Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Prośbę, Pytanie, Problem z Serwerem ? - Pisz Tu!


b4rt4z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka.

 

Mam problem, gdy włączam gre i wpisuje pasy to nic się nie wyświetla, dodam że win 8. (w dodatku po niemiecku) -.- 8S

 

sorki dodam jeszcze ze chodzi o infinitywar

#siłownia #pompki #LO.Wojskowe #vag #LUBIEduzedupyplaskiebrzuchy #TRAWAPORN

Opublikowano

Ale pamiętajcie o tym, że zbędne posty będą karane +5%!!

 

Ludzie, nie rozumiecie ? :/ Ogarnijcie spam...

 

 

Jest jakiś polski serwer ??

 

WRPSP

 

Witam :D chcialbym prosic was o linka do downloadu infywar i stronke do rejstracji :) like za pomoc

Witam skad sciagnac infywar i gdzie zalozyc konto!! Prosze o pomoc

 

http://www.mpcforum.pl/topic/834815-spis-prywatnych-serwerow/

 

TU !!

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Siemka.

 

Mam problem, gdy włączam gre i wpisuje pasy to nic się nie wyświetla, dodam że win 8. (w dodatku po niemiecku) -.- 8S

 

sorki dodam jeszcze ze chodzi o infinitywar

 

może ktoś pomóc, a tak wgl @up moge zrobić skrypty za jakieś likey czy coś ^^ :P

#siłownia #pompki #LO.Wojskowe #vag #LUBIEduzedupyplaskiebrzuchy #TRAWAPORN

Opublikowano

dobry, mam pytanie, co zrobić jeśli odpalam warrocka-psp i podczas wczytywania (tego paska na dole co jest, przed logowaniem jeszcze) wywala mnie do windowsa? bez błedu, niczego, po prostu wywala. Co robic?

DAJ MINUSA ^^

Opublikowano

dobry, mam pytanie, co zrobić jeśli odpalam warrocka-psp i podczas wczytywania (tego paska na dole co jest, przed logowaniem jeszcze) wywala mnie do windowsa? bez błedu, niczego, po prostu wywala. Co robic?

 

Masz może Net Framework 3.5 i 4.0 ? ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Proszę o link do pobrania WRPSP, bo na ich stronie nie ma ;)

 

Nie ma downloadu z ich strony bo sie Zj**ał musisz kogoś poprosić żeby wrzucił Ci gdzieś ;)

#siłownia #pompki #LO.Wojskowe #vag #LUBIEduzedupyplaskiebrzuchy #TRAWAPORN

Opublikowano

Dziala wam WRPSP?? Bo jak wpisuje passy pozniej wchodzi wciskam Polandv01 wywala mnie i w dodatku pisze ``Connection terminated from server`` -.- . A niby pisze ze jest 50 osob online.. :P

''Moc Energia Amfetamina''

 

Opublikowano

@UP Nie wiem jak ty masz napisane że jest 50 osób jak ja nic nie mam :)

 

 

Teraz moje pytanie .,.. Co jest z Infinity .. ? 47 On-Line a ja się zalogować nie mogę bo :

-User arledy logged in

-Jak chcę się zalogować na 2 konto to Connection terminated from server

 

 

@Edit ...

 

AA Game server OFF .. wie ktoś kiedy naprawią/odpalą czy co tam ?

Prosiłbym o ściągnięcie 3% ?

:)

-.-

 

Opublikowano

Dziala wam WRPSP?? Bo jak wpisuje passy pozniej wchodzi wciskam Polandv01 wywala mnie i w dodatku pisze ``Connection terminated from server`` -.- . A niby pisze ze jest 50 osob online.. :P

Jak cie wywali to jeszcze raz game start, nastepnie wlogujesz sie wybierasz serwer i dziala :)

 

I odrazu moje pytanie co Infinitywar.

O co chodzi z premkami, co one tam daje, czy sa platne i gdzie moge je zakupic?

Oraz jak szybko wbija sie tam lvl, bo widze bardzo duzo osob z duzym lvlem.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

@ Up Exp na Infinity jest x30

Na start dostajesz 10k IW Cash . Logujesz się na stronce i wchodzisz w IS i tam masz premki

Prosiłbym o ściągnięcie 3% ?

:)

-.-

 

Opublikowano

Z racji iż była cofka na mpcforum, od dzisiaj normalnie zakładamy tematy z pytaniami dotyczącymi prywatnych serwerów. Temat odpinam i zamykam ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...