Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dedyk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko ale z kad ten skrot wzias :)

 

Chłopie, olej słowo skrót... Wejdź do foldery Share i tam zapewne masz plik o nazwie GAME. Zrzuć go na swój dysk a następnie wrzuć do każdego folderu czyli Channel1, Channel2... oraz Game99 (takie masz zapewne nazwy kanałów), Nadaj temu plikowi prawa 777 i uruchom serwer...

Opublikowano

wzucilem plik game wszedzie i pisze mi cos takiego

Starting ch1..

cd: can`t cd to usr/home/game/channel1/

start.sh: ./game: not found

Starting ch2 ..

Segmentation fault (core dumped)

 

Albo cos robie zle albo cos pochszanilem ....Prosze o pomoc na skypie :(

Opublikowano

wzucilem plik game wszedzie i pisze mi cos takiego

Starting ch1..

cd: can`t cd to usr/home/game/channel1/

start.sh: ./game: not found

Starting ch2 ..

Segmentation fault (core dumped)

 

Albo cos robie zle albo cos pochszanilem ....Prosze o pomoc na skypie :(

 

Zapewne pliki masz w innej lokalizacji niż jest to zadeklarowane w pliku startowym. Miałeś wszystko dobrze, niepotrzebnie ruszałeś plik start.sh. Jeśli masz jego kopię przed poprawkami, które proponowali Ci przedmówcy to użyj go. Jedyne co miałeś źle to brak tych plików, plik start.sh był dobry. Podaj ścieżkę gdzie masz folder z plikami serwerowymi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...