Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [GymCraft] [Servera] [ POSZUKIWANIE EKIPY BUDOWLANEJ , TECHNICZNEJ , ADMINISTRACYJNEJ ]


YoshixxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeo.png

  • Witam bardzo serdecznie . OTWARCIE SERWERA 9-10 MARCA ; ) Minecraft - Publikacje serwerów
  • Serwer stoi na dedyku aktualnie trwają na nim prace techniczne i budownicze typ serwera Survival + Frakcje napisze szybko i na temat poszukujemy ekipy [ budowniczej , technicznej i jak i również administracyjnej ]

Wzór o podanie o budowniczego

1.Nick:
2.Wiek:
3.Doświadczenie:
4.Staż w minecraft:
5.Kontakt:
6.Przykładowe budowle:
7.Znajomość komend:
8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:



Wzór o podanie administracji

1. Wiek:
2. Obycie z komendami:
3. Dlaczego ty:
4. Staż z minecraftem:
5. Staż z serwerami:
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:
7. Na ilu serwerach grałeś:

8. Kontakt :



Wzór o podanie technika

1. Wiek:
2. Obycie z komendami:
3. Staż z minecraftem:
4. Staż z serwerami:
5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera:
6. Na ilu serwerach grałeś:

7. Kontakt :

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Wiek:12

2. Obycie z komendami:9/10

3. Staż z minecraftem:2,5 roku

4. Staż z serwerami: 1,5 roku

5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera:Oczywiście

6. Na ilu serwerach grałeś: 100 +

MPC <3
 

Opublikowano

1. Wiek:16lat

2. Obycie z komendami:Jak Powiecie Mi Co i jak dodam

3. Staż z minecraftem:3lata

4. Staż z serwerami:2lata

5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera:tak bylem duzo razy

6. Na ilu serwerach grałeś:wiencej niź 40,+10moich

Opublikowano

1. Wiek:16lat

2. Obycie z komendami:Jak Powiecie Mi Co i jak dodam

3. Staż z minecraftem:3lata

4. Staż z serwerami:2lata

5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera:tak bylem duzo razy

6. Na ilu serwerach grałeś:wiencej niź 40,+10moich

Opublikowano

1. Wiek: 17
2. Obycie z komendami: kiedyś było perfekcyjnie , ale miałem 3 mies. przerwy no i trochę zapomnialem , dlatego daje 7/10, na pewno jak zaczyne używać to pamięć się odświeży
3. Dlaczego ty: Jestem dojrzałą, odpowiedzialna osobą, mogę zajmować się
administracja, ale również z wielką chęcią pomogę w budowaniu i sprawach technicznych
4. Staż z minecraftem:To chyba nie ma jakiegoś dużego znaczenia, ale z tego co pamiętam to jakieś 2,5 roku
5. Staż z serwerami: Byłem modem , adminem , budowniczym na wielu serwerach, ostatnio moderowałem dosyć potężnego Skyblocka, podsumowywując około 2 lata
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Wiele razy, ale jestem zbyt perfekcjonistyczny , żeby zrobić własny , zawsze coś krzywo nie naturalnie, zawsze dążę do doskonałości
7. Na ilu serwerach grałeś:
Żeby nie skłamać, powiem że nie mam zielonego pojęcia , ale pomiędzy 100 a 500
kontakt: [email protected]

gg:40102384

Opublikowano

PODANIE NA TECHNIKA

1. Wiek: 14

2. Obycie z komendami: 10/10

3. Staż z minecraftem: Od wersji Alapha

4. Staż z serwerami: Jakoś od wersji 1.2.1

5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera: Oczywiście, miałem kilka swoich serwerów, jeżeli do jakiegoś serwera się dotykam to jestem z nim do końca

6. Na ilu serwerach grałeś: Oj bardzo dużoooo. Nie chcę kłamać ale spokojnie jest to powyżej 100Serwerów i jakieś 60% z tego byłem technikiem oraz 20% Administratorem lub Moderatorem

7. Kontakt:

GG - 232317

Pw

e-mail - [email protected]

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


Opublikowano

Podanie na Administratora

 

1. Wiek:14

2. Obycie z komendami:10/10

3. Dlaczego ty:Bo jestem miłą i ciepłą osobą , znam się na rzeczy i lubię pomagać Graczą , Poza tym na minecrafta poświęcam 3-4 godz grania na serverach jako administrator mogę poświęcic cały czas.

4. Staż z minecraftem:Od Terrari

5. Staż z serwerami:Od Alpha w tedy były servery Hamachi

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Byłem dużo razy.

7. Na ilu serwerach grałeś:nwm około 100

8. Nick:RajZi

9. Kontakt:

GG:46194772

Skype:artxdd8000

E-mail:[email protected]

Pw

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Staż z minecraftem: Długi

4. Staż z serwerami: Od 1.7.3

5. Czy byłeś już technikiem jakiegoś serwera: Miałem 3/4 własne, z czego uczę się pisać własne pluginy.

6. Na ilu serwerach grałeś: okołu 100

7. Kontakt : Skype : TheMateusz8090

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Opublikowano

1.Nick:LewandoS

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Duze :D

4.Staż w minecraft:od bety 1.2_01

5.Kontakt:Skype:demonolog_99

6.Przykładowe budowle:Wszystko co trzeba ;d

7.Znajomość komend:Tu nie jest stosunkowa potrzeba komend ale i tak ogarniam :D

8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:13 :D

Opublikowano

1.Nick:Tyron
2.Wiek:14
3.Doświadczenie: bardzo duże
4.Staż w minecraft:od najstarszej wersji

5.Kontakt: tyron.1999
6.Przykładowe budowle: wszystko co cie narzuci
7.Znajomość komend: wszystko co potrzebne dla mnie jako budowniczego

8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:53

Opublikowano

. Wiek: 12
2. Obycie z komendami: 10/10 podstawowe a pluginy: 9/10

3. Dlaczego ty:Poniewaz znam duzo komend mam swój servewr(nie bede reklamowac) i mialem admina na polowie serveró na których gralem
4. Staż z minecraftem: 1 rok

5. Staż z serwerami:1 rok
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak wielu
7. Na ilu serwerach grałeś: okolo 60

8. Kontakt :

skype misiekrzaczek

Opublikowano

podanie o posade budowniczego

1.Nick:rRzepa

2.Wiek:11-12 lat

3.Doświadczenie:zaawansowany

4.Staż w minecraft: 5-6 miesięcy

5.Kontakt:skype dawid.rzepecki1

6.Przykładowe budowle:wielkie budowle i co mi nakarzecie

7.Znajomość komend:bardzo dobra

8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:na żadnym ale mam dobre doświadczenie

Opublikowano
1. Wiek: 13, ale ogarnięty jestem

2. Obycie z komendami: OGROMNE

3. Dlaczego ty: Jestem ogarnięty, znam dużo komend, mogę trochę jeszcze budowniczym po pomagać

4. Staż z minecraftem: Survival Test (Dokładniej któryś tam Grudnia 2009 roku)

5. Staż z serwerami: Od alphy 1.1.0

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: byłem administratorem na ponad 65 serwach

7. Na ilu serwerach grałeś: Nwm dokładnie, ale tak ponad 300


8. Kontakt : GG: 42749471


podanie o posade budowniczego

1.Nick:rRzepa

2.Wiek:11 lat

3.Doświadczenie:zaawansowany

4.Staż w minecraft: 5 miesięcy

5.Kontakt:skype

6.Przykładowe budowle:Mega TNT pomniki .itp

7.Znajomość komend:dobra

8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:na żadnym

Wątpię żeby ciebie przyjął. Grasz 5 miesięcy. Nie podałeś mu kontaktu :)

Masz 11 lat p;

A MEGA TNT i pomniki się raczej nie przydadzą. Nie byłeś na żadnym serwie budowniczym

Opublikowano

1. Wiek: 12 ale jestem ogarniety

2. Obycie z komendami: w skali to 9 na 10

3. Dlaczego ty: znam durzo komend i prawie gram codzenie

4. Staż z minecraftem: od classic 0.30

5. Staż z serwerami: mialem dwa serwerz

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak na trzech i na swojim

7. Na ilu serwerach grałeś: 35

8. Kontakt : skype kevin290581

Opublikowano

Podanie o administratora

 

 

1. Wiek: 13, lecz proszę nie traktowac mnie z tego


powodu jak 'nieogara'
2. Obycie z komendami:Ciężko powiedzieć "10/10" pff, nie da sie ogarnąc

wszystkich pluginów

Wymieniam z głowy (znam wiecej): xAuth/Authme,

Commandbook/Essentials, IConomy/ChestShop,

Factions/Clan, MwParkour WE, WG, Multiverse/Portals

PermissionsEx i Jego cfg,
:
Nie wymieniam pluginów typu heads

colorme, chat menager itd.

ponieważ obsługa tego nie jest trudna...
3. Dlaczego ty:Jestem ogarnięty, nie lubie się spierac

z graczami, NIGDY nie 'giwne' itemku/ów

i nie zamierzam! Potrafie rozwiazywac problemy,


i nie klne jak #$^ oraz miałem już wiele

serwerów minecraft (czyli doświadczenie już mam)

A na serwerze moge spędzać na prawdę dużo czasu!
4. Staż z minecraftem: od 1.8
5. Staż z serwerami: Miałem już kilka swoich serwerów (poniżej)
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Byłem wielkokrotnie, na serwerach 20-60sl, miałem tez kilka swoich.
7. Na ilu serwerach grałeś: Wielu...

8. Kontakt : skype > dimincarb

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytan zwiazanych


moimi umiejętnościami to kontakt przez skype ;)

Opublikowano

[Wzór o podanie administracji]


1. [Wiek]: 15 lat.
2. [Obycie z komendami]: W skali 10 stopniowej 10.
3. [Dlaczego ty]: Chcialbym po trzy miesięcznej przerwie powrócić do pracy administratora, a tak po za tym to uwielbiam to zajęcie. Pozwala odstresować mi się od szarej rzeczywistości szkoły, nauki.
4. [staż z minecraftem]: Nie wiem ile to jest dokładnie z kalendarzem ale od wesji 1.5.
5. [staż z serwerami]: Około roku czasu.
6. [Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera]: Byłem administratorem na 3 profesionalnych. serwerach 100,50 i 35 slotowych.
7. [Na ilu serwerach grałeś]: Około 20.
8. [Kontakt ]:

  • Gadu-Gadu: 25310244
  • Mogę podać również Skype, ale to po kontakcie ze mna poprzez Gadu Gadu.

 

Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone z pozytywnym skutkiem. Za wszelkie błędy ortograficzne z góry przepraszam.

Pozdrawiam [ZIKUX892]








[[[uPDATE]]]
Przeczytałem, że nie ma juz zbytnio miejsc, więc zgłaszam się również na Budowniczego. Nie będe pisał od nowa podania dodam tylko, że Na tych serwerach nabudowałem się i to duużo. Spawn,sklep lub budowle upiekszające serwer.


sygnarz.png
Opublikowano

1. Wiek: 12 ale jestem ogarniety

2. Obycie z komendami: w skali to 9 na 10

3. Dlaczego ty: znam durzo komend i prawie gram codzenie

4. Staż z minecraftem: od classic 0.30

5. Staż z serwerami: mialem dwa serwerz

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak na trzech i na swojim

7. Na ilu serwerach grałeś: 35

8. Kontakt : skype kevin290581

Opublikowano

1. Wiek: 16
2. Obycie z komendami: 9/10 (Na kartce wszystko) hehe :D
3. Dlaczego ty: Ja, gdyż miałem admina na dwóch innych serwach, i na takiej grze "Counter-Strike" Jestem pozytywnie nastawiony do graczy ;)
4. Staż z minecraftem: Około dwóch lat.
5. Staż z serwerami: Hmm, z jeden rok ;)
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Oczywiście ;)
7. Na ilu serwerach grałeś: Ojojoj,, z kumplami w gildiach, około 30 serwów.

8. Kontakt : GADU : 2249358

Skype: wybujanyx3

Tel: 696932517

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...