Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [GymCraft] [Servera] [ POSZUKIWANIE EKIPY BUDOWLANEJ , TECHNICZNEJ , ADMINISTRACYJNEJ ]


YoshixxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Wiek: 16
2. Obycie z komendami: 9/10 - nie potrafię pisać pluginów jak osoby, które wpisały tutaj 10 :)
3. Staż z minecraftem:2 lata
4. Staż z serwerami: Rok i trochę. Tworzyłem serwery dla sporych sieci oraz na własną rękę.
5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera: Tak.
6. Na ilu serwerach grałeś: Kto to zliczy...

7. Kontakt : Skype: hadibm, Steam: Pentegy, GG: 15504409 (często tam nie bywam)

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
1. Wiek: 14
2. Obycie z komendami: 10/10
3. Dlaczego ty: Jestem dziewczyną,miałam własne 5 serwerów i były one od 10-40 slotów i gracze lubili serwer niestety zbyt późno one zostały opublikowane i nie były utrzymywane.Zostały Usuniete.
4. Staż z minecraftem: 3 lata.
5. Staż z serwerami: około roku.
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Taak :) 10 . ;)
7. Na ilu serwerach grałeś: Dużej ilości serwerach grałam :)

8. Kontakt : To już prywatnie do uzgodnienia :)
Opublikowano

1.Nick: V1kToR
2.Wiek: 14
3.Doświadczenie: Zaawansowane
4.Staż w minecraft: Rok
5.Kontakt: Skype
6.Przykładowe budowle: Forteca, Pałac itd. A tak to na serwerze co mi będziecie kazali.
7.Znajomość komend: Zaawansowana
8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym: 7

Opublikowano

1. Wiek:16
2. Obycie z komendami:9/10
3. Dlaczego ty: Chcial bym pomoc z serwerem
4. Staż z minecraftem:1
5. Staż z serwerami: Bylem technikiem na 3 serwerach i sam mialem jeden
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak
7. Na ilu serwerach grałeś: Nie wiem duzo

8. Kontakt : skype painxes

Opublikowano

refresz .

Potrzeba jeszcze wielu osób szczególnie budowniczych do zbudowania jeszcze trzech miast jak narazie zostało zrobione jedno główne ( bardzo duże ) jedno małe

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Podanie na administratora.

 

 

1. Oficjalny nick minecraft 
Shaviq 
2. Wiek i imię, pochodzenie [kraj] 
Karol (13) Polska 
3. Staż w MC 
Od wersji 1.0.0 Nie gram na SinglePlayer. Zawsze zajmowałem się serwerami. 
4. Ile czasu spędzasz w grze? 
Zwykle minimum 5 godzin 
5. Dlaczego chcesz dołączyć do nas oraz jakie cele Ci przyświecają? 
Chcę pomóc serwerowi. Umiem bardzo dużo i mam czas, by się nim zająć. 
6. Czy posiadasz mikrofon? 
Tak 
7. Czy zajmowałeś się jakimś serwerem, znasz podstawowe pluginy i umiesz się nimi posługiwać? 
Oczywiście, posiadałem 3 serwery własne. 
Wtedy nie miałem pieniędzy na opłacenie, teraz mam. Serwery ciągle były zapełnione, po mimo 10 slotów. 
Adminem byłem na bodajże 6-8 serwerach. Nie wiem, dużo tego było. 
Pluginy? Oczywiście, znam bardzo dobrze pluginy takie jak: WorldGuard, Essentials, WorldEdit, doskonale posługuję się VoxelSniper. Potrafię tworzyć permisje, konfigurować pluginy, Spolszczać je, zmieniać komendy na własne, usuwać "/warp wioska "na "/wioska" i tak z każdą komendą. Jestem obeznany w 100% 
- Pluginy 
- Konfiguracja 
- Zmienianie komend 
- Kultura osobista 
8. Kontakt: 
Gadu-Gadu - 402-147-38 
TS3 - Shaviq 
Skype - Shaviq2 
9. O jakiej porze dnia jesteś najczęściej dostępny? 
Zwykle od godziny 15:00 do 23:00 - niestety, mam szkołę. 
10. Czy jesteś w stanie wesprzeć serwer: 
Możliwe, że później tak.
11. Czas na serwerze 
Minimum 4 godziny 
12. Czy posiadasz premium? 
Tak 
13. Reklamy sieci: 
Jestem bardzo dobry w pracowaniu w gimpie oraz PhotoScape'ie. Mógłbym zrobić. 
14. Ile grasz w naszej sieci: 
Bodajże 2 albo 3dni. Wiem mało, ale chciałbym Wam pomóc. 
15. Twoje wymagania: 
Ranga moderator/admin, dostęp do FTP, by zmieniać oraz konfigurować pluginy. 
16. Coś o sobie: 
Jestem Karol, mam 13lat. Uwielbiam grać w różne sporty, takie jak: 
- Siatkówka 
- Piłka (każda) 
Mieszkam w mieście. Zajmuję się wszystkim co dotyczy serwerów minecraft.

 

 

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Podanie o Administratora

 

1. Wiek: 12 lat

2. Obycie z komendami: 9/10

3. Dlaczego ty:Dlaczego ja bo lubie grac w mc i znam duzo komend

4. Staż z minecraftem:3,5 lat

5. Staż z serwerami:3 lata

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: bywem moderatorem i adminem na paru serwerach

7. Na ilu serwerach grałeś: okolo 100

8. Kontakt skype AndreasPL2000

Opublikowano

1.Nick: moneikPL
2.Wiek: 16
3.Doświadczenie: duże
4.Staż w minecraft: ok. 3 lata

5.Kontakt: Skype kamil2034xdxd
6.Przykładowe budowle: fortece, pałace ale też wioski średniowieczne a na serwerze to co mi ktoś będzie kazał
7.Znajomość komend: średnio
8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym: 5

Pomogłem daj +

Opublikowano

1. Wiek: 15lat

2. Obycie z komendami: Duze

3. Dlaczego ty: Bo nudzi mi się nie mam co robić i tak jakoś z nudów ;p

4. Staż z minecraftem: od 1.7

5. Staż z serwerami: granie na nich 1.7 a konfigurowanie itp od 1.8

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak 40 slotowego
:D

7. Na ilu serwerach grałeś: A po co ci to wiedziec ? nie licze

8. Kontakt : NA PW

NU94p9A.gif

Opublikowano

Podanie do administracji

1.12 lat.

2.Bardzo duże word edit znam ale troszkę z word guardem się ploncze ale działkę dam więnc niema problemu.

3.Jestem ogarnięty lubię pomagać graczom słowo znaczy pomagać to nie dawać itemy ja nie jestem taki

4.Staż z minecraft 2 lata

5. 2 lata

6.Tak ale na serwerach Hamaci około 10-15 razy

7.Od 400-600

8.Skype milenium GG 46394947

Opublikowano

1. Wiek: 15 lat
2. Obycie z komendami: jestem na bardzo dobrym poziomie obywania sie zkomenadami w minecrafcie oraz znam je na wylot i duzo do których bardzo ciągnie graczy
3. Dlaczego ty:ponieważ powiem szczerze nie mam co robić w domu a chciał bym pobudować i doradzać graczą którzy nie rozumieją : pluginów , minecrafta czy też innych tego typu rzeczy
4. Staż z minecraftem:gram od 1.2 chyba lub od alphy
5. Staż z serwerami:ze 3-5 lat :3
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:tak nie jednokrotnie lecz serwery po dłuższym czasie traciły swoją świetność i inne nowsze je przycmiewały
7. Na ilu serwerach grałeś:
jakieś yyyyy no w .... ich było za dużo by wymieniać ale powyżej 500 chyba było :3
8. Kontakt : Skype - guner998

Opublikowano

1.Wiek:15

2.Obycie z Komendami:9/10

3.Dlaczego ty:Mam dużo czasu którymi nie mam co robić,także chcę pomóc przy prowadzeniu serwera

4.Staż z minecraft:3lata

5.Staż z serwerami:2lata

6.Na ilu serwerach grałeś?:70+

7.GG:45217411

8.Czy byłeś kiedyś administratorem?:Tak bardzo dużo nadal teraz mam(podam ip na gg)

Opublikowano

1. Wiek:17 lat

2. Obycie z komendami:10/10

3. Dlaczego ty:Chyba tylko ja miałem tyle razy lepszą range niż Svip Vip i gracz

4. Staż z minecraftem:Dwa lata

5. Staż z serwerami:Jeden rok

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Jakieś siedem razy. I podanie piszę na KidModa

7. Na ilu serwerach grałeś:Około Stu i połowa z tych to te na którym byłem Modem albo Adminem

8. Kontakt :piter11go skype

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

1. Wiek: 17 niecale 18

2. Obycie z komendami: wszystkie tylko musze sobie odkurzyc nieco :D

3. Dlaczego ty: J?estem normalnym cierplawym ale tez sprawiedliwym graczem

4. Staż z minecraftem: od 1.4_05

5. Staż z serwerami: tyle samo co mc

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: na 12 admin na 30 mod (wiekszosc dedyk juz ich niema)

7. Na ilu serwerach grałeś: okolo 120

8. Kontakt : Skype Xenoxik

Na PW

39009799 GG

Opublikowano

Podanie o admina.

 

 

1. Wiek:15
2. Obycie z komendami:7/10
3. Dlaczego ty:Fajne robie event jestem miły moge ogarnąć tych co mają x-rey
4. Staż z minecraftem:2lata
5. Staż z serwerami:1,5roku
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:tak byłem
7. Na ilu serwerach grałeś:hmm jakoś 50-60

Opublikowano

1. Wiek:13

2. Obycie z komendami:OHOHO Dobre 8/10

3. Dlaczego ty: Bo jestem ogarniety

4. Staż z minecraftem:od 1.6.6

5. Staż z serwerami:1,5 roku

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak na kilku

7. Na ilu serwerach grałeś:

8. Kontakt :nie policze :P:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...