Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaTarcza[WL][Dedyk][Kwadratowa Masakra]


ImRekla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mamy swojego kanalu na TS3, a mumble juz dziala

mumble mi sie zacina przy klikaniu serwera :(

 

Nie mamy swojego kanalu na TS3, a mumble juz dziala

 

Wszyscy co pisali podanie sa wpisani na White List. Zaraz podam IP ;]

a gdzie to ip bedzie? bo jak na mumble to :D bedzie problem :P
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
mumble mi sie zacina przy klikaniu serwera :(

Mi się nie zacina, ale nie ogarniam jak skonfigurować tam mikrofon xD

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Czekamy :D

 

Mi się nie zacina, ale nie ogarniam jak skonfigurować tam mikrofon xD

klikasz konfiguracje i wybierasz aktywacja klawiszem i tam masz skróty dodajesz nowy skrót pod jakaś litere, cyfre. Następnie jak coś chcesz powiedzieć to klikasz wybrany klawisz i mówisz, ew. możesz ustawić, że cały czas masz włączony mikrofon, ale każdy szum będzie słychać.

Opublikowano
klikasz konfiguracje i wybierasz aktywacja klawiszem i tam masz skróty dodajesz nowy skrót pod jakaś litere, cyfre. Następnie jak coś chcesz powiedzieć to klikasz wybrany klawisz i mówisz, ew. możesz ustawić, że cały czas masz włączony mikrofon, ale każdy szum będzie słychać.

A jak przypisać funkcje ?

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Nick: WariacikPL

Ile mam lat: 14

Ile gram w minecraft'a: 2lata

Ogarniam ortografię: Tag

xD Tak

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: Oczywiście że tak trolluje jak jest faza i nie ma potem spruty

:)

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano
Ej mic dostane sie są wolne ?

Ja nie jestem włascicielem serwera, pisz do ImRekla

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

Nick:Tatq

Ile mam lat: 14 ^^

Ile gram w minecraft'a: Ok. 3lata

Ogarniam ortografię:Tak:)

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: Mysle że nie lecz jak się wnerwie to moge nawet zabić:D (Oczywiśćie nie w realu:D)

Opublikowano

Kiedy będzie IP, i czy dostałem się na white-liste ?? :D

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Opublikowano

mic jak masz skype to zaproś rafcik098

Ok już cię zapraszam.

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Nowicjusz
Opublikowano

Nick: Nean

Ile mam lat: 15

Ile gram w minecraft'a: rok

Ogarniam ortografię: Tak :D

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: Zgadza się ^^

Opublikowano

Nick:ninoski404

Ile mam lat:13

Ile gram w minecraft'a:ok.rok

Ogarniam ortografię:tak

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę: lubię trolować ale umiem się ogarnąć.

 

dodajesz jeszcze?

Opublikowano

 

Nick: Mrix0n (przez zero xD)

Ile mam lat: W Kwietniu skończe 15.

Ile gram w minecraft'a: Od wersji Alpha.

Ogarniam ortografię: Taak. Wręcz denerwuje mnie to gdy ktoś popełnia popularne błędy ort. xD

Jestem ogarnięty typu nie trolluje, nie niszczę bez powodu, nie kradnę

Dpux7R0.jpg

Opublikowano

Na razie serwer OFF

IP: on.owncraft.pl:8379

Bedzie na White - List 13 osob.

Obecna white - list:

krzysiek48

miencraftr

yanken

skateskill

dezik

netatorve

norf

shurisen

bum

thecytrus

tatq

Mrix0n

WariacikPL

 

Jutro kolo godz 13-16 start serwera. Kazdy z White - List musi byc na Mumble! Nie musi rozmawiac, moze pisac.

Opublikowano

Czemu kazdy ma byc na mumble ??

Nie wiadomo czy kazdy kto napisal podanie bedzie gral. Bo moga byc osoby, ktore napisaly a nie beda graly.

Dlatego Ci co beda grali niech wbijaja na Mumble. Nie musza gadac, ale moga pisac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...