Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kha´Zix Według mnie.


..MonSTeR..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak pisze wiekszosc..

 

HoGa juz nie ma chociaz teskni za nim wiekszosc graczy.

Maksowanie W -> Q -> E, ewoluowanie W (dla farmy i poke) -> E (reset cd po asyscie/killu) -> i tutaj Q albo R zalezne czy potrzebujesz wiecej obrazen (Q) czy moze wiecej odpornosci i przeciwna druzyna ma jakies non-target AoE skille ®.

Opublikowano

OMG jak mozna ulepszac Q xDDDDDDDDD

 

Poradnik kopiowany, a przynajmniej build, wiec niestety nie ma lajka

Opublikowano

Spamcie dalej z tym HoG'iem posty same się nie wbiją.Co do builda ja najpierw maxuje Q potem W i na końcu E ale to moje zdanie.I tam przy itemkach piszę "atack" zamiast "attack"

Opublikowano

To jest poradnik czy kolejne mobafire.

Z tego poradnika wynika że zagrałeś z 2 mecze kazikiem >.<

 

WTF

 

- Co to za rozdawanie skilli ( Maxuje się w następnie na 6 poziomie się je ewouluję po wymaxowaniu w maxujemy Q na końcu E ) Po co maxować skok ? WTF

 

- Co to za Build > Konkret < ( O buildzie to już w ogóle nie wspomnę . )

 

Poprawny build :.

 

mercurys-treads.png / ninja-tabi.png - tear-of-the-goddess.png / muramana.png - the-bloodthirster.png / warmogs-armor.png / last-whisper.png

 

--.the-black-cleaver.png / maw-of-malmortius.png /

 

Core the-brutalizer.pngmuramana.pngthe-bloodthirster.pnglast-whisper.png

 

- Masterki ... nie mam pytań skąd ty je urwałeś . WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

 


"Kha`zix to jedna z lepszych postaci, o ile ogarniesz postać ."

 

Ty jej nie ogarniasz.

 

Country na kazika : Lee Sin / Jayce / Yorick / Jax.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Do ludzi z MPC Forum.

 

W żadnym wypadku nie uczcie się na " ALA PORADNIKACH " z MPC ponieważ piszą je nieodpowiednie osoby Takie jak pan Znawca Kazika.

Jeżeli już nauczycie się grać na tych troll buildach / masterkach fdisanfuaidsfadusif to powodzenia na Grach rankingowych.

 

Do Ludzi piszących TROLL DICKI nie poradniki.

 

Jeżeli macie zamiar pisać poradnik o danej postaci z League Of Legends polecam na początku się z nią dobrze zapoznać , pograć coś osiągnąć tą postacią bo jak narazie co 2 poradnik to wielkie GÓW*** za przeproszeniem.

 

Jeszcze raz , nie polecam czytać nawet tych poradników bo oczy bolą .

 

Pozdrawiam .

 

------------------------

 

Inni Hejtowali moje poradniki które były dobrze zrobione , ja mam też prawo do hejtu .. pozdrawiam :]

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Usuń Heart of Gold bo tego itemka nie ma już w grze ...

 

Maxuje sie Q>W>E bo W daje nam wiekszy sustain na lane ... po ch*j Ci W?

 

Tak anyway , czuje że poradnik jest kopiowany ze starej , niezaktualizowanej strony...

maxując w masz większy haras , big dmg oraz szybką farmę po ewoulowaniu.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Skończcie już z tym hogiem bo autor jakiejś depresji dostanie. Każdy wie że poradnik jest do dupy, nie każdemu się udaje. Teraz pragnę sie Szanownego Pana Autora spytać który ma level? Być może włąśnie to jest odpowiedzią na wszystkie wasze pytania.

Opublikowano

zjebany poradnik, jeden obrazek, tut bez obrazkow i kazdy text innym kolorem az oczy bola.

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...