Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dedyk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na ostatnim ss masz jasno komunikat. Podaj link do SF i wklej syserr.

 

Witam serdecznie mam malutki chyba malutki problem ..Gdy wlaczam serwer mam te komunikaty i nie za bardzo wiem w czym problem ,wychodzi na to ze niechce mi uruchomich ch ...Prosze o pomoc dla ambitnych leca duze .... :)

A tu macie screny :)

post-759480-0-87280300-1358806582.jpg

post-759480-0-48270300-1358806590.jpg

post-759480-0-29189700-1358806597.jpg

post-759480-0-72250300-1359063418.jpg

post-759480-0-63817400-1359063430.jpg

Opublikowano

configi skonfigurowałeś? zrobiłeś usera w sql? jeśli tak to spróbuj jeszcze shutdown -r now :P jak nie zadziała to jutro Ci pomogę ;)

Opublikowano

Cd sciezka do pliku game

Ln -s sciezka do ch1

 

Oczywiscie tez xs sciezka do ch1 na tel nie moge edytowax

Opublikowano

Cd sciezka do pliku game

Ln -s sciezka do ch1

 

Oczywiscie tez xs sciezka do ch1 na tel nie moge edytowax

Super tylko ze nie rozumie ani jednego slowa co teraz napisales :) mozesz jasniej??

Opublikowano

Na ostatnim ss masz jasno komunikat. Podaj link do SF i wklej syserr.

od takich ogłoszeń jest dział Metin2 - pomoc na serwerze.

Opublikowano

Zobacz czy masz w game plik "start.sh"

Ew. próbuj z /start lub shutdown -r now (Chociaż ostatniego nie polecam)

 

Zobacz czy masz wszystko wgrane.

Nadaj folderowi prawa CH-MOD 777.

 

Jeśli nie pójdzie to nie wiem :D

Opublikowano

chmod 777 nadalem plikowi game i dalej nic jak ktos moze mi pomoc na skypie zapraszam zlyrenegat lub djmarus

 

Na gorze dodalem 2 ss mojego start.sh moze tam tkwi blad sprawdzicie ??

Opublikowano

wejdz do ftp i sprawdz czy masz skrot do game w folderze channel1, jesli nie to zrob tak:

zaloguj sie do ssh

dalej wpisz

cd /usr/home/game/share

a potem

ln -s /usr/home/game/channel1/game game

a jesli masz to tez tak zrob ;)

 

wejdz do ftp i sprawdz czy masz skrot do game w folderze channel1, jesli nie to zrob tak:

zaloguj sie do ssh

dalej wpisz

cd /usr/home/game/share

a potem

ln -s /usr/home/game/channel1/game game

a jesli masz to tez tak zrob ;)

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

dopisalem te komendy do start.sh ale co mam dopisac jeszcze w tym bo jest tak cd .../auth i nie wiem co wpisac w .../ i w czym moze byc problem gdy po wpisaniu tamtego cd usr/home/game/chanel1/ to teraz nie widzi pliku ./game i czemu ?? tak jakby nie widzial skrutu

Opublikowano

Wystarczyło do każdego folderu channel/game wrzucic plik game i nadać temu plikowi prawa 777... Bawienie się w skróty to głupota - gdy padnie game to na wszystkich ch.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...