Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Brick-Craft][Survival+FreeBuild (Automatyczne działki) ][Szukamy adminów][1.4.6][Domena][24/7] Zapraszam!


Arkadix11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BrickCraft

Witamy was wszystkich w prezentacji naszego serwera. Co nas wyróżnia od innych i dlaczego powinieneś u nas zagrać?

Postaram się przedstawić kilka rzeczy, których u innych nie znajdziesz i wyróżniają nas na arenie serwerów!

 

Staraliśmy się położyć nacisk na zabawę, byś nie znudził się po dwóch dniach grania na serwerze i został z nami na dłużej!

 

Wejdź i oceń jak to nam wyszło

;)

 

 

IP: BrickCraft.maxc.pl:25875

 

 

Informacje:

 

Maszyna: Dedyk

Typ serwera: FreeBuild + Survival

Ilość slotów: 50!

Nether: Włączony

Biała lista: Wyłączona

PvP: Włączone tylko na surv

Potwory: Włączone tylko na surv

Wersja: 1.4.7 (najnowsza)

 

Informacje Główne:

 

Na serwerze dostał powiększony drop jak i tez exp z potworów oraz graczy, teraz nie trzeba się bardzo męczyć. Są automatyczne działki wiec nie trzeba się prosić admina o działkę wystarczy ze pójdziesz na świat działek i wpiszesz /plotme auto lub /plotme claim i już działka twoja, tam budujesz co chcesz. Aby tez się nie nudził są tez zabawy survival Games, MobArena i Spleef oraz dużo eventów. Moszna tez kupować VIP'a super-VIP'a slota oraz rangi (info o rangach na serwerze). Administracja jest bardzo ogarnięta. Aby się dowiedzieć więcej wejdź i zobacz jak tam się fajnie gra.

 

 

 

Szukamy na serwerze admina !!!!

Wzór

 

Nick:

Skype: TAK/NIE

Mikrofon: TAK/NIE (Jeśli nie to nie składaj)

TS: TAK/NIE

wiek:

Byłeś już Adminem: TAK/NIE

Znasz Komedy Admina: 1/10

 

Podania proszę pisać w odpowiedziach!

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Kokoszka

Skype: TAK/NIE : Tak

Mikrofon: TAK/NIE (Jeśli nie to nie składaj) : Tak

TS: TAK/NIE : Tak

wiek: 16

Byłeś już Adminem: TAK/NIE : Tak

Znasz Komedy Admina: 1/10 : 8-9/10

Opublikowano

Zobaczę zrobię ci testa komend

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

Nick: KondziK

Skype: TAK/NIE Tak

Mikrofon: TAK/NIE (Jeśli nie to nie składaj) Tak

TS: TAK/NIE Tak

wiek: PW

Byłeś już Adminem: TAK/NIE Tak

Znasz Komedy Admina: 1/10: 6/10

4021_19_03_09_12_29_23.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Kondzio napisz wiek

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

Nick:FracX12

Skype: TAK

Mikrofon: TAK

TS: TAK

wiek: 13

Byłeś już Adminem: Oczywiście miałem postawione 3 serwery na pukawce i jeden na craftserve .

Znasz Komedy Admina: 9/10

Opublikowano

UWAGA NA SERWERZE JEST TERA 56 SLOT !!!!

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

adios podaj mi ip ts na którym jesteś i zobaczę ja

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

Składać podania bo mamy mało adminów

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

NIE POLECAM !!!!@@@@@@

JEŚLI NAPISZESZ " JAKIE LAGI " ODRAZU CIE LUDZIE WKURZAJĄ ...

SERWER 0/10 ...

 

 

To chyba tylko ty masz takie lagi bo mi chodzi normalnie :) i niepisz że 0/10 Bo według mnie ma przynajmniej 8,5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...