Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][HOT][HAMACHI] Okrągła Masakra !


PuK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:McPetic

Wiek:15

Dlaczego ty?: a bo ja wiem? ogarnięty, umiem pracowaĆ w drużynie, itp, itd ; d skype i ts jest także kontakt też

:)

Dlaczego ten serwer?: szukam km ogarniętej także.. myślę że ta może wyjśĆ ;p

Drużyna: Niebiescy obojętne raczej niebiescy ;D

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Nick:OldSkullowy

Wiek:13

Dlaczego ty?:Lubię takie serwery

Dlaczego ten serwer?:Zachęca mnie bardzo bogaty opis ;)

Drużyna: Czerwoni/Niebiescy : Niebiescy

mca.png
Opublikowano

Nick:ShawPL

Wiek:16

Dlaczego ty?:Jestem ogarnięty , bardzo chętny do wspólnego grania ( zachęcam do TS3/ skype )

Dlaczego ten serwer?:Szukam rozrywki i czuje że ją znajdę na tym serwerze

Drużyna: Czerwoni :)Niebiescy tak bez różnicy bo widzę że jedynie ogarnięte osoby grają na tym serwerze

Opublikowano

Nick: Rezor111

Wiek: 13

Dlaczego ty?: Umiem kontaktować się z drużyną oraz ogarniam minecrafta

;)

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ szukam servera "Kwadratowa Masakra"

Drużyna: Czerwoni

Opublikowano

Nick: ThePolishPig

Wiek: 13

Dlaczego ty?: Lubię grać w drużynach jestem ogarnięty i lubię pomagać innym :3

Dlaczego ten serwer?: Widzialem wiele serwerów typu kwadratowej masakry ale kazdy byl dnem i może akurat ten mi się spodoba

Drużyna: Niebiescy :3 :3 No żartuję Czerwoni No dobra Obojętnie :3

 

Jeśli muszę mieć TS's czy coś do rozmów to nie dodawajcie mnie jeśli mieliście zamiar :#

Opublikowano

Nick: h3xed

Wiek: 16

Dlaczego ty?: Szukam serwera, gdzie można pograć w spokoju tak jak na kwadratowej.

Dlaczego ten serwer?: Szukałem serwerów tego typu, ale każdy jest off 24/7 lub pada po minucie.

Drużyna: Czerwoni Lub Niebiescy :)

csyt2-signa.png

Opublikowano

Nick:McKamilPL

Wiek:14

Dlaczego ty?:Jestem ogarnięty,nie czituje.Szukam takiego serwa jak ten. :)

Dlaczego ten serwer?:Chcę spróbować swoich sił na takim serwerze tego typu :)

Drużyna: Niebiescy

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

ahh jakże miłą wiadomośc dzisiaj od admina (Kamyl) dostałem ;3 napisał: zaraz włączam po czym odpisałem żeby mi nie mówił kiedy on bo jak będę chciał to sam zobaczę czy on, jak nie to wejdę na inny po czyk otrzymałem odpowiedź: Stul pysk, nie jesteś sam na tym kanale. i mnie wywalił z sieci jakże to było ciekawe. wczoraj grałem było spoko, ale widzę że admin tylko robił pokazówkę żeby przyciągnąc więcej graczy ;D sory ziomki ale NIE POLECAM ;)

304191415027212454880.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...