Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kaloryfer na brzuszku?A6W przybywa z pomocą!


Incola

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każde ćwiczenia na brzuch są dobre, jedne cięższe drugie łatwiejsze, ale trzeba czasu żeby zobaczyć efekty, a jak taki koleś 90kg tłuszczu zrobić ćwiczenia przez tydzień i nie widzi efektów i mówi, że to gówno. Sam waże 60kg i efekty na brzuchu widzę dopiero po 1,5roku, ale ćwiczyłem z przerwami

Dziś zaczołem ferie hmm.. 2 tygodnie treningu brzuszka + bieganie, ciekawe jakie będą rezultaty, ale ja jednak nie robię A6W, zbyt duże obciążenie na kręgosłup, nawet gdy wykonuję je zgodnie z instrukcją...

 

dodam, że jak już robicie to A6W to dokładajcie do tego grzbiety i ćwiczenia na plecy

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pewnie się spytacie jaka dieta.Nie powiem Wam,gdyż nie chcę zrobić nikomu krzywdy!

Już robisz dając tutaj A6W. Powodzenia w rozpierdalaniu sobie kręgosłupa.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Dobra, ale nikt z skarżących się, nie napisał, że robił to na podłodze czy głazie znalezionym przy rzece.

Suchar :D

Każde ćwiczenia na brzuch są dobre, jedne cięższe drugie łatwiejsze, ale trzeba czasu żeby zobaczyć efekty, a jak taki koleś 90kg tłuszczu zrobić ćwiczenia przez tydzień i nie widzi efektów i mówi, że to gówno. Sam waże 60kg i efekty na brzuchu widzę dopiero po 1,5roku, ale ćwiczyłem z przerwami

Dziś zaczołem ferie hmm.. 2 tygodnie treningu brzuszka + bieganie, ciekawe jakie będą rezultaty, ale ja jednak nie robię A6W, zbyt duże obciążenie na kręgosłup, nawet gdy wykonuję je zgodnie z instrukcją...

 

dodam, że jak już robicie to A6W to dokładajcie do tego grzbiety i ćwiczenia na plecy

Część bolą plecy,część nie.Ja należę do tej drugiej grupy.Może to dlatego,że robię to regularnie od roku?Niewiem,ale tak,czy siak polecam ten zestaw ćwiczeń i uważam go za najlepszy :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Badania wykazały,że A6W nie obciąża kręgosłupa,

Pokaż mi te badania.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Pokaż mi te badania.

www.google.pl

-polecam.Nie jest to zbyt popularna przeglądarka,ale i tak polecam ;)

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

najlepsze na kaloryfer są chipsy i cola.

zamiast kaloryfera jest bojler który grzeje.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

robiłem A6W przez miesiąc- Małe wyniki miałem i na dodatek kręgosłup mi jebnął

Nie polecam- kręgosłup mnie napierdalał przez miesiąc tak że czasem nie mogłem się nawet schylić ;D

Co do Poradnika Skopiowany na Maxxa...

Opublikowano

NAJPIERW MASA PÓŹNIEJ RZEŹBA!

Ja robię masę, bo waga 45 kg przy 178 cm wzrostu to nie jest normalna waga ;D

Muszę więc wpierdalaj lajony, marsy i snickersy, zagryzając czymś tłustym by masy nabrać ;D

 

Opublikowano

nie polecamtego robić.

Ja ćwiczę na sztandze i hantlami do tego 1 raz w tygodniu pójdę na siłownie plecy zrobić i efekty są.

na rozgrzewke 160 brzuszków seriami po 20 + 100 pompek seriami po 10 i możemy napierdalać.

Co wam dadzą te ćwiczenia ? tylko troszke spalicie tłuszczu na brzuchu a ręce i cycki nadal będą zajebane tłuszczę lub chude jak patyki.

Opublikowano

Nie polecam A6W, mało daje, obciąża plecy. Sama dieta lepiej wyrzeźbi brzuch niż te śmieszne ćwiczenia.

 

@Pan Suavek, musisz jeść białko i węglowodany, czyli ryż, białe mięso, warzywa.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

www.google.pl

-polecam.Nie jest to zbyt popularna przeglądarka,ale i tak polecam ;)

Znajduje tylko takie o niszczącym wpływie a6w na kręgosłup, a to pech. :\

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
Znajduje tylko takie o niszczącym wpływie a6w na kręgosłup, a to pech. :\
Matku jak ktos nie umie robić a6w to sobie rozkurwi kręgosłup robiąc ćwiczenia "plecami"
Opublikowano

nie polecamtego robić.

Ja ćwiczę na sztandze i hantlami do tego 1 raz w tygodniu pójdę na siłownie plecy zrobić i efekty są.

na rozgrzewke 160 brzuszków seriami po 20 + 100 pompek seriami po 10 i możemy napierdalać.

Co wam dadzą te ćwiczenia ? tylko troszke spalicie tłuszczu na brzuchu a ręce i cycki nadal będą zajebane tłuszczę lub chude jak patyki.

Pompki seriami po 10 i brzuszki seriami po 20...Widzę pompa na całego!

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Pompki seriami po 10 i brzuszki seriami po 20...Widzę pompa na całego!

Każdy od czegoś zaczynałł więc nie krytykuj...

Lepiej będzie robić normalnie brzuszki niż te a6w. bo plecy nie są w stanie tego znieść uwierzcie :D

Opublikowano

Pompki seriami po 10 i brzuszki seriami po 20...Widzę pompa na całego!

to jest rozgrzewka debilu ale ty tego nie rozumiesz bo masz jeszcze 15 lat i mamusia nie pozwala ci ćwiczyć bo nie urośniesz
Opublikowano

Pompkami niczego nie osiągniesz, a6w - nic mi nie dała a skonczyłęm całą. może lekkie zarysy poza tym dla mnie jest to palenie mięśni brzucha lepiej 3 razy w tyg zrobić porządne czwiczenia na brzuch w pon,śr,pt dobrze spompić brzuch, poza tym dieta to podstawa.

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Pompkami niczego nie osiągniesz, a6w - nic mi nie dała a skonczyłęm całą. może lekkie zarysy poza tym dla mnie jest to palenie mięśni brzucha lepiej 3 razy w tyg zrobić porządne czwiczenia na brzuch w pon,śr,pt dobrze spompić brzuch, poza tym dieta to podstawa.

Mięśnie brzucha powinno się permamentnie ćwiczyć czy jakoś tak czyli codziennie tak czytałem na pewny forum gdy zaczynałem z kulturystyką

Pompki nic nie dadzą ? ....

Opublikowano

Mięśnie brzucha powinno się permamentnie ćwiczyć czy jakoś tak czyli codziennie tak czytałem na pewny forum gdy zaczynałem z kulturystyką

Pompki nic nie dadzą ? ....

pompki ćwiczą wytrzymałość jeśli chcesz żeby ci poszło w klatę weź siostrę na plecy i rób. tak samo jak robisz triceps to dajesz nogi na ławkę a ręce na drugą ławkę i na nogi dajesz obciążenie po co ? żeby napąpować mięsień i żeby to poczuć.

 

co do brzucha są różne opinie ja wyraziłem swoją.

 

PS. POLECAM ABSY

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Każdy od czegoś zaczynałł więc nie krytykuj...

Lepiej będzie robić normalnie brzuszki niż te a6w. bo plecy nie są w stanie tego znieść uwierzcie :D

weź nie rozśmieszaj mnie, nie znasz się to nie pisz lepiej głupot, ja pytałem instruktora na siłowni, czy A6W daje efekty i mówił że daje i to duże, brzuszki lepiej od a6w, nie rozśmieszaj bo chyba jebnąłeś największą głupote w życiu, brzuszki gówno dają. Jak siedzicie przed kompem 24/7 to się nie dziwcie że Was bolą plecy. Po 2 jak ćwiczycie tylko mięśnie brzucha to się nie ma co dziwić.
Opublikowano

Każdy od czegoś zaczynałł więc nie krytykuj...

Lepiej będzie robić normalnie brzuszki niż te a6w. bo plecy nie są w stanie tego znieść uwierzcie :D

Z tego co czytałem post,tamtego kolesia,to wątpię,że on dopiero zaczynał

to jest rozgrzewka debilu ale ty tego nie rozumiesz bo masz jeszcze 15 lat i mamusia nie pozwala ci ćwiczyć bo nie urośniesz

Zapasy 6 lat-więc siedź cicho.Co mają ćwiczenia,do rośnięcia?

Mięśnie brzucha powinno się permamentnie ćwiczyć czy jakoś tak czyli codziennie tak czytałem na pewny forum gdy zaczynałem z kulturystyką

Pompki nic nie dadzą ? ....

Pompki działają dobrze na triceps i na klatę.Polecam dodatkowo robić pompki z hantlami(tradycyjne pompki,ale przy górej części ćwiczenia podnosimy jedną ręką hantlę, i tak na zmainę prawa,lewa)

Pompkami niczego nie osiągniesz, a6w - nic mi nie dała a skonczyłęm całą. może lekkie zarysy poza tym dla mnie jest to palenie mięśni brzucha lepiej 3 razy w tyg zrobić porządne czwiczenia na brzuch w pon,śr,pt dobrze spompić brzuch, poza tym dieta to podstawa.

Fakt.Dieta to podstawa,ale nie znowu jakaś zaawansowana.Mniej fastfoodów,ziemniaków,chipsów i będzie ok :D

weź nie rozśmieszaj mnie, nie znasz się to nie pisz lepiej głupot, ja pytałem instruktora na siłowni, czy A6W daje efekty i mówił że daje i to duże, brzuszki lepiej od a6w, nie rozśmieszaj bo chyba jebnąłeś największą głupote w życiu, brzuszki gówno dają. Jak siedzicie przed kompem 24/7 to się nie dziwcie że Was bolą plecy. Po 2 jak ćwiczycie tylko mięśnie brzucha to się nie ma co dziwić.

Czemu nie ma więcej takich ludzi jak ty?

Mogłeś dodać jakieś filmiki

Jest link w temacie :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Ref :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

A ja mam pytanie, co oznacza do jasnej cholery ten harmonogram?! Co to są za cyfry?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...