Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Planet-Game.pl - Doskonałość w starym stylu.


Paciula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dla was kilka dość istotnych informacji:

1. Serwer jest praktycznie skończony i gotowy do wypuszczenia, zostało nam tak naprawdę kilka usprawnień tylko.

2. Jak wiadomo client jest wrzucony, łatka jest gotowa (jeszcze nie opublikowana).
3. Rejestracja jest w pełni sprawna, strona również działa.

4. Sklep z przedmiotami (IS) nie jest dokończony, będzie on robiony już podczas startu, ale podstawowe rzeczy, typu pakiety, będą dostępne od razu.

5. Zważając na dość małą popularność naszego serwer (nie wiemy dlaczego) zastanawiamy się kiedy rozpocząć betę, w teorii jesteśmy w stanie wypuścić ją tak jak początkowo było mówione dzisiaj wieczorem, ale zastanawiamy się czy ma to sensu ze względu na tak małą ilość osób.
6. Podczas bety będziecie mogli sprawdzić wszystkie podstawowe rzeczy czy wszystko działa itp, za bug znalezione w grze otrzymacie oczywiście nagrody w postaci bonusów dla konta/postaci.

WAŻNA INFORMACJA!!!

Bardzo możliwe, że nie będzie wcale resetu postaci po "becie", jest to tylko okres próbny dla serwer, jeżeli zobaczymy, że wszystko będzie działało poprawnie tak jak było to w teorii, nie będziemy robili restartu i zostawimy serwer dla was. Musicie mieć to na uwadze. Jednak gdy wydarzy się coś niespodziewanego, to taki restart nastąpi.

Od nas to narazie tyle, a Wy piszcie co uważacie, kiedy chcecie start serwera i rozpocząć zabawę.

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hmm... w końcu coś normalnego się szykuje :) jeśli drop z metków będzie git to z chęcią zostanę na dłużej :)

Opublikowano

Mam dla was kilka dość istotnych informacji:

 

1. Serwer jest praktycznie skończony i gotowy do wypuszczenia, zostało nam tak naprawdę kilka usprawnień tylko.

2. Jak wiadomo client jest wrzucony, łatka jest gotowa (jeszcze nie opublikowana).

3. Rejestracja jest w pełni sprawna, strona również działa.

4. Sklep z przedmiotami (IS) nie jest dokończony, będzie on robiony już podczas startu, ale podstawowe rzeczy, typu pakiety, będą dostępne od razu.

5. Zważając na dość małą popularność naszego serwer (nie wiemy dlaczego) zastanawiamy się kiedy rozpocząć betę, w teorii jesteśmy w stanie wypuścić ją tak jak początkowo było mówione dzisiaj wieczorem, ale zastanawiamy się czy ma to sensu ze względu na tak małą ilość osób.

6. Podczas bety będziecie mogli sprawdzić wszystkie podstawowe rzeczy czy wszystko działa itp, za bug znalezione w grze otrzymacie oczywiście nagrody w postaci bonusów dla konta/postaci.

 

WAŻNA INFORMACJA!!!

Bardzo możliwe, że nie będzie wcale resetu postaci po "becie", jest to tylko okres próbny dla serwer, jeżeli zobaczymy, że wszystko będzie działało poprawnie tak jak było to w teorii, nie będziemy robili restartu i zostawimy serwer dla was. Musicie mieć to na uwadze. Jednak gdy wydarzy się coś niespodziewanego, to taki restart nastąpi.

Od nas to narazie tyle, a Wy piszcie co uważacie, kiedy chcecie start serwera i rozpocząć zabawę.

Skoro macie małe zainteresowanie proponuje zrobić nową lepszą prezentacje, i zatrudnić do tego jeśli jest to możliwe jakiegoś grafika który też mógłby zrobić promujące serwer sygnaturki . Co do bety nawet jak wszystko będzie dobrze radze skasować konta, bo gdy nowi gracze zobaczą ,że są duże lvl'e mogą się zniechęcić do gry . Takie moje zdanie.

Opublikowano

Prezentacja w miare estetyczna, ale coś krótkawa.

Mimo to zobaczę jak to wygląda na serwerze.

Opublikowano

 

Co do bety nawet jak wszystko będzie dobrze radze skasować konta, bo gdy nowi gracze zobaczą ,że są duże lvl'e mogą się zniechęcić do gry .

Z tym się zgodzę zrobić betę Żeby przetestować serwer I zrobić restart serwera A na becie zwiększyć exp itp... A co co Zapowiedzi i małego zainteresowania zmienić cała prezentacje Graficznie jak i O INF. Game Play Zrobić I wtedy ludzi by na pewno by było więcej Bo prezentacja za bardzo to nie zachęca I Zrobić nową zapowiedz że Trwa beta np 3-4 Dni żeby ludzie zobaczyli co i jak i żeby znajomych pozapraszali Np jak ja.

 

O i proponuję dodać pety :) Bo to nowość i dość sporo ludzi lubi je. O i proponuję w Prez dać tabele bonów.

mrchomik.png
Opublikowano

Z tym się zgodzę zrobić betę Żeby przetestować serwer I zrobić restart serwera A na becie zwiększyć exp itp... A co co Zapowiedzi i małego zainteresowania zmienić cała prezentacje Graficznie jak i O INF. Game Play Zrobić I wtedy ludzi by na pewno by było więcej Bo prezentacja za bardzo to nie zachęca I Zrobić nową zapowiedz że Trwa beta np 3-4 Dni żeby ludzie zobaczyli co i jak i żeby znajomych pozapraszali Np jak ja.

Otóż to ;x

Ludzie najpierw patrzą czy zapowiedź jest ładna/estetyczna potem oglądają zdjęcia a na końcu czytają ^^

Więc warto by o takie szczegóły zadbać ;x Na becie można ogłosić konkurs na GamePlay i może ktoś zrobi jakiś ciekawy :)

Opublikowano

Konkurs na GP napewno będzie. Konkursów będzie dużo związanych z różnymi rzeczami na serwerze, będziecie mogli się wykazać i dodatkowo zyskać cenne nagrody i bonusy.

Z betą wystartujemy prawdopodbnie jutro z samego rana, bądź dzisiaj w nocy, ale to jeszcze sporna sprawa jest.

Opublikowano

Proponuję z betą zaczekać do jutra ranna Np. I naprawdę Zrobić nową prezentacje itp i sygny dla graczy to przyciągnie wieksza ilość graczy.

mrchomik.png
Opublikowano

No to w takim razie mamy dla was kolejna informacje tym razem bardzo dobrą i chyba ostatnią do jutro rana!

 

JUTRO O GODZ. 11:00 OTWIERAMY SERWER BETA!

BĘDZIE TO CZAS NA TESTOWANIE WSZYSTKICH RZECZY DODANYCH NA SERWER I EWENTUALNE POPRAWKI.

BĘDZIE TO TRWAĆ OK. 2 DNI, MOŻE KRÓCEJ.

NA FORUM NASZYM ZOSTANĄ OGŁOSZONE KONKURSY!

STRONA BĘDZIE PODANA W PREZENTACJI, KTÓRA POWSTANIE JESZCZE DZISIAJ!

TYLE OD NAS!

POZDRAWIAMY EKIPA PG!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA NASZ SERWER TS3! DOWIECIE SIĘ TAM WSZYSTKIEGO I MOŻECIE SPOKOJNIE CZEKAĆ NA START!

 

ts.planet-game.pl
 
Opublikowano

Bronie 75 tylko ripper i smok grota.
Szkat nie będzie w IS.

% szansy na wydropienie nie zostanie podniesiony będzie bardzo niski, lecz zostaną wyrzucone śmieci ze szkatułek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...