Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowyKlocek [Kwadratowa Masakra 3][sky block][Czarni i Czerwoni]


KubikowPlay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Taczek69

Wiek: 14

Ile grasz w Minecrafta: od 1.6.6

Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty, zamierzam nagrywać, mam sporo znajomych więc rozreklamuje serwer(jak będzie więcej niż 5 slotów ;)), umiem grać zespołowo, łatwo nawiązuje nowe znajomości .

Zapraszam na mojego Youtube'a ;)

 

https://www.youtube.com/Taczek69

Opublikowano

Podanie na whitelist.

Nick:Kowalski2407

Wiek:13

Ile grasz w Minecrafta:Ponad 1 rok

Dlaczego Ty:Jestem miły pomocny, sprawiedliwy i jestem dobrym łucznikiem :D

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Opublikowano

Podanie Zapodaje Na Ekranie.

Nick: FatalWarriorBoy

Wiek: 14 lat

Ile Grasz W Minecraft: Od bety 1.2.2

Dlaczego ja?: Jestem pozytywnie pierdolniętą osobą z duuużą dawką humoru oraz pomysłów na pozytywne doznania co do grania. Umiem budować i znam całą książkę craftingu. Jestem ogarnięty (czasem, jak nie będziesz gadał o budowaniu domków z piasku i dirta). I to tyle bo więcej nie chce mi się pchać do takiego krótkiego tematu. Całuski :*

Opublikowano

Nick: Tejo155

 

Wiek: 12

 

Ile grasz w Minecrafta: od wersji alpha 1.2.1

 

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem fanem kwadratowej masakry i chciałbym zagrać na takim serwerze. Znam ortografię, chociaż mam 12 lat jestem ogarnięty.

Opublikowano

Podanie na whitelist.

Nick: meZZmo

Wiek:16

Ile grasz w Minecrafta: Od wersji beta 1.2

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem kreatywny, ogarnięty, znam dobrze zasady ortografii,

Opublikowano

Nick:slipas112

Wiek:13 lat ale jestem ogarnięty nie tak jak niektóre dzieci neo

Ile grasz w Minecrafta: w Minecraft gram od wersji 1.2.3 ale już go ogarnąłem

Dlaczego Ty: lubię współpracę w Minecraft, mam opanowaną ortografię (jeżdzę na konkursy), kocham serwery typu Skyblock i serię z Kwadratowej Masakry, mogę pomóc w nagrywaniu

Opublikowano

Nick: Xeridious

Wiek: 15

Ile grasz w Minecrafta: gram od wersji beta 1.2 po 2-7 h dziennie.

Dlaczego Ty: Jestem kulturalnym graczem, dogaduje się z innymi i bardzo angażuje się w grę zespołową. Poza tym dobrze buduje i ogarniam minecraft'a

:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: Aikos78


Wiek: 14 lat


Ile grasz w Minecrafta: gram 2 lata


Dlaczego Ty: Bo lubie grać w minecrafta. Jestem ogarnienta. Zawsze gram zespolowo

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...