Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy i Pytania związane z InifnityWar !


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wejdz w folder z gra i zmien versje gry z 7 na 1 i niech ci sie jeszcze raz patchuje.Powinno dzialac, jak zawsze cos mi wyskikawialo albo crash i nie dzialal bo nie chcial sie wlaczyc itp itd ogolnie w wszystkich problemach z gra(nie z serverem) pomagalo

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wejdz w folder z gra i zmien versje gry z 7 na 1 i niech ci sie jeszcze raz patchuje.Powinno dzialac, jak zawsze cos mi wyskikawialo albo crash i nie dzialal bo nie chcial sie wlaczyc itp itd ogolnie w wszystkich problemach z gra(nie z serverem) pomagalo

Niestety nie pomaga

Opublikowano

Mam problem ponieważ po zalogowaniu przy wybraniu serwera wyskakuje komunikat "InfinityGuard response failed!" i nie mogę dołączyć do serwera.

 

Wyłącz antywirusa i zaporę, uruchom IW jako administrator lub w trybie zgodności.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Ma ktos moze hacka do infinitywar?

Jeśli takowe się pojawią na forum to będą tutaj z dopiskiem [iW]

 

witam gdy wlacza mi sie gra nagle wyskakuje blad : Hook Detected co to oznacza i jak to naprawic ?

Wyłącz zbędne programy, procesy i antywirusa. Ewentualnie hacka, jeśli takiego używasz.

Uczeń
Opublikowano

Aktualnie na serwerze trwają prace polegające na pozbyciu się problemów, prawdopodobnie serwer powróci za kilka godzin.

Opublikowano

1390421420-U845087.jpg

 

kiedy włączam jakąś mape wyrzuca mnie z gry...

 

Anty-wirus Off... uruchomiany jako admin.

 

HELP!!!

Pobierz jeszcze raz klienta. Nie zaciekawil Cie fakt ze nie masz tekstur? -,- Pewnie nie masz tez plikow map. Kopiowanie map z innego klienta nic nie da bo jest zabezpieczenie w postaci crc, wiec pobierz na nowo lub wypakuj jesli masz i bedzie ok.

Opublikowano

Pobierz jeszcze raz klienta. Nie zaciekawil Cie fakt ze nie masz tekstur? -,- Pewnie nie masz tez plikow map. Kopiowanie map z innego klienta nic nie da bo jest zabezpieczenie w postaci crc, wiec pobierz na nowo lub wypakuj jesli masz i bedzie ok.

Pobieram z 5 raz i nadal nie mam plików

 

Pobierz i mi upload'ujesz? Każdy?

 

 

Jak 1 raz podkreślałem top miałem tekstury. O-O

 

Rozwiązany

320551442138510845087.png
Opublikowano

Od wczoraj mam wiadomosć ze użytkownik jest już zalogowany a to niemożliwe ponieważ tylko ja znam login i hasło co zrobić ;) ?

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Od wczoraj mam wiadomosć ze użytkownik jest już zalogowany a to niemożliwe ponieważ tylko ja znam login i hasło co zrobić ;) ?

 

 

Zaloguj się na stronie i masz ticket system. Napisz do nich.

320551442138510845087.png
Opublikowano

Od wczoraj mam wiadomosć ze użytkownik jest już zalogowany a to niemożliwe ponieważ tylko ja znam login i hasło co zrobić ;) ?

 

Załóż nowe konto xD

 

Siema zna ktoś może admina ? jest taka sytuacja że z rok nie wchodziłem na konto i jest ono nieaktywne na tickety nie odpisuje ...

 

Napisz na forum jeśli jest taka możliwość, spróbuj napisać ticketa jeszcze raz.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...