Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosty skrypt do mozilli na ruch strzałką prawo/lewo - szukam.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest coś popieszone.

 

Global $enabled = True
HotKeySet("{PAUSE}","reverse")
HotKeySet("{END}","end")
While 1
If $enabled Then Send("{RIGHT 10}{LEFT 10}")
Sleep(1000)
WEnd
Func reverse()
$enabled = NOT $enabled
EndFunc
Func end()
Exit
EndFunc

 

Ten skrypt wyśmienicie działa.

 

Ale ten:

 

Global $enabled = False
HotKeySet("{PAUSE}","reverse")
HotKeySet("{END}","end")
While 1
If $enabled Then ControlSend("[CLASS:MozillaWindowClass]","","","{RIGHT 10}{LEFT 10}")
Sleep(1000)
WEnd
Func reverse()
$enabled = NOT $enabled
EndFunc
Func end()
Exit
EndFunc

 

Nie działa.

Czekam na propozycje.

post-405365-0-58450900-1360345594_thumb.png

Heniek.

Opublikowano

@up:

Skoro można zamknąć, to podaj rozwiązanie, forum nie służy tylko do pytania ale także dzielenia się tym co się samemu znalazło.

 

@off

Ciekawy temat, w MF grałem dawno temu i tak sobie myślę że ta gra będzie chyba dobrym materiałem na następne części tutka (większe skupienie wokół embedded IE itp), opisz mi może na PW co taki bot mógłby robić, podaj jakieś screeny to następne kilka części będzie o MF.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Opublikowano

Drogi Maćku, nie doszedłem do błędu ale mało komu się chcę robić skrypty do takiej gry jak ta.

Jeżeli chcesz bardzo chętnie porozmawiam z Tobą na TS3 i opowiem co i jak.

Heniek.

Opublikowano

Na razie nie trzeba, z resztą wolę tekst ze screenami. W każdym razie dzisiaj/jutro (pewnie w nocy z dzisiaj na jutro) dodam kolejną część tutka, mam już zrobione logowanie i wyświetlanie mapki, więc zrobię też chodzenie, chat i dialogi z NPC.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...