Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam na moje serwery! DragonServ S1[Frakcje+Survival][1.4.7] DragonServ S2[Industrial][1.4.7]


Smak1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę administrację forum, żeby zmienili nazwę tematu na: Zapraszam na DragonServ S1[Frakcje+Survival+McMMO][1.4.7]



post-385810-0-80919000-1360605776.png



DragonServ S1[Frakcje+Survival+McMMO]


Prezentacja na YouTube


http://www.youtube.com/watch?v=YzPFqYxIEww



Typ: Survival+Frakcje


Wersja MC: 1.4.7


Sloty: 40


IP: 94.23.199.225:44852


Potwory: Tak


Zwierzęta: Tak


PvP: Tak


Premium: Nie


Nether: Tak


Whitelist: Nie



Administracja:



Właściciel: Friko9613


Admin: Rikka



Pluginy:



Factions, OtherDrops, mcMMO i wiele innych.



Dodatkowe informacje:



Drop z stona:


Diament - 0,3%


Emerald - 0,3%


Gold - 1,5%


Iron 2,5%


Możliwość kupna VIP i SuperVIP


- przelew


- sms



Opublikowano

Jeżeli się nie mylę to prowadziliście niegdyś serwer "Solarix" prawda ? Jeżeli tak to jak najgoręcej polecam! Mili administratorzy, atmosfera wśród graczy oraz świetnie dobrane mody i pluginy :) Jeżeli chodzi o serwer Industrial to jak najbardziej + . POWODZENIA < Z pewnością zagram :D >

Opublikowano

to w takim wypadku czekam na "wykozaczony" industrial

ps mi się wydaje czy mpc forum zjadło posty z wczoraj 17-20 ?

signature.png

Znawca
Opublikowano

Super server ! ;] Ogarnięta administracja mapka spoko, w ogóle wszystko git

 

 

Czekam z niecierpliwością na S2 ;]

Znawca
Opublikowano

Polecam server, bardzo fajnie się gra, miła atmosfera, w ogóle wszystko w jak najlepszym porządku i na dodatek prawdopodobnie dziś startuje S2, czekam z nie cierpliwością ;]

Opublikowano

Czekam na serwer Industrial :D Oczywiście do obserwujących. Jak by było można to proszę o poinformowanie mnie jak będzie start. Na 100% zagram.

 

@EDIT eśli chcesz mogę zrobić stronę serwera na ugu.pl Mam troszkę doświadczenia w tworzeniu stron :D

 

Jak coś PW

Opublikowano

Aha spoko ^^ Na kiedy datujecie start industrial?

 

P.S. Jakie będą mody? Ja proponuję:

 

BuildCraft

RedPower

TreeCapitator

Forestry

 

Addony:

IC: Nuclear Control, AdvMachines

BC: AdditionalPipes, LogisticPipes

 

Opublikowano

pfff to

ic2 + addony

bc2 addony

rp2

railcraft

forestry

thaumntumcraf3 ?

sc2

ic/bc crossower/thermal expanshion

extra biomes xl ?

threcapilator ?

easy enchanting ?

signature.png

Opublikowano

1.2.5 ? przecie są mody na 1.4.7 poza computer craftem....

Computer Craft też jest na 1.4.7 . Wiem, bo nie dawno grałem z tym modem.

Opublikowano

no to sorki... w każdym razie długo go nie było.....

to z jakich powodów serwer będzie na 1.2.5 ?

signature.png

Opublikowano

mam 1 ale do icbm... tam są rakiety nuklearne/z czerwonej materii którymi da się rady pogrifować....

 

ps.. to do kiedy się wyrobicie ?

signature.png

Opublikowano

wkrótce wkrótce wkrótce.....

tak ciężko dać mniejwięcej datę startu ? i tak nikt tego nie umie ;p a ponoć miał być w poniedziałek.... bez urazy

signature.png

Opublikowano

Chujowy serwer, reklamują się w innych tematach.

Daj jakies ss bo nie chce wchodzic na yt

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Beznadziejny serwer ZROBILI reklame w moim temacie -_- Oraz na spawnie nie ma nawet cuboida...Nie polecam

Opublikowano

Craft-City

informacje.png

IP: craft-city.pl:2237

TeamSpeak: Ocean.Szczecin.pl : Kanal Craft - City

Tryb rozgrywki: Survival + Frakcje

Biała lista: Nie

Ilość slotów: 70

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

pluginy.png

PermissionsEX,WorldGuard,WorldEdit,RandomTP(losowy spawn)MCmmO,otherdrops

(damient ze stone)FactionsPlus,

i Kilka innych pluginow.

ekipa.png

Główna Administracja:
Kaszana1P2L - Wiek: 21
Bannetic - Wiek 19
P5ychol - 25
Mod : ----

dodatkoweinfo.png

Witamy
Wszystkich uzytkownikow MPCForum chcielismy my was zaprosic do wspólnej
gry na naszym serwerze. Wykazujemy sie orginalnością, miła atmosfera i
dla nas liczy sie tylko gracz. Chcieliśmy otworzyć serwer dla Was byscie
go mogli przetestowac i wyłapywać wszystkie, nie odnalezione przez nas
błędy, odnośnie pluginów. Administracja pelnoletnia, więc myśle ze nie
bedzie problemu z nami [ :)]
Niestety jesteśmy zmuszeni z wykorzystania generatora reklam poniewaz,
nie mamy zbytnio na tworzenie grafik, bannerow itp, ze wzgledu
testowania pluginow, wytrzymalosci serwera.

Chcieliśmy sie pochwalić iz testowalismy nasza maszyne sposobem polożenia TNT w wodzie, uzywajac pluginu WorldEdit,

postawilismy
65tys klockow TNT i zaczelismy to wysadzic, nasz klienty MC nie
wytrzymaly jednak serwer nadal sie utrzymywal, i nie zapisalismy zadnego
crasha.
A Więc Kilka filmikow z poprzednich wersji Craft-City:
https://www.youtube.com/watch?v=w2Eh7wzFbQw

Film #2:
https://www.youtube.com/watch?v=WCV8Oug6XJg


(Filmy są z poprzednich wersji serwera Craft City!!!!!!Nowe filmy nie mialy okazji powstac)

Pozdrawiamy Zespol Craft City

Wejdź a nie zawiedziesz sie!

Nabor na moderatora Otwarty, podania piszecie w temacie

Wzór:

Nick:

Wiek :

TeamSpeak + Mikro :


Ilosc Godzin Przegranych na serwerze: (min.48h [2dni])


Dlaczego chcesz być u nas moderatorem?:

Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrac:


Osoby ktore napisaly podania na moderatora , lecz nie dostały się do Teamu
Craft-City, maja szanse wygrac V.I.P na 14 Dni. Oczywiscie nie wszystkie
tylko pierwsze 3 osoby
;)


ap.png

PS: Jak KUBA BOGU tak Bóg Kubie...Ten co zakladal temat to wie...



Panowie kto wam robi reklame to wy robcie im .. niech sie poczuja jak Ci co mieli czyjes reklame w swoim temacie..

Opublikowano

Smak prosisz o wyłączenie reklam a sam innym zasyfiasz reklamy, więc ja dam tutaj, tak jak post wyżej...

Do tego leci zgłoszenie...

 

 

Logo naszego serwera

d919dcadf2f89.png

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg FlyHome



informacje.png



strzalka.gifTYP: SkyBlock + Rozrywka


strzalka.gifSloty: 35


strzalka.gifIP: flyhome.gomc.pl


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak, na wyspach i arenach


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie




admini.png
Właściciel: Dawciool Moderator: Teus Moderator: Razor Moderator: Guniv Moderator: Maaaaati23



pluginy.png
Jest ich 35 w tym większość dla Teamu Serwera podstawowy plugin to Island World + SG + MobArena



inf.png
* Codziennie eventy
* Pomocna administracja
* Vip i Svip
* Postawiliśmy na rozrywkę - planujemy 8 parkourow,
4 trasy do wyścigów (biegi, siniaki, łódki i wagoniki), planujemy ponad 3 areny sg, planujemy 1 - 2 mob areny, do tego mamy już gotową strzelnice (luk się dostaje automatycznie i kręgle.
* Przyjemna teleportacja - zamiast wpisywać dawać XX warpów zrobiliśmy jeden \"/warp portale\" teleportuje on do półkuli gdzie za pomocą comand blocków zrobiliśmy portale aby nie obciążać maszyny
dodatkowym pluginem
* Serwer jest postawiony na jednym z lepszych hostingów - ownserv
* Ładny spawn
* Własny TeamSpeek
* Doświadczenie w serwerach Minecraft
* Dokładna informacja o eventach i nagrodach

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego serwera!

 

 

 

Już ponad 150 zarejestrowanych osób!

Organizujemy losowania na 2 vipy (svip na yt i vip na mpc)

Aby wziąć udział w losowaniu na vipa (mpc)

należy wystawić ocenę i swój nick.

Aby wziąć udział w losowaniu na yt należy wejść w ten link, i postępować wg. instrukcji.

http://

Trwa również konkurs na NAJLEPSZĄ nie NAJŁADNIEJSZĄ wyspę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...