Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Niewykrywalny SkillHack - HardLC i może inne [ENG]


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pierdole, ogarnij sie bo do niczego się na tym forum nie nadajesz. Nie stawiam serwera iż jest to tylko strata czasu. Nie mam akurat nic do Ciebie ale wkurwiasz po prostu człowieka. Jakbyś był mądry i zastanowił się nad tym serwerem co i jak to byś zyskał wiele reputacji.

Wiesz co Przykro mi ale masz Racje byłbym mądrzejszy to nie odpisywał bym na teksy 5 latka xD

 

Dla Ciebie to strata czasu ponieważ go nie masz mama każe Tobie przed Książkami siedzieć xD

 

Idź bo coś mi się o Uszy obiło że na Obiadek Ciebie woła

 

Lino: Racja napisałeś owszem i nic do tego nie mam a tak co do tego Hacka nic nie mam też racja :-)

tylko po co on na moim serwie to nie wiem b all za free :-)

 

Tak że tego Powodzonka w pisaniu Kolejnych wersji :-)

 

Nie mówcie że Hack wam się nie przyda bo pewnie ciskacie na nim np. na Odiseum bo działa :-)

Świetna robota Lino :-)

 

A Inni nie wiem po co się wypowiadają na mój temat masz coś naisz date godzine Miejsce jeśli nie brak Ci odwagi na Forum pisać może każde dziecko :-)

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiesz co Przykro mi ale masz Racje byłbym mądrzejszy to nie odpisywał bym na teksy 5 latka xD

 

Dla Ciebie to strata czasu ponieważ go nie masz mama każe Tobie przed Książkami siedzieć xD

 

Idź bo coś mi się o Uszy obiło że na Obiadek Ciebie woła

Haha, kurwa ty udajesz z siebie koxa balasie jeden. Przynajmniej nie jestem taki głupi jak ty, zresztą jak debil się odezwie to wieje nudą. Właśnie ty kochanku. Dziwie się że Domi nadal z tobą jest - z takim cepem jak ty. Więc co ma piernik do wiatraka.

Opublikowano

 

Czy widzieliście kiedyś Wizatka, BlackFire, Wrong i tych innych ogarniętych adminów, żeby się wyzywali po forach itd... ja pierdole ogarnijcie się :D

Każdy z was niby taki dorosły admin i developer a zachowuje się gorzej jak gimbaza.

 

 

@Topic

Dobry hack, ale po jakimś czasie dostaje sie DC.

 

 

haha.+bitch+please.jpg

 

 

Opublikowano

Haha, kurwa ty udajesz z siebie koxa balasie jeden. Przynajmniej nie jestem taki głupi jak ty, zresztą jak debil się odezwie to wieje nudą. Właśnie ty kochanku. Dziwie się że Domi nadal z tobą jest - z takim cepem jak ty. Więc co ma piernik do wiatraka.

No teraz żeś zaszalał hahaha xD tak że tego prędzej czy później dowiem się Imienia i Nazwiska ale Wtedy nawet z Mamą możesz chodzić bo jeśli znasz mnie osobiście to wiesz że tego nie odpuszczę

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Opublikowano

 

Czy widzieliście kiedyś Wizatka, BlackFire, Wrong i tych innych ogarniętych adminów, żeby się wyzywali po forach itd... ja pierdole ogarnijcie się :D

Każdy z was niby taki dorosły admin i developer a zachowuje się gorzej jak gimbaza.

 

 

@Topic

Dobry hack, ale po jakimś czasie dostaje sie DC.

 

 

haha.+bitch+please.jpg

 

 

widzialem wronga jak sie kłucił na skype ! :D

 

@

ja se tylko jaja robie

:angry:

 

dobra chowam się

 

.ninja {
visiblity: hidden;
color: #000;
}

░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░
░░░░░.░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░
░░░░.░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░.░░░
░░░.░░░░░░▄..▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░.░░
░▄▀▒▄▄▄▒░.▀▀▀▀▄▄.░░░..▄▄.░░░░.░
.░▒.▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░.░░░▒▒▒▒▒░.
.░▒.░.▀▄▄░░░░░.▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒.
░.░▀▄░.▄░.▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░.░░.░
░░.░░░▀▄▀.▄▄░.▀▀▀▄▄▄▄▀▀.▀..░.░░
░░░.░░░░..░░▀.▄▄▄.▄▄.▄....░.░░░
░░░░.░░░░▀▀▄░.░░░.░.▀......░.░░
░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄.▄.▄.▄.▄▀░░.░░
░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░.░
░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░.░
░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░.░░

http://trolled.fwl.pl/9.php

Opublikowano

xawier nie fikaj, hamusie lamusie, bo zadzierasz z gangiem kurczakuf.

i usmaz se cycki.

 

epeese.

day dzienki <3 i wes do renki

 

Nie chce być nie chlujny ale...

 

Wypierdalaj, tam są drzwi: pojebani.PL

nie ma takiej stronki ;'(

a chcialem wyjsc.

klamca!!!!

<foch>

 

No teraz żeś zaszalał hahaha xD tak że tego prędzej czy później dowiem się Imienia i Nazwiska ale Wtedy nawet z Mamą możesz chodzić bo jeśli znasz mnie osobiście to wiesz że tego nie odpuszczę

-.-

chcial zaszpanowac, ze Cie zna.

nie przejmuj sie, ja tez nie moge sie od fanow odgonic. ;/

Opublikowano

a Ja wam Powiem o Tyle xD

 

A Chahary żyją i gorzałę piją z góry spoglądają wszystkich w dupie mają:-)

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przydałoby mi się :

 

Triple Bash

Double Strike

Party Heal Master

Deadly Light

Judgement

Ice Ball

 

Chyba wszystko na razie. To będzie trzeba od nowa ściągnąć, tak ?

Dodane.

Tak.

Opublikowano

UWAGA UWAGA! Najnowsze wieści od kochanka!

 

 

Kuźwa ale ty serio jesteś Ciemny xD

z tego Twojego "SkillHacka" Psełdo bo Edytowanego z Cabala xD
LOL!
Nawet xDayEnd się śmieje!
RiNHh.png
@topic & @refresh
Chcecie jakieś inne skille? :)
Opublikowano

 

RiNHh.png

 

No commend... xD

 

.-. Nie lepiej ci offsetami sie pobawić, niż usuwanie niektórych linijek z skills_*.lod? ;p

Magiczna sygnatura


pLaid.jpg


Opublikowano

.-. Nie lepiej ci offsetami sie pobawić, niż usuwanie niektórych linijek z skills_*.lod? ;p

 

Tamto mógłby wykryć klient, tego nie da rady bez dodania sprawdzania na pliku :P

 

 

 

Deadline archera i dark smog poproszę skoro Ci się nudzi :D

 

Dodane.

Opublikowano

Ponura cienia jakby można było prosić

21bn1va.jpg

I see the children in the rain like the parade before the pain
I see the love, I see the hate, I see this world that we can make

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...