Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Brick-Craft][Survival+FreeBuild (Automatyczne działki) ][Szukamy adminów][1.4.6][Domena][24/7] Zapraszam!


Arkadix11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
fav1208 wejdz na serwer ts ip:mc.lesiuk.net a zrobie test komend

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: deadmau5

Skype: TAK/NIE - Tak - the.maxseve

Mikrofon: TAK/NIE (Jeśli nie to nie składaj) Oczywiście.

TS: TAK/NIE - Tak

wiek: 14 Lat.

Byłeś już Adminem: TAK/NIE : Adminem lub Modem byłem na 6 serwerach + prowadziłem też swoje serwery.

Znasz Komedy Admina: 1/10 : 9/10

Bez%2520nazwy.jpg

Speed Hack Minecraft 1.1 / 1.2.2

[Tut] Konfiguracja PermissionsEx + odblokujcie ...

Opublikowano

Uwaga! Szukam 1 Admina i 2 Moderatorów na serwer PVP!

Mamy serwer Survival+Frakcje ale team tam full!

Wiec szukam na PVP. Podania tylko do mnie na GG: 45263008

 

Wzór Administrator

 

Nick:

Wiek:

Dlaczego ty?:

Znasz komendy?

Skladka:

 

 

Wzór Moderator

Nick:

Wiek:

Co umiesz?:

Dlaczego ty:

Coś o sobie:

Skladki:

 

Jeszcze raz, podania tylko GG: 45263008!

Opublikowano

Nick:wuk403

Skype: TAK

Mikrofon: TAK

TS: TAK

wiek: 14 (14 bo 14 ale mutacji nie przeszlem xD )

Byłeś już Adminem: TAK

Znasz Komedy Admina: Jeśli chodzi o komendy to musiałbym obie troche odswiezyć pamięc bo umialem wiele ale juz sie pozapominalo ,bo dawno sie nie grało.

Opublikowano

Nick:Mystical

Skype: TAK/NIE :Tak , nick :tomuminecraft

Mikrofon: TAK/NIE (Jeśli nie to nie składaj) tak

TS: TAK/NIE tak

wiek: 12

Byłeś już Adminem: TAK

Znasz Komedy Admina: 9/10

Nie walę głosem po uszach

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

Nick:lukiboss

Skype: TAK

Mikrofon: TAK

TS: TAK

wiek: 16

Byłeś już Adminem: TAK

Znasz Komedy Admina: 9/10

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano
LamoK wbij na tego ts ip:80.72.43.208:9988 i szukaj kanału brickcraft

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

ref.

 

/ref co 24h

Zapraszam na serwer RedCraft IP:176.9.41.151:25875


Zapraszam na serwer WiadroCraft IP:wiadrocraft.maxc.pl:25660



Opublikowano

Kultura adminów ;)

beztytuufya.jpg

Serwer beznadziejny, admin bez uprzedzania zrobił cofke do 5 rano po czym powiedzial ze nie mamy co liczyc na jakikolwiek zwrot. Cały team to jakieś nieogarniete dzieci które robią błędy ortograficzne typu "włoncze, wyłoncze, puźniej". Admini zaczęli potem wyzywać graczy od nobów i dzieci metina. Nie ma nawet po co wchodzić na ten serwer.

Opublikowano

Administracja serwera który został wymieniony powyżej to kompletnie nie ogarnięty zespół. Gracze (jak w moim przypadku) po rezygnacji z tego serwera zostali obrażeni przez niejakiego "Arkadix'a" i "olani". Nie ma co wchodzić na serwer, na którym cała praca i osiągnięcia pójdą na marne przez zwykłą wpadke admina. Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...