Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wszystko co powinieneś wiedzieć o prywatnym serwerze WRPSP


Dynamiczny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1360755195-U845087.png

 

Dziś przedstawie wam poradnik, w którym dowiecie się co nie co o prywatnym serwerze WarRocka, który nosi nazwę PSP- Private Serwer Project

 

 

1360755449-U845087.png

Plik WR_PSP (Client)

 

 

http://dfiles.eu/files/8xvwgy35l 

 

wrpsp.eu

LAUNCHER PATCH (Uptader)

 

http://www.speedyshare.com/FzQZX/War-Rock.rar 

 

wrpsp.eu

 

Opis:

1.Pobierz Client'a
2. Wypakuj np na dysku C
3. Pobierz Uptader
4. Wypakuj np na pulpit.
5. To co wypakowales na pulpicie skopiuj i wklej do tego co masz na dysku C. (Powinno wyskoczyc czy ma zamienic).

 

 

 

1360756133-U845087.png

Plik WR_PSP (Client)

1364812193-U845087.png

LAUNCHER PATCH (Uptader)

1364812269-U845087.png

 

 

1360758531-U845087.png

http://wrpsp.eu/

1360758569-U845087.png

http://wrpsp.eu/?g=register

 

1360756499-U845087.png

 

Na start dostajemy: 1 000 000 Dinarów, i 10 000 NX Cash.

Wszystkie bronie są odblokowane.

Nie ma Premium.

Nie ma Hackerów.

Jeżeli chodzi o Laggerów jest ich bardzo mało.

Exp jest zwiekszony 10-krotnie, np. jak na Globalu dostajemy 100 exspa to na PSP dostaniemy 1 000 expa.

A jeżeli na globalu dostaniemy 200 expa do na PSP dostaniemy 2 000, jeżeli przejdziemy FFA 30 kill dostaniemy 15 000 Exp.

Jeżeli chodzi o buggi to jest ich mało.

Na serwerze gra dosyc dużo ludzi, prawie zawsze można z kimś pograc.

 

 

 

1360756743-U845087.png

[RooT] h4rdc0der

[RooT] Mankej

[RooT] Kamilos118

[GM] Kamel

[GM] Traffic

[GM] Regz

1360789109-U845087.png

Tak. Nie ma tu Hackerów, a co do lagerów to są ale ich jest bardzo mało.

Masz dostęp to wszystkich broni.

 

1360789390-U845087.png

- Dostep do każdej broni.

- Brak premium.

- Zwiekszony exp.

- Dostęp do deathmatch'ów bez premium.

- Brak hackerów.

- Mało laggerów.

- Leżenie na trybie CQC.

- Na start dostajesz 1 000 000 Dinarów i 10 000 NX Cash.

- Eventy organizowane przez adminów, w których można wygrac złote bronie lub inne.

 

1360789551-U845087.png

- Pare bugg'ów (jest ich bardzo mało)

- Większośc graczy to obcokrajowcy.

- Brak Trybu A.I.Chanel (będzie dodany ale nie wiemy kiedy).

- Zablokowany tryb Urban Ops.

- Zablokowany tryb Battle Group.

- Zablokowanie RPG-7 na trybie CQC.

- Brak doładowania NX Cash gdy ci sie skończą.

- Brak dostępu do złotych broni w Item Shopie.

 

 

1361186649-U845087.png

http://www.youtube.com/watch?v=6xlaSyUZZ6Q

1360789192-U845087.png

Jeżeli chcesz pograc w warrock'a bez hackerów i laggerów, miec dostęp do każdej broni w IS, to WR_PSP jest właśnie dla ciebie ;)

 

 

 

Tut Robiony drugi raz ponieważ była "cofka".

320551442138510845087.png
Opublikowano

Jeżeli to nieodpowiedni temat to sorry, nie grałem w WR dawno. To teraz jest możliwość grania na privach ? Aby zagrać na waszym serwie muszę tylko pobrać waszego klienta ?

Najtańsze tusze do HP z wysyłką 24h

Opublikowano

Jeżeli to nieodpowiedni temat to sorry, nie grałem w WR dawno. To teraz jest możliwość grania na privach ? Aby zagrać na waszym serwie muszę tylko pobrać waszego klienta ?

Tak

Pobierasz to co podalem i podmieniasz UPTADER.

Pamietaj że te paczki muszą byc w jednym folderze i na dysku.

 

 

@edit zapomniałem dodac strony serwera i rejestracji ale już poprawione.

320551442138510845087.png
Opublikowano

to jeszcze napisz czy warto grać na priwacie, bo wygląda to ciekawie, dużo ludzi gra ? są bugi, hacki, lagi itd. ?

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

opłaca sie .. dziennie jest 40-70 ludzi .. Lagów nie ma praktycznie... Bugów też nie ma .. ( Chyba że DarkGlow ).

Opublikowano

Podałeś przykład, że jak na Globalu dostaniemy 100 xp, to na psp będzie do 1500-2500 xp. Przedtym napisałeś, że exp jest zwiększony 10 krotnie. Czy aby nie powinno być tak, że 100xp - Global, 1000 xp - PSP??

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Podałeś przykład, że jak na Globalu dostaniemy 100 xp, to na psp będzie do 1500-2500 xp. Przedtym napisałeś, że exp jest zwiększony 10 krotnie. Czy aby nie powinno być tak, że 100xp - Global, 1000 xp - PSP??

 

 

 

Napisałem że exp jest zwiekszony 10 krotnie tak racja,

ale jak napisalem że na globalu jest 100 exspa a na PSP 1500-2500 to był tylko przykład

Jeżeli komus dobrze pójdzie to dostanie 5000-15000 exspa (15000 FFA 30 kill)

 

 

Jeżeli bardzo chcesz to poprawie to :)

320551442138510845087.png
Opublikowano

i Brakuje jendego Dowlandu tam jak jest 500mb i 500mb to jeszcze dodaj 67mb gdyż potrzeba WR_PSP_beta.part3

 

Dowland

xxx


Volvo to moja Pasja


Jeśli napisałem u ciebie posta lub Temat a Zaciekawił cie lub ci się spodobał kliknij Lubie to

Opublikowano

Exp jest zwiekszony 10-krotnie, np. jak na Globalu dostajemy 100 exspa to na PSP dostaniemy 1500-2500 expa.

Jeżeli chodzi o buggi to jest ich mało.

 

Zal? Exp zwiększony 10 krotnie, a jak dostaniemy expa 100 to na wrpsp 1500-2500?? Od kiedy 100*10 to 1500-2500??

Buggów jest parę, tut ma wiele błędów i osoba która go napisała nie wie o nim wszystkiego, a na pisała o tym

 

 

1360789551-U845087.png

- Pare bugg'ów .

 

Pogubiłem się jest parę buggów czy mało buggów??

Opublikowano

A ja sie powtorze:

Tryb UO jest odblokowany i dziala.

 

Tryb UO jest odblokowany... Pisałem z kamelem i się pytałem i odpisałe że jest odblokowany...

 

Zal? Exp zwiększony 10 krotnie, a jak dostaniemy expa 100 to na wrpsp 1500-2500?? Od kiedy 100*10 to 1500-2500??

Buggów jest parę, tut ma wiele błędów i osoba która go napisała nie wie o nim wszystkiego, a na pisała o tym

 

 

Pogubiłem się jest parę buggów czy mało buggów??

 

Jest pare bugg'ów ale jest ich bardzo mało... np. Dark Glow i na innych paru mapach.

320551442138510845087.png
Opublikowano

 

Tryb UO nie jest odblokowany... Pisałem z kamelem i się pytałem i odpisałe że jest odblokowany...

 

 

Jest pare bugg'ów ale jest ich bardzo mało... np. Dark Glow i na innych paru mapach.

Gralem na UO z iLike ;) Kamel moze nawet o tym nie wiedziec bo toxic zrobil taki rozpierdol na tym serwie za jego plecami.

Opublikowano

Ma kilka pytań

1 Moge na tym psp grać na moim starym koncie z normalnego warrock?

2 Które pliki mam pobrać z tąd?

 

1. Nie bo to jest inna baza danych.

2. Wszystkie (1 GB itd...), i musisz podnienic UPTADER na nowy.

320551442138510845087.png
Opublikowano

Wiem nieogar ze mnie, ponieważ dawno nie grałem w wr, jak podmienić ten updater ( o co z tym chodzi? xdd ) Z góry dzięki za info

 

W pobranym cliencie masz uptader.

Pobierasz nowy uptader i wrzuca go do folderu z WRPSP. Będzie zapytanie czy go podmienić dajesz tak i już koniec, podmieniłeś uptadera.

Odpalasz uptader i tyle ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...