Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?


Pahenko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, temat powstał po to żebyście mogli wklejać historię, oraz zdjęcia swoich samochodóe, zdaję sobie sprawe ze spora częsć użytkowników forum ma poniżej 18 roku życia, ale zawsze można wkleić samochód swoich rodziców ;), Ja się pochwale swoją głupotą, w poprzednie wakacje (zaraz po zakończeniu roku szkolnego) kupiłem sobie pierwszy samochód w życiu, był nim Ford Probe 2-giej generacji, kupiłem za 5,500zł ale praktycznie pare dni później wsadziłem kolejne 3 tyś zł w niego, nie to żeby było coś uszkodzone ale po prostu zrobiłem żeby było: Wszystkie sprężyny, amortyzatory, ogólnie zawieszenie KYB, klocki i tarcze przód i tył TRW, oraz troche w silniku porobiłem, miałem rzadko spotykaną wersje, z silnikiem mazdy 2.5 V6 181km, samochodzik miodzio, skrzynia automat, klima i inne bajery... pewnego dnia z moją dziewczyną postanowiliśmy pojechać nad wode pokąpać się, wbiłem się w korek, skrzyżowanie na którym nie miałem pierwszeństwa, stoje stoje, wkurwiłem się gaz w podłoge opona w pisk i jeb słuchać wielki huk łem w kierownice i cisza, przyjebał we mnie dziadzio w mercedesie w124 oczywiście moja wina, dobrze że majce się nic nie stało... ja miałem połamane żebra, oczywiście dziadzio od razu policja karetka, ale ja mówie Proszę pana nie wzywajmy policji ja panu napisze że to moja wina i dam 5tyś zł za tego skasowanego mercedesa, on banan na twarzy i mówi że się zgadza, ja myk do bankomatu wybrałem kase dałem mu napisałe takie oświadczenie i gites telefon kumpel 2 lawety i na podwórko, matka najlepsza, bo pierwsza laweta wjechała z mercedesem a matka do kolegi ej proszę pana ale to chyba pomyłka z kąd ten mercedes, a 3 min poźniej mój ford wjeżdza a matka jak zobaczyła te drzwi to za serce się złapała... ja wtedy byłem w szpitalu z majką... oj było zadymy... daje wam pare zdjęc po wypadku, są takie ponieważ w całości wystawiłem na allegro go ;) Szkoda mi samochodu, na wiosne musze sobie coś kupić, myslałem nad drugim probe :D ale jeszcze nie wiem, drogie są częśći chociaż jakby mi się taki sam silnik trafił to czemu nie? :)

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam audi a3 a chciałabym mieć ferrari 458 itallia

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Ja mam audi a3 a chciałabym mieć ferrari 458 itallia

Mieć to Ty możesz resorówkę.

 

Niedługo prawko, 18'stka, więc jakiś samochód się załatwi, choćby od ojca Opla Omegę ;)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Mam Golfa III w gazie, a chciałbym mieć Golfa IV w tdi.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Po co Wam te ferrari, bugatti jak nie wyrobicie na paliwo? :D

 

mam forda escorta a chcialbym miec bmw m3/5

 

Ten Twoj Ford jak mazda wyglada :D

skpUo.png

Opublikowano

Bo to mazda rx-7 ta sama płyta, wszytsko :D Samochód zerżnięty z rx-7 :D ale fajna bryka była niecałe 5 sek do 100km/h :D automat ale bez sportingu bieg D gaz w podłoge to się yebany do 7 tyś kręcił i dopiero zmiana ;)

Opublikowano

Ten mój

kahn-gts-00512.jpeg

 

 

 

 

 

 

Żeby coś takiego mieć to trzeba mieć DOLARY $$$$$$$$$ nie tak jak wy.

/gif

Opublikowano

Mi się marzy sprawne i szybkie auto na wzór Toyoty GT86. Już od 3 lat oszczędzam i trochę zarabiam przez internet więc myślę, że przed 24 rokiem życia sobie jakiś taki wózek sprawię.

Opublikowano

Nie rozumiem ludzi którzy chcą mieć Najnowsze bmw, ferrari, lamborghinni, ciekawe jak tam zmieszczą rodzine w przyszłości, i ciekawe czy wyrobią na paliwo,

Opublikowano

Ja autka nie mam ale starzy mają : Peugeot 807 (rodzinny) , 206 (matki) ,opel corsa (ojca) ,mi zostaje tylko motorower ;3

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

motorower zawsze coś ;) moi rodzice mają renówkę 19-nastkę :D matka oczywiśice na parkingu przytarła bmw x6... szkoda gadać jak znajde to wrzuce zdjęcia ;)

Opublikowano

Hehe, ja samochodu nie mam. Tak na początek podoba mi się Audi S3 8L 1.8T i taki chciałbym sobie sprawić po zrobieniu prawka. A takie marzenie to Audi S8 4.0 V8 TFSI, albo Audi Q7 6.0 V12 TDI

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

Po 1 to przydalo by mi sie prawko xD

 

Po 2 chcialbym Honda Civic V seria, Hatchback, silnik 1.8 po dobrym tunningu

 

Oczywiscie moglbym sobie napisac ze chcialbym porshe 911 z 75r po renowacji na tor ...

Opublikowano

a propo cobyście mi polecali tak do ok 5000zł? moje wymagania: klima silnik nie więcej niż 2.5 b+g najlepiej kombi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...