Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSurv - znowu powraca! [23 sloty][No WL][No Premium][24/7]


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwy1tg.png

beznazwy3ef.png

 

de2zjo.gif Adres IP: f20.owncraft.pl:25042

de2zjo.gif Typ Serwera: Freebuild

de2zjo.gif Potwory: Nie

de2zjo.gif Zwierzeta: Nie

de2zjo.gif PvP: Nie

de2zjo.gif Premium: Nie

de2zjo.gif Sloty: 23

de2zjo.gif Biala Lista: Nie

de2zjo.gif Nether: Nie

de2zjo.gif Status: buddy_online.gif

beznazwy2yl.png

- AntiSpambot

- WorldEdit

- iConomy

- JoinMessage

- Vault

- PermissionsEx

- MobArena

- WorldGuard

- Essentials

- Jobs

- AuthMe

- EssentialsSpawn

- AZRank

- BKCommonLib

- ChestShop

- EssentialsChat

- WeatherMan

- NoLagg

beznazwy4f.png

- Krystian1909

- Temperaturek

beznazwy5zg.png

A więc mamy dobrze zrobioną mapę, przez stary team oraz aktualny team.

Na serwerze zawita was miła atmosfera jak i ogarnięty team.

Team zawsze służy pomocom wystarczy poprosić.

Mamy także ViP'a który posiada ciekawe opcje.

 

Mały poradnik dla graczy którzy zaczynają grę,

jak wejdziemy na serwer naciskamy literkę T aby otworzyć czat.

Następnie wpisujemy /register <hasło> <p.hasło>

Okej zarejestrowałeś się pomyślnie teraz przy ponownym wejściu na serwer wpisujesz /login <hasło>

 

Teraz na spawnie czytasz ze zrozumieniem tabliczki następnie możesz wyruszyć w podróż!

 

Na serwie panuje także waluta pieniężna którą możemy sprawdzić pod komendą /money

Także możecie sprawdzić Top5 aby to zrobić wpisz /money top

Dobra tera jest pytanie jak zarobić pieniądze, a więc poprzez wpisanie /jobs browse możecie zobaczyć dostępne prace

Aby wybrać prace piszecie /jobs join <nazwa pracy>

Możesz mieć maksymalnie 3 prace.

 

Na serwerze jest także sklepik, brzmi to groźnie ale jest naprawdę banalne.

W spoilerze masz obrazek z ID itemków.

319px-DataValuesBeta.png

Teraz stawiasz skrzynkę a nad nią tabliczke

W pierwszej linijce piszesz swój nick

W drugiej linijce piszesz ilość

W trzeciej linijce piszesz B <cena kupna>:<cena sprzedaży> S (np. B 50:25 S to kupi za $ 50 a sprzeda za $ 25)

W czwartej linijce piszesz id itemka

Klikasz LPM aby kupić lub PPM aby sprzedać.

Okej tera już potrafisz otwierać sklepik.

 

Działki to w sumie jedna z najważniejszych rzeczy na serwerze.

Taka działka kosztuje $ 5.000 lecz za reklamowanie serwera jest działka gratis!

Aby wpłacić pieniądze wpisz /money pay <nick> <ilość>

 

Dobra tera już ostatni poradniczek jak się teleportować

A więc aby sprawdzić dostępne teleporty wpisz /warp

Dobra teraz jak już wybrałeś dany teleport to wpisz /warp <nazwa> aby się teleportować

Lecz aby dostać się na spawn wpisz /spawn

 

To by było na tyle mini poradnika mam nadzieję że pomogłem.

Nad serwerem naprawdę się napracowaliśmy więc doceńcie naszą prace.

 

Pozdrawiam oraz zapraszam do gry MineSurvTeam!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Skąd możecie wiedzieć ? może teraz będzie inaczej skoro serwer powraca i tamten był gorszy to znaczy że musieli poprawić i ten będzie lepszy.

Nie grałem na poprzedniej wersji ale wbije teraz i zobaczę czy serwer godny uwagi.

Opublikowano

słaba administracja, nie ład na serwie, nie ciekawa mapa

 

Administracji pewnie nawet nie znasz.

Serwer nie otwarty a ty już oceniasz mapę.

 

 

jak dla mnie nie warto tam się logować kupa złomu nic więcej jak pamiętam poprzednie wersje nic strata czasu nie wpadne zapewne, i dołanczam sie do kolegi wyżej

 

Jakiego znowu złomu nie ma zbędnych rzeczy więc ogarnij.

 

Skąd możecie wiedzieć ? może teraz będzie inaczej skoro serwer powraca i tamten był gorszy to znaczy że musieli poprawić i ten będzie lepszy.

Nie grałem na poprzedniej wersji ale wbije teraz i zobaczę czy serwer godny uwagi.

 

Dokładnie wszystko zostało zmienione i poprawione.

Zapraszam za około 10 minut już prawie gotowe!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

zmienione i poprawione że niby co? co zostało poparawione ten stadion na który do niczego służy jest tak wielki ze nie chce mi sie tam wchodzic a na dodatek nie ladny i bez użucia, byłem na poprzednich wersjach waszego serwera nic a nic ciekawego

Opublikowano

zmienione i poprawione że niby co? co zostało poparawione ten stadion na który do niczego służy jest tak wielki ze nie chce mi sie tam wchodzic a na dodatek nie ladny i bez użucia, byłem na poprzednich wersjach waszego serwera nic a nic ciekawego

Serwer jest fajny nie chcesz nie graj twoja strata

mca.png

Opublikowano

Jestem za ale wystarczy uciec z miasta i znajdziesz wszystko co trzeba :D

Admini może trochę nie ogarnięci ale z graczami miło się rozmawia.

 

Czemu co chwila off?

Opublikowano

Tak jak sie spodziewalem serw nie ogarniety do konca, admini nie ogarnieci, nawet nie ma jak zdobyc drewno........ PORAŻKA

 

Nic nie jest perfekcyjne...

 

Co do serwera to był mały fail dlatego postanowiliśmy jutro wystartować z testami Beta.

 

Przepraszamy za problemy, lecz wszystko naprawimy oraz odbugujemy!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Serwer rozwalił mnie już na starcie , aktualnie słaby. Jednak jak im się uda ogarnąć warpy itd itp to bd Masakra ( pozytywna oczywiście )

Opublikowano

Czyli co? serwer znowu on dopiero jutro?

 

A jeśli chodzi o to co się stało przed wyłączeniem serwera mówię o tym co się tepłeś do nas jak graliśmy survival :D to mam nadzieję że nie usuniesz nam naszego "domku"

Opublikowano

Jak nie potrafia dopiac na ostatni guzik..... To tak byc moze bedzie czesto....... Lipa jak narazie wieje nuda

 

mówilem wszystko praktycznie skopiowane z poprzednich zapisów nic inwencji twórczej tlyko na starych budowlach :)

mówilem wszystko praktycznie skopiowane z poprzednich zapisów nic inwencji twórczej tlyko na starych budowlach :)

 

Zgadzam się gralem na wczesniejszych wersjach to Big ben i Kosciol zrobil ktos inny i te budowle zostaly skopiowane...... Ja Oczekiwalem Jakichs wiekszych zmian....

Opublikowano

mówilem wszystko praktycznie skopiowane z poprzednich zapisów nic inwencji twórczej tlyko na starych budowlach :)

 

Stara budowla to tylko kościół i big ben więc o co ci chodzi?

 

Co do startu,

Wszystko było by dobrze ale wtedy start serwa był by dużo opóźniony.

Lecz zobaczycie jak wszystko naprawimy to będzie na prawdę dobry serwer.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Heh :D śmieszy mnie MineSurv -.^

Administracja jest banalna Krystian olewa każdego.. ma wyjebane na Administracje oraz graczy.. i serwer "_"

 

Serwer jest robiony tylko dla pieniążków $_$

Nie marnujcie kasy na Vipy oraz Svipy tego wam odradzam.. a jeśli nie domyślacie się dlaczego.. przekonajcie się Jak nasz HA lubi wykorzystywać dzieciaków :)

Dobrego MineSurva nigdy nie będzie.. Niestety chyba że inny człowiek by takowy zrobił.

 

Pozdrawiam Dawny Team Golden ;-) Ps: Pozdrawiam cię Krystian bardzo serdecznie ;)

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...