Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosty skrypt do mozilli na ruch strzałką prawo/lewo - szukam.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest możliwość tworzenia skryptu do pewnej gry.

Jest ona na przeglądarkę, dokładnie chodzi mi o ruch prawo/lewo strzałką.

Żeby skrypt sam chodził postacią np. x10 razy w lewo i x10 w prawo coś takiego.

Wiadome o co mi chodzi ?:)

Heniek.

Opublikowano


Global $enabled = False

HotKeySet("{PAUSE}","reverse")

HotKeySet("{END}","end")

While 1

If $enabled Then Send("{RIGHT 10}{LEFT 10}")

Sleep(1000)

WEnd

Func reverse()

$enabled = NOT $enabled

EndFunc

Func end()

Exit

EndFunc

 

Opublikowano

Nikt nie wie do czego ma służyć ten bot, ma unikać przeszkód, chodzic po mapie, czy co?

Najlepiej podaj nazwę gry, zobaczymy co da się zrobić.

Opublikowano

Nikt nie wie do czego ma służyć ten bot, ma unikać przeszkód, chodzic po mapie, czy co?

Najlepiej podaj nazwę gry, zobaczymy co da się zrobić.

Podał. Ma chodził 10 razy w prawo i 10 w lewo. I nic więcej. Zresztą już to napisałem

Opublikowano

Więc tak.

Wolałbym rozmawiać na TeamSpeak o tym.

Jeżeli nie w skrócie powiem:

 

Nie musi omijać przeszkód, chodzi mi o My-fantasy v2.

http://mfo2.pl/start2/?new_page=1

Można ruszać postacią strzałkami z klawy lub klikanie mychą :)

Dlatego szukam takiego "skrypciku" który dał by możliwość żeby postać sama sobie chodziła np. 2 kroki w lewo i 2 kroki w prawo nic więcej ;d

post-405365-0-01468900-1360321211.png

Heniek.

Opublikowano

To ci napisałem kod, będzie działać.

 

PS: wieeelkie dzięki za przypomnienie mi gry w którą grałęm dawno temu... chyba nawet w pierwszą edycję...

Opublikowano

klikasz 2 razy tylko na ikone .exe czyli Twojego botka i juz , tak mi sie wydaje bo nie wiem na jakiej zasadzie ten bot ma dzialac bo autor tego skryptu nic nie powiedzial

 

 

Ale wrzuc sobie na pasek zadan, wejdz do gry , odpal botka i szybko przejdz do gry

 

Ale po wiedz mi po co ci botek ktory tylko chodzi prawo lewo? i nic innego nie robi

 

Ty chcesz dochodzic swoja postacia od punktu do punktu? Czy twoja postac ma wykonywac jakies ruchy, bic sie robic misje czy cos?

 

Czy tylko poprostu ma chodzic w prawo i lewo?

 

Nie wiem czy ten bot bedzie dzialac bo nie ma zadnych konfirujracji gry z botem

 

@Edit

 

Tak jak myslalem, dlatego ze nie ma zadnej konfiguracji gry z botem nic nie robi, wiec to co ci dalem mozesz usunac

 

Ktos dopiero musi napisac skrypt ktory pozwoli na konfiguracje gry z programem bo to co dal tam UP to jest tylko kod i nic wiecej

Opublikowano
Global $enabled = True
HotKeySet("{PAUSE}","reverse")
HotKeySet("{END}","end")
While 1
If $enabled Then Send("{RIGHT 10}{LEFT 10}")
Sleep(1000)
WEnd
Func reverse()
$enabled = NOT $enabled
EndFunc
Func end()
Exit
EndFunc

Spróbuj może teraz będzie działać.

Zmieniłem tylko $enabled = False na $enabled = True i powinno chodzić.

Wcześniej należało kliknąć przycisk "Pause Break" na klawiaturze.

Opublikowano

 

Global $enabled = True
HotKeySet("{PAUSE}","reverse")
HotKeySet("{END}","end")
While 1
If $enabled Then Send("{RIGHT 10}{LEFT 10}")
Sleep(1000)
WEnd
Func reverse()
$enabled = NOT $enabled
EndFunc
Func end()
Exit
EndFunc

Spróbuj może teraz będzie działać.

Zmieniłem tylko $enabled = False na $enabled = True i powinno chodzić.

Wcześniej należało kliknąć przycisk "Pause Break" na klawiaturze.

 

 

 

Dziala :)

 

Zaraz autorowi dam botka w postaci exe :)

 

Download: klik!

 

Skan: klik!

Opublikowano

Bardzo wszystko pięknie działa.

Nagradzam lajkami ;d + 5 w profilu.

 

I mam jedno pytanie:

 

Czy da się zrobić opcje w minimalizacji ?

Czy to za dużo roboty ?:)

Chodzi mi że minimalizuje sobie MF, i tyle.

Heniek.

Opublikowano

Niestety w tym programie ( AutoIT ) nie mozna minimalizowac przegladarki, czyli puszczasz bota i nie mozesz nic robic

 

Bot nie bedzie dzialac w tle

Nie wogóle. Oto przeróbka programu.

Global $enabled = False
HotKeySet("{PAUSE}","reverse")
HotKeySet("{END}","end")
While 1
If $enabled Then ControlSend("[CLASS:MozillaWindowClass]","","","{RIGHT 10}{LEFT 10}")
Sleep(1000)
WEnd
Func reverse()
$enabled = NOT $enabled
EndFunc
Func end()
Exit
EndFunc

Ale uwaga: tylko jedno okno Mozilli może być odpalone.

Opublikowano

Więc tak, wpisuje to do Scite i zapisuje jako au3.

Global $enabled = True
HotKeySet("{PAUSE}","reverse")
HotKeySet("{END}","end")
While 1
If $enabled Then Send("{RIGHT 10}{LEFT 10}")
Sleep(1000)
WEnd
Func reverse()
$enabled = NOT $enabled
EndFunc
Func end()
Exit
EndFunc

Odpalam - wszystko działa.

 

Ale minimalizacja przydała by się.

Włączył bym MFO na Explorer zminimalizował włączyć firefox i tam sobie siedział a bot niech zapierdziela.

UP. twój kod nie działa na mozilli. Coś źle wpisywałeś, pomożesz zrobić na explorer?

Heniek.

Opublikowano

[CLASS:Internet Explorer_Server]

Na przyszłość informacje możesz zdobyć programem Au3Info, znajdziesz go w folderze z AutoIt. :)

Opublikowano

Global $enabled = False

HotKeySet("{PAUSE}","reverse")

HotKeySet("{END}","end")

While 1

If $enabled Then ControlSend("

[CLASS:Internet Explorer_Server]

","","","{RIGHT 10}{LEFT 10}")

Sleep(1000)

WEnd

Func reverse()

$enabled = NOT $enabled

EndFunc

Func end()

Exit

EndFunc

Zapisuje w SciTe odpalam i nic nie działa.

Co może być powodem.

Heniek.

Opublikowano

Skasuj entery między

ControlSend, Class, Right10Left10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...