Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wszystko co powinieneś wiedzieć o prywatnym serwerze WRPSP


Dynamiczny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że jestem trochę przytęmpy, ale ja bym wolał mieć rozpisane krok po kroku, taki mini tut :) Proszę o takie małe rozpisanie, dam like :)

 

Z góry dziękuje i przepraszam

Opublikowano

Wiem, że jestem trochę przytęmpy, ale ja bym wolał mieć rozpisane krok po kroku, taki mini tut :) Proszę o takie małe rozpisanie, dam like :)

 

Z góry dziękuje i przepraszam

 

 

1 Pobierz wszystkie pliki.

2 Wrzuc je go jednego folderu.

3 Wrzuc cały folder do Dysku C

4 Podmien UPTADER ( wymień stary i wrzuc ten nowy co jest w download.

5 PPM>>Właściwości>>Zgodnośc>>Uruchom ten program jako administrator. (UPTADER)

6 Uruchom UPTADER i ciesz się grą.

320551442138510845087.png
Opublikowano

A takie jeszcze jedno małe pytanie, wszystkie pliki mam wypakować czy zostawić je spakowane ? Bo mi się wydaje, że wypakowane, gdyż w winrarze nie da się otworzyć jako admin :D i który UPTADER ? bo są dwa, jeden w War Rock, a drugi w WR_PSP Beta

#down
Ok, przepraszam. Ale to niech już ktoś odpowie i się od czepie :D

 

//nie pisz posta pod postem, edytuj stary

Opublikowano

A takie jeszcze jedno małe pytanie, wszystkie pliki mam wypakować czy zostawić je spakowane ? Bo mi się wydaje, że wypakowane, gdyż w winrarze nie da się otworzyć jako admin :D i który UPTADER ? bo są dwa, jeden w War Rock, a drugi w WR_PSP Beta

 

Wszystkie pytania dotyczące serwera WRPSP zadajmy tutaj :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/853484-wrpsp-wszystko-co-dotyczy-warrock-private-server-project/

 

Edytuj posty, nie pisz podwójnych ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Witam mam pytanie dlaczego jak załączam Updater.WR to dlaczego mi pisze ciągle ''nie można utworzyć , pliku który już istnieje " POMOCY

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to zainstalować... znaczy się co pierwsze pobrać i czy wszytsko mam to pobrać? to ma byc na dysku ? I jak to zrobić japierdole ! !!!

Spokojnie : d Wszystko wytlumaczymy.

 

1.Pobierz to:

 

http://dfiles.eu/files/8xvwgy35l 
 

 

 

 

1364812193-U845087.png

 

2. Wypakuj np na dysku D

3. Pobierz to:

 

http://www.speedyshare.com/FzQZX/War-Rock.rar 
 

 

1364812269-U845087.png

 

4. Wypakuj np na pulpit.

5. To co wypakowales na pulpicie skopiuj i wklej do tego co masz na dysku D. Powinno wyskoczyc czy ma zamienic. Klikasz tak na wszystko.

6. Uruchamiasz UpdaterWR i klikasz uruchom

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No niestety, tutaj nie mam , co dużo chwalić ;c

estetyka słaba, wszystko znajduje sięna oficjalnej stronie projektu. Według mnie TuTorial zbędny ;D

Opublikowano

No niestety, tutaj nie mam , co dużo chwalić ;c

estetyka słaba, wszystko znajduje sięna oficjalnej stronie projektu. Według mnie TuTorial zbędny ;D

 

Lecz nie każdy zna choćby stronę projektu ani nie wie co to za projekt ;]

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Witam mam problem otóż gdy już mi się kończy ładowanie wyskakuje błąd i pisze : Cannot Read That As A ZipFile

O co chodzi ?

@Okej już wiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...