Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][HOT][HAMACHI] Okrągła Masakra !


PuK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Recconet

Wiek: 14

Dlaczego ty?: Jestem spokojny i ogarnięty nie grifuję i lubię grać w teamach .

Dlaczego ten serwer?: Lubię servery gdzie gra się w drużynie i lubię Masakre !

Drużyna: Czerwoni

Opublikowano

Nick:BarteQ11

Wiek:11

Dlaczego ty?:Ponieważ jestem bardzo pracowity,umiem dobrze walczyć i gram w Minecrafta prawie co dziennie.

Dlaczego ten serwer?:Ponieważ chciałbym na kwadratową Masakre.

Drużyna: NIEBESCY

Nowicjusz
Opublikowano

Dqq, Recconet i BrateQ11 przyjęci ! ;)

Zapraszam na hamachi

 

@Ref

@Ref

Opublikowano

Nick : TheSired

Wiek : 13

Dlaczego ty ? Ponieważ lubie kwadratową masakre i grać w team , jestem pracowity .

Dlaczego ten server ? Dlatego , że lubie servery tego typu

Drużyna . Niebiescy

 

99857302683828452735.jpg



Nadal rośnie PIISS JOŁ


Opublikowano

Nick:Reksio

Wiek:15

Dlaczego ty?: Miły,ogarnięty,dobrze grający 15 latek. Lubię wyzwania i takie serwery, nie będę griefował,zawsze będę pomagał graczom, i co najważniejsze,ogarniam ortografie ^^

Dlaczego ten serwer?: Szukam ogarniętego serwera,wzorowanego na kwadratowej ! Myślę ,że ten taki jest . (sam jestem ogarnięty , patrz wyżej ).

Drużyna: Niebiescy

 

 

@EDIT

SIECI DORÓB !!!

Opublikowano

Sieci są pełne ! Wywalisz kogoś lub coś ? Ja jestem na hamahi [Neptus]TheSired inni to są podszywki . Wywalisz kogos ? Ja teraz jade do sklepu . Lub zrob nowe sieci .

99857302683828452735.jpg



Nadal rośnie PIISS JOŁ


Opublikowano

Nick:kamix150

Wiek:12

Dlaczego ty?Umiem współpracować,z chęcią pomagam,jestem ogarnięty

Dlaczego ten serwer?:Zawsze chciałem zagrać na tego typu serverze ale gdy pisałem podanie to albo odrzucali albo nie sprawdzali

Drużyna:Niebiescy

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

Nick:Dusty

Wiek:13

Dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarnięty, mam poczucie humoru i nie grifuje.

Dlaczego ten serwer?: Już od dawna próbuje wbić na serwer tego typu.

Drużyna: Czerwoni

Opublikowano

Nick: TheBlooes

 

Wiek: 13

 

Dlaczego ty?: jestem ogarniety, jestem mily, nie griefuje, mam poczucie humoru.

 

Dlaczego ten serwer?: Już od dawna szukam takiego servera ale wszyskie sa np nieogarniete ale widze ze ten jest ogarniety :)

 

Drużyna: Niebiescy

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Nick: WujcioCreeper

Wiek:14

Dlaczego ty?:Jestem ogarnięty , staram się być miłym , brak griefu - podstawą , poszukuję serweru KM od dawna ... na który mam nadzieje zostanę przyjęty

Dlaczego ten serwer?:Ponieważ myślę , że będzie ogarnięty ... nie tak jak reszta .... Staram się dobić do jakiegoś serwera KM od ok. 2 miesięcy i nadal mam nadzieję na chociaż Hamachi

Drużyna: Czerwoni

Opublikowano

Nick:Tasman

 

Wiek:15

 

Dlaczego ty?:Mam zdrowy rozsądek nie griefuje , jestem pomysłowy , spokojny i kulturalny nie rozwiązuje problemów spamem lub przeklinaniem

 

Dlaczego ten serwer?: Lubie Skyblock ale nie lubię grać sam taki serw pozwala mi cieszyć się z gry .

 

Drużyna: Niebiescy

 

Poradziłbym żebyś tych co dodałeś adminie do white listy wysłać im nazwy na hamachi przez sb wymyślonych żeby nie było syfu na sieciach

Opublikowano

Super ! Nikt nie wejdzie na server . Dlaczego bo go na mpc nie ma a sieci sa pełne . Dobra myslalem , że server jest ogar a jednak nie ...

99857302683828452735.jpg



Nadal rośnie PIISS JOŁ


Opublikowano

Nick: Perspektywny

Wiek: 13 Wiek to tylko liczba

Dlaczego ty?: Lubie Kwadratowa Masakre i mam nadzieje ze bedzie gralo duzo osob na tym serwerze

Dlaczego ten serwer?: Jak napisalem wyzej lubie kwadratowa masakre. Wspolpracuje z rówieśnikami nie jestem takim idiota ktory wchodzi na serwer lamie regulamin itp. Mam nadzieje ze bede dodany :3

Drużyna: Czerwoni/Niebiescy Obojętnie chce być w ogarnietej drużynie ;d

 

Nie moge sie doczekac ;d!

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...