Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Prośbę, Pytanie, Problem z Serwerem ? - Pisz Tu!


b4rt4z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ściągnąłem sobie infinitywar + nowy launcher, włączam i tu ciągle Loading zip.. . Nie wiem czy to ma tak być i czy to długo trzeba czekać, ponieważ dzisiaj postanowiłem zagrać na jakimś prywatnym serwerze.

Opublikowano

Ściągnąłem sobie infinitywar + nowy launcher, włączam i tu ciągle Loading zip.. . Nie wiem czy to ma tak być i czy to długo trzeba czekać, ponieważ dzisiaj postanowiłem zagrać na jakimś prywatnym serwerze.

 

Mam tak samo wie ktoś o co chodzi ??

Opublikowano

Ludzie ! Czy Wy umiecie czytać ?

Ale pamiętajcie o tym, że zbędne posty będą karane +5%!!

Tak jest napisane w 1 poście, tak więc proszę się do tego stosować, by potem płaczu nie było, że dostaliście %.

Opublikowano

Warrock psp jest naazie off tzn login serwer i poland serwer był off ale login już włączyli więc za niedlugo pewnie włączą też poland serwer ;)

Opublikowano

Mam problem z infiniti takie coś wyskakuje

40265235202590610253.png

i wgl. już nic innego się nie pokazuje nie chce sie wlączyć wku**ia mnie to

 

Dołączam się do tego pytanie co robić ?

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Mam problem sciągłem infinitywar no i gdy wchodze w gamestart to pod takim paskiem pisze mi loading.zip... no i nie da mi się kliknąć na gamestart

Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Mam problem sciągłem infinitywar no i gdy wchodze w gamestart to pod takim paskiem pisze mi loading.zip... no i nie da mi się kliknąć na gamestart

Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

Spróbuj przy wyłączonym antywirze .
Opublikowano

Elo.

 

Mam problem z infi jak włączam to wyskakuje takie coś:

91320350975863067929.png

 

 

a jak zainstalowałem .net 4 to windows wykrył że .net 4 się źle zainstalował. -.-

#siłownia #pompki #LO.Wojskowe #vag #LUBIEduzedupyplaskiebrzuchy #TRAWAPORN

Opublikowano

Elo.

 

Mam problem z infi jak włączam to wyskakuje takie coś:

91320350975863067929.png

 

 

a jak zainstalowałem .net 4 to windows wykrył że .net 4 się źle zainstalował. -.-

 

dobra działa :D

#siłownia #pompki #LO.Wojskowe #vag #LUBIEduzedupyplaskiebrzuchy #TRAWAPORN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...