Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowyKlocek [Kwadratowa Masakra 3][sky block][Czarni i Czerwoni]


KubikowPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Demon

Wiek:12

Ile gram w minecraft : Gram 4 lata (4 lata to minecraft nie istniej ....)

Dlaczego ja:Uwielbiam Kwadratową Masakre i sam chciał bym na takim serwie zagrać

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: Przemcio_

Wiek: 14, ale rocznikiem już 15 ;p

Dlaczego ja ? : Jestem ogarnięty ! Świadczy o Tym to, że byłem już administratorem na kilku duży publicznych serwerach. Lubie pomagać graczom, jestem aktywny, uczę się całkiem całkiem (ale czy to tu wgl potrzebne ;p). Jestem spokojnym człowiekiem. Rzadko kiedy można zobaczyć mnie zdenerwowanym. No i chyba jestem w miarę sympatyczny. Nie ma problemów z kontaktem ze starszymi graczami jaki i młodszymi, potrafię współpracować. Umiem budować. Może nie są to jakieś nie wiadomo jakie budowle, ale też nie jest to szałas z drabinkami. Zajmuje się też redstone'em.

Staż w minecrafcie: Minecraft'a ogarniam. Gram już w niego od dawna, a konto premium posiadam od wersji 1.7.3 beta.

 

Myślę, że tyle wystarczy. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam !

~Przemcio_ xD

cciagqyss02u.jpg

 

Robię pliki server'owe na zamówienie !

Opublikowano

Nick:MrUltraWatter

Wiek:16 lat

Ile grasz w minecraft : Dokładnie gram/posiadam minecraft'a 3 lata .

Dlaczego ja: Jestem osobą kretywną , miłą oraz komunikatywną . Staram sie wszystkie spory między graczami złgadzać.

To tyle na mój temant :D

Mam nadzieje że zostane przyjęty : D

Pozdrawiam :D

Opublikowano

podasz, kto się dostał na white-liste

Dostali się wszyscy, którzy napisali podanie przed moim posteć, że zamykam rekrutacje na wl.

Jeśli jakaś osoba z Whitelisty przeskrobie coś albo nie będzie wchodzić na serwer zostaje usunięta, a dzięki temu dodamy kolejną z tego tematu.

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

Opublikowano

Nick: SkateSkill

Wiek: 15 lat w lutym

Ile grasz w Minecrafta: Od InfDev

Dlaczego Ty: Ponieważ inne serwery gdy czekałem na dodanie padały. Nie jestem jakimś cheaterem więc chcę zagrać na waszym pięknym serwerze typu Kwadratowa masakra 3

<3

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

~~ Zamknięte ~~

Więcej podań nie pisać

 

Ludzie! Ślepi jesteście? Rekrutacja zamknięta więc nie pisać podań bo i tak nie wejdziecie! Tylko spam robicie... jak ja teraz, za co przepraszam.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick: TheNaturatPL764

Wiek: 15

Ile grasz w Minecrafta: 3lata

Dlaczego Ty: Chciałbym zagrać coś w typie kwadratowej masakry 3. Jestem ogarnięty

:)

Opublikowano

Nick: sebaxd9595

Wiek: 11,5

Ile grasz w Minecrafta: ponad 2 lata ;)

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty (tia)

 

Podanie dla mojego kolegi (proszę dodajcie jego też :))

 

Nick: krycha

Wiek: 12

Ile grasz w Minecrafta: 1,5 lata

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem dobry w takie gry ;D (on tak mówi)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...