Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Entur [Serwerownia 24/7][PvP][Modifed-TheWalls][Last-Blood][Serwerownia przyszłości][Forum][ItemShop][No-Premium]


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście że to wszystko co piszesz to tylko nie prawda, grieferów nie ma co próbowałem Ci przetłumaczyć niestety wolałeś tutaj napisać :D

Vertez - istnieję takie coś jak sarkazm na który się nabrałeś :D

Skoro grieferów nie ma to ciekawe dlaczego mapki były zniszczone wbije obojętnie kto i zniszczy to co ludzie budowali ...

Opublikowano

Skoro grieferów nie ma to ciekawe dlaczego mapki były zniszczone wbije obojętnie kto i zniszczy to co ludzie budowali ...

Były zniszczone, gdyż zauważ że ciągle ktoś na nich gra.

Obecnie strefa czerwona zostanie zresetowana do początku z powodu wykrycia dziwnych złóż które tam nie powinny się znajdować.

 

Poszukujemy Szefów do następujących grup:

Czerwona

Niebieska

Czarna

Wzór podania:

Ile masz lat:

Twój nick na serwerze

Coś o sobie:

Kontakt:

  

Opublikowano

Ile masz lat:14


Twój nick na serwerze: Xmine


Coś o sobie: Mam doświadczenie pvp, gram w minecraft od 1,5 roku, lubie piłke nożną oraz ręczną, pasjonuje się grami, oraz mechaniką :)


Kontakt: Poprzez skype: crashowaty oraz ts'a live4game.pl w oazie jjytfula

Opublikowano

Aby zapobiec sytuacji że wchodza osoby i ktoś je zabija i zaczynają klnąć płakać itp.

Serwer od teraz jest Premium + MIneshafter.

To znaczy ze mogą wejść osoby z premium i osoby które nie mają premium ale posiadają mineshaftera.

 

1. Musisz posiadać konto na minecraft.net

 

2. Launcher MIneshafter

 

http://mineshafter.appspot.com/downloads

 

Pobieramy for players.

 

Klikamy w pobrany plik. pokazuje się launcher minecrafta wpisujemy w prawym dolnym rogu nasz login i hasło z minecraft.net

Możemy grać !

 

Możesz także zmienić skina logując się na http://mineshafter.appspot.com

 

Pełny tut: http://www.mpcforum.pl/topic/645793-tutmineshafter-czyli-skin-bez-premium/?hl=%2Bmineshafter#entry5886684

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...