

Cwaniaky zrozum że ze mną coś nie tak (dzisiaj)

320551442138510845087.png
Opublikowano

 

Hacki na PSP?????????????????????????

 

Nie to jest nie mozliwe...

 

 

 

http://vlep.pl/boas4w.jpg http://vlep.pl/jc5x3z.jpg http://vlep.pl/vh8uk4.jpg 

 

Czy komus udało sie obejsc zabezpieczenia?

 

Ja mysle ze tylko padły no nie wierze ze hacki wrociły...

 

Co wy o tym myslicie?

 

 

To jest tylko bug -.- Ty musisz wszystkie fora tym obrzucic i panike siac? Gralem wczesniej i wszystkich na cadoro wyrzucilo pod mape.. Nie ma zadnych hackow na psp...

Opublikowano

Lol. Bug serwera i tyle >.> Prawdopodobnie 2 inne roomy się na siebie nałożyły lub coś. Ew. Gm postanowił potrollować :P

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Jest informacja od Nathiego944, że wszystkie serwery mają zniknąć do 31.

Pytając Jacoh'a, stwierdził, że raczej team WRPSP nic z tego sobie nie zrobi, więc czekamy ;) !

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Jest informacja od Nathiego944, że wszystkie serwery mają zniknąć do 31.

Pytając Jacoh'a, stwierdził, że raczej team WRPSP nic z tego sobie nie zrobi, więc czekamy ;) !

Strona dzis wrocila. Co ma sobie zrobic skoro wszystko co robia jest dozwolone ze strony DE. Nexon wydal to oswiadczenie bo tracil kase. A ze na psp za nic nigdzie nie placimy to jest ok. Team psp jak by chcial to sam moze postawic nexona pod sciana bo to co napisali to grozby. Tak samo jak slynna sprawa z serwisem wymiany plikow pobier***** (nie wiem czy wolno xD). Nie wolno pisac ze ktos bedzie karany, placil. Wiec psp raczej bedzie dzialalo dalej :)

Opublikowano

Jeżeli WRPSP już jest zamknięte to przydało by się chociaż robic Clan na Nexeonie [WRPSP Team] , ponoć już jest ale czy to prawda... Jak mozna sprawdzić liste clanów. ?

               

Opublikowano

Strona dzis wrocila. Co ma sobie zrobic skoro wszystko co robia jest dozwolone ze strony DE. Nexon wydal to oswiadczenie bo tracil kase. A ze na psp za nic nigdzie nie placimy to jest ok. Team psp jak by chcial to sam moze postawic nexona pod sciana bo to co napisali to grozby. Tak samo jak slynna sprawa z serwisem wymiany plikow pobier***** (nie wiem czy wolno xD). Nie wolno pisac ze ktos bedzie karany, placil. Wiec psp raczej bedzie dzialalo dalej :)

 

 

Boże skończ z tym pisaniem, że PSP nie zostanie ruszone....

I co to za pomysł z tym, że psp może postawić Nexona pod ścianą!? W jakim Ty świecie żyjesz. To nie groźba tylko Nexon bierze się to za co powinien.

Serwer w celach edukacyjnych? Takie bujdy to sobie admini serwa mogą wciskać graczom a nie firmom deweloperskim. Co z tego, że nie czerpali korzyści? Prywatny serwer coś tam najwidoczniej naruszał i tyle, tak z resztą jak każdy inny z privów. Cała ta obłoczka wokół zamknięcia PSP, że niby nic nie robili od kwietnia itp. to po prostu pic na wodę. Admini puścili info, że ich to nie rusza i dopiero po kilku chwilach wszystko przemyśleli, że nie ma po co w takie gówno się mieszać. Wiele ludzi pisze, że jaki to Nexon jest. Po prostu żenada. Jacy to oni kurczę teraz biedni Ci gracze. ojojojojoj

"NIE WRUCIMY NA GLOBALA! NEXON TO GUNWO" a i tak większość wróci. Taka sytuacja.

 

Czekam na hejty od rozdrażnionych kidków. Wypowiedzi konstruktywne mile widziane.

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

 

 

 

Boże skończ z tym pisaniem, że PSP nie zostanie ruszone....

I co to za pomysł z tym, że psp może postawić Nexona pod ścianą!? W jakim Ty świecie żyjesz. To nie groźba tylko Nexon bierze się to za co powinien.

Serwer w celach edukacyjnych? Takie bujdy to sobie admini serwa mogą wciskać graczom a nie firmom deweloperskim. Co z tego, że nie czerpali korzyści? Prywatny serwer coś tam najwidoczniej naruszał i tyle, tak z resztą jak każdy inny z privów. Cała ta obłoczka wokół zamknięcia PSP, że niby nic nie robili od kwietnia itp. to po prostu pic na wodę. Admini puścili info, że ich to nie rusza i dopiero po kilku chwilach wszystko przemyśleli, że nie ma po co w takie gówno się mieszać. Wiele ludzi pisze, że jaki to Nexon jest. Po prostu żenada. Jacy to oni kurczę teraz biedni Ci gracze. ojojojojoj

"NIE WRUCIMY NA GLOBALA! NEXON TO GUNWO" a i tak większość wróci. Taka sytuacja.

 

Czekam na hejty od rozdrażnionych kidków. Wypowiedzi konstruktywne mile widziane.

 

 

 

Pewnie do niczego bym sie nie doczepil gdyby nie to ze od kwietnia zrobili tylko pinglimit... Mimo wszystko i tak mysle ze decyzja o zamknieciu serwera nie jest spowodowana tym co robi nexon. Moze jakos sie do tego przyczynila ale watpie ze to jest glowny powod. Ja na przyklad na nexona nie wroce, nigdy. Nie dlatego ze jestem biedny jak to stwierdziles ale tez szanuje prace rodzicow i dzisiec razy bym sie zastanowil zanim wydalbym choc kilka zlotych na gre, bo i tak nic z tego nie bede mial. PSP bylo jedynym miejscem do grania w WR jak dla mnie. Wiec jesli jest oficjalnie zamkniete to nie pozostaje nic tylko skonczyc z WR ^^. Mozesz sobie dalej grac na globalu, nie zabronie. Ale zobaczysz ze jak skonczysz gre to po kilku latach zadasz sobie pytanie po co wydawales kase na szybciej zdobyty znaczek poziomu, lepsze statystyki. Wlasnie dlatego wolalem PSP a nexona omijalem szerokim lukiem. I jeszcze wracajac do psp vs nexon i prawo. Otoz moze i psp cos tam naruszylo, jakies pliki, jakies znaczki. Ale popatrz na serwery metina... Gdyby serwer globalny chcial sie ich pozbyc to znudzilo by mu sie to po pierwszej jakiejkolwiek rozprawie bo trwalo by to wieki a serwer i tak by dzialal. Z drugiej strony nexon nie ma prawa grozic jakimis karami, oplatami. I to jest taka sytuacja ;)

Opublikowano

Zamykam, bo serwer offline na zawsze ;(

// :(

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...