Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze pomysły odnośnie gry podobnej do darkorbit


seka1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosiłbym o dodanie skanu, bo zaraz mod się doczepi;d

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosiłbym o dodanie skanu, bo zaraz mod się doczepi;d

OK, zaraz pójdzie, zapomniałem :)

Chyba instrukcji nie muszę dawać skanu, tylko gry?

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

OK, zaraz pójdzie, zapomniałem :)

Chyba instrukcji nie muszę dawać skanu, tylko gry?

.pdf jest nie groźne :O

nie musisz :D (chyba że się myle)

 

link mi nie działa

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

1 zdanie jakie mi sie narazie nasuneło - JAPIERDOLE JAKIE GÓWNO! (mam nadzieje że narazie) Ale jak można skrzywdzić tak grę :D ? To by 3 letniego dzieciaka nie rozbawiło, wybacz mi ale jestem pewien że to na 100 % Było robione w Paincie - sory ale jak narazie to jest TOTALNA MASAKRA

Opublikowano

Mówisz, że gra to gówno, ale myślisz o grafice:/ Pisałem grafika tymczasowa, a tak po za tym to widać, że gówno wiesz o informatyce, skoro myślisz, że pożna zrobić grafiki z przezroczystością w paincie ;) Po za tym wyobraź sb że nie tylko 3 latki w to grają i ich bawi ;) Je**ć hejtów...

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

@up hahahahahahahahahahhahaha, wiecej satysfakcji daje Space Explorer na naszej klasie -.-



To malowanka, a nie gra a mapy gorsze niż w wormsie

Opublikowano

@up: Czy nie rozumiesz, że gra to nie tylko grafika? PS: Nigdy nie widziałeś malowanki na oczy? Podpowiem Ci nie tak wygląda.

Jeżeli tak bardzo Cię to boli to zrób lepszą grafę, w końcu szukam grafika - ale znając życie jesteś osobą, która sam nic nie potrafi zrobić i z zazdrości hejtuje innych ;)

 

@e: Widzę, że moja teoria ma potwierdzenie w faktach, bo twoje hobby to i tylko tyle umiesz zrobić...

Walenie konia, ogladanie pornosów

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

Nowa aktualizacja!

Do pobrania w dawnym miejscu(gmgs.ocom.pl).

Proponuje przekopiować folder Saves ze starej wersji do nowej - save są kompatybilne, a nikt chyba nie chce zaczynać od nowa.

Changelog:

 

W wersji 0.9.0.2 ALPHA zmienino:

-Naprawiono kilka małych bugów.
-Naprawiono bug na nieśmierteloność(w poprzedniej wersji nie zauważyliśmy jeszcze jednego sposobu na osiągnięcie tego efektu).
-Naprawiono bug z możliwością strzelania mimo braku Combo Ammo.
-Zmieniono kilka grafik na lepszej jakości(ale nadal są one tymczasowe i szukamy grafika).
-Dodano system auto-update.
-Dodano opcję wyłączania i włączania dźwięków.
-Poprawiono lokalizację przycisku portal na HUD.
-Dodano skróty klawiszowe dla CPUs(Naprawiający - A, 2xDMG - S, Osłona - D).
-Zmieniono skrót klawiszowy hangaru z S na Q.

 

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

Podczas instalacji "nie można znaleźć pliku space".

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

seka1 - spokojnie ,zawsze trzeba spotkać się z krytyką :D

 

mam ten sam problem: nie można odnaleść plku space

wypakowałem instalator :D

 

całkiem fajnie ,dorobić grafike i może fajna gra wyjść ,brakuje mi mini mapki

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

Ale chyba i tak działa? Spróbuj uruchomić, ew. wejdź w folder z grą program files/seka's studio/space war starter.

Naprawię zaraz. Co do obietnicy, zostaniesz wpisany jako tester i jak chcesz, to wrzuć gdzieś save i daj link i hasło do save na GG:37409124 to Ci dam 2xlosowanie za free.

@e: mati, to samo co dziwny bot, wpis do testerów i jak chcesz pisz na GG dam Ci za free 2xlos. A co inni sądzą o grze? Naprawdę mi przykro, że zeszpeciłem tak taką grafiką :(

 

@e: mati - orzty w mordę, zapomniałem o minimapceXD Postaram się zrobić w nowszych wersjach(jak się wyrobię z czasem, to może nawet w następnej).

"wypakowałem instalator" - znaczy co? Bo nie wiem czy działa czy nie :D

 

@e:Jak coś nie działa spróbujcie tego linku:

http://sekastudio.host247.pl/Host/SSapps/Space_War_0.9.0.2.rar

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

szczerze ta gra jest słabiutka nie chodzi tu o grafikę skoro znasz się na gml'u zabierz się za remixa

To nie ma być remix, a tworzenie remix-a jest zmarnowaniem moich umiejętności i niemoralne. Żaden szanujący się programista nie robi remix-ów. To jest nie legalne, a po za tym nie po to się tyle czasu uczyłem by móc samemu robić gry, bez niczyjej pomocy, żeby cofnąć się w rozwoju i zacząć znów czerpać z pomysłów innych... Po za tym masz ich już od groma.

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

Ale chyba i tak działa? Spróbuj uruchomić, ew. wejdź w folder z grą program files/seka's studio/space war starter.

Naprawię zaraz. Co do obietnicy, zostaniesz wpisany jako tester i jak chcesz, to wrzuć gdzieś save i daj link i hasło do save na GG:37409124 to Ci dam 2xlosowanie za free.

@e: mati, to samo co dziwny bot, wpis do testerów i jak chcesz pisz na GG dam Ci za free 2xlos. A co inni sądzą o grze? Naprawdę mi przykro, że zeszpeciłem tak taką grafiką :(

 

@e: mati - orzty w mordę, zapomniałem o minimapceXD Postaram się zrobić w nowszych wersjach(jak się wyrobię z czasem, to może nawet w następnej).

"wypakowałem instalator" - znaczy co? Bo nie wiem czy działa czy nie :D

 

@e:Jak coś nie działa spróbujcie tego linku:

http://sekastudio.host247.pl/Host/SSapps/Space_War_0.9.0.2.rar

winrarem wypakowałem :D

 

nie mam gg :|

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

To na pw daj link do save i podaj hasło.

 

 

AKTUALIZACJA DO 0.9.0.3 ALPHA:

W wersji 0.9.0.3 ALPHA zmienino:

-Naprawiono kilka małych bugów.

-Zmieniono nieco układ przycisków na pasku HUD.

-Dodano 2 nowe rodzaje npc-tów(Space Tower i Boss Space Tower).

-Dodano nową mapę(od 15 levelu).

-Dodano nowe unikalne działko.

-Dodano minimapkę.

-Dodano opcję zapamiętaj dane.

-Teraz gra karze potwierdzić swoją decyzję przed przejściem do menu.

Aktualizacja przebiega automatycznie - mamy wersję 0.9.0.2 - otwieramy Space War Starter.exe zaproponuje nam aktualzację i pobieramy.

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

UWAGA!

Piątek-niedziela mnie nie ma = pracę wstrzymane do niedzieli i nie odpisuje do tego czasu.

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

Wróciłem wcześniej, ale wezmę się jutro za grę bo dziś jestem jeszcze na kacu :p

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano
W wersji 0.9.0.4 ALPHA zmienino:

-Naprawiano kilka małych bugów.

-Naprawiono bug z za dużą ilością miejść.

-Dodano auto-save co 5 minut.

-Teraz Combo nie ładuję się na każdej mapie osobno.

-Na HUD od teraz ikona wybranej amunicji jest podświetlona.

-Na HUD od teraz ikona ataku jest podświetlona podczas ataku.

-Zapisywany jest rodzaj wybranej amunicji(nie mamy wybranej zawsze amunicji 100% przy uruchomieniu gry).

-Rozszerzono instrukcję gry.

-Poprawiono bug z używaniem CPU, którego nie masz.

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

Opublikowano

Z tego co wiem to tak :)

Sorka, ale ostatnio jestem zalatany i nie mam czasu na ten projekt, na razie prace więc zwolniły do tempa ślimaka.

 

 

Space War
Aktualna wersja: 0.9.0.4 Alpha

Zapraszam do otwartych Alpha testów!
Od razu mówię, że wciąż pracuje nad kolejnymi aktualizacjami i nowościami.
Grafika jest tymczasowa, szukam grafika by ją przerobić.
Wszelkie bugi proszę zgłaszać najlepiej na GG: 37409124, lub na forum.
Każdy kto wykryje jakiś bug zostanie wpisany w ostatecznej wersji w autorach jako tester.
Za każdy bug - zależy od jego poziomu, rozdaje itemy w grze.

Teraz o samej grze
Gra nie jest klonem Dark Orbit jako takim. Jest to gra jedynie na motywach DO. Jest wiele zmian, niektóre mniejsze(challenger to prawie jak wrota), inne zupełne. Jest to moja pierwsza gra(zrobiłem duży odstęp między pracami, w którym co prawda zrobiłem kilka innych minigierek, ale wtedy gra wymagała jedynie małych dopieszczeń).

Gra po rozpakowaniu zajmuje tylko 5mb!
Link: http://GMGS.ocom.pl (dział Gry>Windows>Space War)
Aktualizacja przebiega automatycznie - mamy wersję 0.9.0.2 - otwieramy Space War Starter.exe zaproponuje nam aktualzację i pobieramy.
Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/9d892a8d694367f3d0d4d57392e0b854c7f6de1cc5c5430dbee5dcd5c7df9bb6/analysis/1373364524/
Zapraszam, także do przeczytania krótkiej instrukcji, przed rozpoczęciem gry. Jeżeli czegoś nie wiecie, a nie ma tego w instrukcji - śmiało pytajcie. W instrukcji piszę między innymi jak zdobyć unikalne przedmioty, których nie ma w sklepie.
Instrukcja w paczce.

Znane bugi w tej wersji:

brak

Planowany termin wydania następnej aktualizacji: <nieznany>

Typ następnej aktualizacji: <nieznany>

Space War
Faza alpha
War of Peace
Faza tworzenia engine

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...