Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ KwadratowaŚmierć ■ [SV][WL][20S][Hamachi]


bbcc200x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To do zielonych czy niebieskich?

Niebiescy!

 

Imię: Damian

Wiek:14

Youtube: Nie posiadam .

Dlaczego Ten Serwer Uwielbiam serwery typu Kwadratowa Masakra, a szczególnie na drużyny, zawsze byłem chętny i pomagałem moim kompaną .

Nick: Gothan

Red!

Opublikowano

Imię:Sebastian

Wiek:17

Youtube:NightcoreSebastian

Dlaczego Ten Serwer: Bo lubię serwery takiego typu :)

Nick:sbq

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Czemu nie działa KwadratowaSmierc2 ? ;p I jakbyś mógł naprawić sieć 18, bo nei działa .

Bo To Id to : KwadratowaSmerc2

a nie KwadratowaSmierc

 

Imię:Sebastian

Wiek:17

Youtube:NightcoreSebastian

Dlaczego Ten Serwer: Bo lubię serwery takiego typu :)

Nick:sbq

Green!

Opublikowano

Imię:Kamil

Wiek:12

Youtube:JEst ale nie nagrywam

Dlaczego Ten Serwer:Lubie tego typu serwery i od czasu szukam ogarnietego serweru z przyszloscia i chyba znalazlem :) Dobro druzyny jest dla mnie najwazniejsze:)

 

Nick:Andrju2

Pomogłem daj LIke :)

Opublikowano

Imię: Bartosz

Wiek: 15

Youtube: RoobyStudio

Dlaczego Ten Serwer: Bo lubie takie servery typu Kwadratowa ;]

Yellow

 

Imię:Kamil

Wiek:12

Youtube:JEst ale nie nagrywam

Dlaczego Ten Serwer:Lubie tego typu serwery i od czasu szukam ogarnietego serweru z przyszloscia i chyba znalazlem :) Dobro druzyny jest dla mnie najwazniejsze:)

 

Nick:Andrju2

Green

 

Imię: Bartosz

Wiek: 15

Youtube: RoobyStudio

Dlaczego Ten Serwer: Bo lubie takie servery typu Kwadratowa ;]

Nie podales nicku

Opublikowano

Mój nick to :czariepicz

ok mozesz wejsc na serwer ip : 25.193.146.40

Opublikowano

Imię:Dominik

Wiek:14Lat

Youtube:Minecraftlechu

Dlaczego Ten Serwer Nick:Nick PolskiLechu dlaczego ten serwer bo chce zobaczyć jak się gra w takim trybie gry i widzę że fajnie się zapowiada

Opublikowano

Imie:Bartek

Nick:BarteQ11

Premium:Tak

Wiek:11

Youtube:http://www.youtube.com/user/MCBarteQ11?feature=mhee

Dlaczego ten Serwer:Bo lubie sie bić i lubie Kwadratową Masakre :D

Opublikowano

Imię:Kacper

Wiek:15 lat

Youtube:MRKacperrro

Dlaczego Ten Serwer:Jestem fanem Kwadratowej Masakry,bardzo lubie minecraft,nie czituje,jestem ogarnięty,proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Nick:Kacperrro98

Premium:Tak

Opublikowano

Siemanko to ja bbcc200x ale z imnego konta Pisze dlatego bo nie moge sie zalogowac na bbcc200x wiec bede na tym kondzie odpisywal

 

Imię:Mateusz

Wiek:10

Youtube:nie posiadam

Dlaczego ten serwer:bo lubie KwadratowomMasakre

 

 

NIck:Starki1234

 

czemu nie jestem na White-list

Red!

 

Imię:Kacper

Wiek:15 lat

Youtube:MRKacperrro

Dlaczego Ten Serwer:Jestem fanem Kwadratowej Masakry,bardzo lubie minecraft,nie czituje,jestem ogarnięty,proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Nick:Kacperrro98

Premium:Tak

Blue!

Opublikowano

Imię:michał

Wiek:11

Youtube:http://www.youtube.com/channel/UCfJZ5jqxLBm1Z9oYoF9Uesw?feature=mhee michał noga

Dlaczego Ten Serwer: lubie servery tego typu

Nick:ntigera lub chacker222

Opublikowano

Póki jeszcze nie ma serwera zapraszam na mój serwer:IP:25.91.227.77:21111 ID sieci:Białostoczek hasło:123 wersja 1.4.7 dużo pluginów pisać na hamachi po dołaczeniu do sieci abym dodał na WL!

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...