Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaTarcza[WL][Dedyk][Kwadratowa Masakra]


ImRekla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znajdzie sie jeszcze miejsce dla mnie?

 

Nick: PatrykCZEGO

 

Ile mam lat: 15

 

Ile gram w minecraft'a: Jakies 2 lata wersja beta poczatki Alpha...

 

Ogarniam ortografię: W sumie ogarniam zdarzaja sie bledy ale to przez dysortografie...

 

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: I nie mam zamiaru tego robic.

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znajdzie sie jeszcze miejsce dla mnie?

 

Nick: PatrykCZEGO

 

Ile mam lat: 15

 

Ile gram w minecraft'a: Jakies 2 lata wersja beta poczatki Alpha...

 

Ogarniam ortografię: W sumie ogarniam zadarzaja sie bledy ale to przez dysortografie...

 

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: I nie mam zamiaru tego robic.

 

Jak sie zwolni miejsce na White - List, to sie znajdzie miejsce dla Ciebie. ;)

Opublikowano

Yhym ok pobieram mumble mam nadzieje ze sie zwolni to miejsce bo przydalo by sie nagrac jakis odcinek. ;)

 

Mam jeszcze pytanko.

Macie 10 slotow tak? Ale przeciez zawsze ktos wchodzi lub wychodzi z serwera... ;)

Wiec czemu mnie nie dopisywac? ;p

Opublikowano

Nick:ElPolako

Ile mam lat:15

Ile gram w minecraft'a:około 3

Ogarniam ortografię:tak w miare

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę:Tak

vintage2x.jpg
Opublikowano

Nick:ElPolako

 

Ile mam lat:15

 

Ile gram w minecraft'a:około 3

 

Ogarniam ortografię:tak w miare

 

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę:Tak

 

Dopiszemy, raczej wiecej bedzie osob na White - List ;)

Opublikowano

Nick:Szelt

 

Ile mam lat:14

 

Ile gram w minecraft'a:2 Lata

 

Ogarniam ortografię:Tak.

 

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę:Tak.

Opublikowano

Nick: Narrvany

Ile mam lat: 13

Ile gram w minecraft'a: ponad 2 lata

Ogarniam ortografię: Tak

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: Tak.

Opublikowano

Nick:SirTomato

Ile mam lat:17

Ile gram w minecraft'a: Gram w minecraft od 1.5

Ogarniam ortografię: Tak

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: Tak

Opublikowano

Nick: Jakub474

Ile mam lat:13

Ile gram w minecraft'a: 2 lata

Ogarniam ortografię: tak

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: Zgadza się

Opublikowano

Nick:KOstuch

Ile mam lat: 14

Ile gram w minecraft'a: Ok. 2lat

Ogarniam ortografię:Czasem zdarzą się błedy żadko

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę:Jeśli ktoś mnie nie zderewuje nic mu nie robie

 

Nick:KOstuch

Ile mam lat: 14

Ile gram w minecraft'a: Ok. 2lat

Ogarniam ortografię:Czasem zdarzą się błedy żadko

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę:Jeśli ktoś mnie nie zderewuje nic mu nie robie

12.gifLokalizacja http://c.1mgg.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...