Skocz do zawartości

iQual1ty

ProUser
  • Postów

    542
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana iQual1ty w dniu 21 Października 2023

Użytkownicy przyznają iQual1ty punkty reputacji!

1 obserwujący

O iQual1ty

  • Urodziny 14.03.1996

Metody kontaktu

  • Skype
    moze kiedyś

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    MPCForum

Ostatnie wizyty

1 862 wyświetleń profilu
  1. Dzień dobry, przychodzę z szybkimi informacjami, zgodnie z obietnicą podaje link do DC: https://discord.gg/vX7anaap Troszkę jest opóźnieniem, ale aktualnie nie jest to zależne ode mnie 😞 co do zdjęć z serwera to będą one podane jutro ewentualnie w poniedziałek Co do serwera DC to jest świeżo zrobiony więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do śledzenia 🙂 Więcej będzie podawane tam informacji Co do startu serwera oraz edycji proszę śledzić DC ponieważ tam możemy wstawić te informacje szybciej ! bądźcie cierpliwi 🙂 to będzie bardzo interesująca edycja serwera 🙂
  2. Witam dziś tylko delikatna nutka informacji co do serwera 😄 Została usunięta początkowa ochrona dla gracza ! Każdy będzie musiał się pilnować jak za dawnych czasów! Zostało także zmienione Ban po śmierci Wcześniej było po śmierci 48H a teraz doszliśmy do tego że będzie 24H DC podam koło czwartku wieczorem 🙂 bo zostało kilka rzeczy do poprawy ! Zdjęcia z serwera będą wrzucone jakoś w piątek ewentualnie w Sobotę
  3. Dzień dobry na dniach podam linka do DC serwerowego, z którego będzie można śledzić więcej informacji także na dniach będzie wrzucone kilka aktualizacji dotyczących serwera 🙂 bo nie ukrywam że zaszło trochę mniej lub większych zmian 😄 Kilka zdjęć z serwera też zostaną dograne tutaj ! 😄
  4. /proszę o usunięcie tego postu 😉 na dniach pojawi się oficjalna prezentacja serwera ;-D
  5. Pytam z ciekawości, ponieważ nie jeden nowy administrator forum by stwierdził że trzeba zrobić reset acc żeby zacząć wszystko od nowa... Dlatego musiałem zadać to pytanie bo te posty ci ludzie co tutaj mają konta od tylu lat... po prostu by było szkoda wyrzucić to tak do kosza kawał Historii 😄 Tak czy siak mam nadzieje że wam się uda zwrócić blask temu forum trzymam kciuki i powodzenia wam życzę 😄
  6. Mam nadzieje że nie planujecie zrobić resetu acc? bo byłoby to naprawdę nie odpowiednie z waszej strony...
  7. Ciekawe czy nowy właściciel czasem nie będzie chciał zrobić resa acc 😞 ciekawe jakie ma plany względem tego co tu jest 

    1. Dopamina_PL

      Dopamina_PL

      Też jestem ciekaw co teraz i kim ten ktoś jest oraz jakie ma plany.

  8. Szkoda wielka  że doczekaliśmy takich czasów 😞

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. LujekV2

      LujekV2

      @fabi001 ktoś to kupił jednak?

    3. Lukazuki

      Lukazuki

      dokładnie tak, transakcja została opłacona i teraz trzeba czekać

    4. Silver™

      Silver™

      dobrze że zdechło, kokosz rozpierdolił to forum w 2014 oddając je w ręce egotopa gg

  9. Nowy Rok!!! Nowe możliwości na forum 🙂 

    Miejmy nadzieje 

    1. boooooo

      boooooo

      Tak. Możliwości nowych reklam... 

  10. Siemanko, a tu nadal nic się nie dzieje ? 😞 szkoda bo trochę brakuje tego życia forum 🙂

  11. Dzień dobry wszystkim 🙂

  12. Witam, aby działał ci plugin wystarczy jak wgrasz plugin vault wystarczyło przeczytać opis pluginu 🙂 Masz link do Vault'a https://www.spigotmc.org/resources/vault.34315/ spokojnie będzie ci normalnie działał na tej wersji serwera 🙂 a jak coś będzie jeszcze nie tak to podaj logi wtedy pomogę
  13. iQual1ty

    Zapraszam na serwer :)

    Witam, nie wiem czy jest sens zapraszać na serwer który jest postawiony na jakimś darmowym hostingu.... te czasy już poszły w odstawkę, ponieważ szkoda czasu na takie coś.... proponuje się złożyć na najtańszy pakiet serwerowy na jakimś hostingu.... Takie rzeczy jak reklamowanie serwerów na darmowych hostingach z góry powinny być usuwane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...