Wiem, że jakiś koleś na YT miał ten save i dawał go za subskrypcje. Według mnie to albo powinien go rozpowszechnić albo go nie publikować... Wiem też, że ten save to "samoróbka" (koleś robił go sam na seedzie. Możesz poszukać go w komentarzach do, któregoś z filmów (sezon). Pozdro