Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?


Pahenko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam chryslera 300c i nie chce nic innego bo i cała rodzina sie zmieści i fotoradar zdjęcia nie zrobi ;)

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po co Wam te ferrari, bugatti jak nie wyrobicie na paliwo? :D

 

Jak kogoś stać na takie Ferrari to i będzie go stać na paliwo. ;)

 

Ja swojego samochodu nie mam, a chciałabym jakiegoś Bentley'a. <3 Cudowne maszyny.

Ewentualnie sportowe Audi czy BMW. ^^ Ale Bentley na pierwszym miejscu. :D

Opublikowano

Ja rok temu skończyłem B1, więc teraz nie będe musiał zdawać teorii, sama praktyka. Na początek chciałbym golfa III, ew. IV, potem by się pomyślało o czymś nowym.

 

Może Volvo s80 od ojca gdyby sobie kupił nowe auto.

Specjalista
Opublikowano

Debilny temat ,najpierw spytaj czy ktos tu ma prawko.

Albo zmien nazwe na " Jaki samochod ma twoj tata"

 

 

@

Ja smigam Statkiem kosmicznym i...?

 

Nie każdy jest tutaj 15 latkiem :(

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Widać że ty prawka nie masz, nawet 16 na karku nie masz w dodatku grasz w tibie więc mózg zeżarty ;)

Opublikowano

Debilny temat ,najpierw spytaj czy ktos tu ma prawko.

Albo zmien nazwe na " Jaki samochod ma twoj tata"

 

 

@

Ja smigam Statkiem kosmicznym i...?

Wypierdalaj.

 

Chcialbym miec audi r8

Opublikowano

CHCIAŁBYM mieć taki, nie mam jeszcze żądnego (16 lat dopiero)

C24234963_11.jpg

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Ludzie a właściwie dzieci czy wy jesteście tak naprawdę tępi? po co wam ferrari itp? a gdzie będziecie wozić dzieci? żone? a pozatym w polsce nigdy na ferrari nie zarobisz

Opublikowano

Ludzie a właściwie dzieci czy wy jesteście tak naprawdę tępi? po co wam ferrari itp? a gdzie będziecie wozić dzieci? żone? a pozatym w polsce nigdy na ferrari nie zarobisz

Ludzie mają swoje marzenia i starają się je realizować, być może będą mieli swoją firmę z dużym obrotem gotówki to będą mogli sobie na ferrari pozwolić.

 

VW Passat B5 1,9Tdi czeka.

1280314365-U1.png

Opublikowano

Mam Astrę III we 'współwłasności' z rodzicielką. W mieście wolę i tak tramwaje :D

Samochód, który bym kupiła mając potrzebę posiadania własnego auta i oczywiście pieniądze.. - Audi Q7.

#don't care

Opublikowano

w tej chwili nie mam ale chciał bym te cztery auta lub jedno z nich ;P

 

Pontiac GTO ROCZNIK 66-67

Nissan GT-R

toyota Supra

ford mustang shelby gt500

 

 

i jeszcze inne klasyki z ameryki są zajebiaszcze

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Marzę o Mustangu '67 albo '71. Z nowszych generacji to '04.

Albo Dodge Charger, Challenger. Jakiś typowy klasyk z USA ;)

 

A obecnie nic nie posiadam, bo samochód rozdziców nie jest przecież mój :P

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Oj juz dużo razy się nad tym zastanawiałem więc jakiś klasyk jak Jaguar E-TYPE, lub Challengera ale te z nowszych to jest moje marzenie:

 

 

800px-20071001_Lancer_Evolution_X-front.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...