Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ KwadratowaŚmierć ■ [SV][WL][20S][Hamachi]


bbcc200x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KwadratowaŚmierć

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.png25.193.146.40

minimalsloty.png20

minimalwltak.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

 

minimalpluginy.png

Jakie Powinny Być

minimalekipa.png

bbcc200 & mati2004pl

minimaldodatkoweinforma.png

Id : KwadratowaSmierc1

KwardratowaSmerc2

KwadratowaŚmierć3

Haslo : 123

Wzor Podania:

Imię:

Wiek:

Youtube:

Dlaczego Ten Serwer

Nick:

 

Mapka by bbcc200

Na wzór kwadratowej maskary sezonu 3

 

byadampoloczek.png

post-832733-0-90930100-1358438704_thumb.png

post-832733-0-10887400-1358449101_thumb.png

Opublikowano

Imię:Kacper,a w grze youarekox

Wiek:14

Youtube:RazorPlayGame

Dlaczego Ten Serwer:Gdyż uwielbiam takie coś w podobie do skyblock i kwadratową masakre.

Opublikowano

Imię:Kacper,a w grze youarekox

Wiek:14

Youtube:RazorPlayGame

Dlaczego Ten Serwer:Gdyż uwielbiam takie coś w podobie do skyblock i kwadratową masakre.

Witaj W Niebieskich!

Opublikowano

yeah Niebiescy mam nadzieje, że drużyna ogarnięta

 

A jaka sieć hamachi?

Id : KwadratowaSmerc1

Haslo : 123

Opublikowano

Witam Chciałbym Zapisać Się Na Kadratową Śmierć sezon 1

Oto me podanie

IMIĘ: Szymon

W GRZE: szymon0123x

WIEK: 12 lat

YOUTUBE: szymon0123x

DLACZEGO TEN SERWER ?: Dlatego ze lubie grać na sky-block'u (umiem budować na nim) i uwielbiam Kwadratową Masakre

DZIĘKUJE i POZDRAWIAM !!!

Opublikowano

Witam Chciałbym Zapisać Się Na Kadratową Śmierć sezon 1

Oto me podanie

IMIĘ: Szymon

W GRZE: szymon0123x

WIEK: 12 lat

YOUTUBE: szymon0123x

DLACZEGO TEN SERWER ?: Dlatego ze lubie grać na sky-block'u (umiem budować na nim) i uwielbiam Kwadratową Masakre

DZIĘKUJE i POZDRAWIAM !!!

RED CZERWONI!

Opublikowano

Imię: Bartek

Wiek: 12

Youtube: bartikcraft (nie nagrywam)

Dlaczego Ten Serwer Szukam serwera typku Kwadratowa Masakra 3

Nick: bartik246

Zieloni

Opublikowano

Imię:Mateusz a w grze druidox

Wiek:13

YouTube:pierdusik

Dlaczego:Kocham skyblock i chiał bym być u niebieskich niczym pingwin

Blue Niebiescy!

Opublikowano

czemu nie jestem na white-liscie?

składałem podanie

są prace na serwerze i zbiera osoby zaczniemy kiedy all będą

Opublikowano

Imię:Tomek

Wiek:14

Youtube:https://www.youtube.com/user/RamiPlayGames?feature=mhee

Dlaczego Ten Serwer ponieważ lubie kwadratową masakre i chciałbym zagrac na takim serwerze. I jestem pomocny

Nick:rami

Opublikowano

Imię:Tomek

Wiek:14

Youtube:https://www.youtube.com/user/RamiPlayGames?feature=mhee

Dlaczego Ten Serwer Nick:rami, a serwer dlatego ponieważ uwielbiam KM i lubie takie serwery

Yellow czyli żółci!

Opublikowano

Imię: Szymon

Wiek: 14

Youtube: SzymcioxStudio

Dlaczego Ten Serwer:

 

Ponieważ wręcz uwielbiam skyblocka połączonego z kwadratową masakrą + dodatkowa seria na kanał, więc dlatego chciałbym dołączyć

 

Nick: Szymciox13

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Imię:Szymek w grze YurekFox

Wiek:14

Youtube:Xavy284 (nie nagrywam)

Dlaczego Ten Serwer:Lubie servery typu kwadratowa masakra.Bede sie staral aby moja druzyna wygrala :)

 

 

PS:Jesli sie dostane to ile server bedzie czynny ?

Opublikowano

Imię: Szymon

Wiek: 14

Youtube: SzymcioxStidio

Dlaczego Ten Serwer:

 

Ponieważ wręcz uwielbiam skyblocka połączonego z kwadratową masakrą + dodatkowa seria na kanał, więc dlatego chciałbym dołączyć

 

Nick: Szymciox13

 

Czerwoni!

Opublikowano

Nowy Serwer minecraft startuje dziś o godz. 20 ! Typ jego to survival + gildie , Główni admini to : melpl,Arazgamus,NoNejMPL . Ts serwera jest pod tym ip ts.nighthunters.eu na kanale 18 .Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Opublikowano

Imię:Szymek w grze YurekFox

Wiek:14

Youtube:Xavy284 (nie nagrywam)

Dlaczego Ten Serwer:Lubie servery typu kwadratowa masakra.Bede sie staral aby moja druzyna wygrala :)

 

 

PS:Jesli sie dostane to ile server bedzie czynny ?

Blue! Niebiescy!

 

Nowy Serwer minecraft startuje dziś o godz. 20 ! Typ jego to survival + gildie , Główni admini to : melpl,Arazgamus,NoNejMPL . Ts serwera jest pod tym ip ts.nighthunters.eu na kanale 18 .Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Nie Pisz Wszystkim!

 

Imię:Szymek w grze YurekFox

Wiek:14

Youtube:Xavy284 (nie nagrywam)

Dlaczego Ten Serwer:Lubie servery typu kwadratowa masakra.Bede sie staral aby moja druzyna wygrala :)

 

 

PS:Jesli sie dostane to ile server bedzie czynny ?

Green Zieloni!

Opublikowano

Imię: Damian

Wiek:14

Youtube: Nie posiadam .

Dlaczego Ten Serwer Uwielbiam serwery typu Kwadratowa Masakra, a szczególnie na drużyny, zawsze byłem chętny i pomagałem moim kompaną .

Nick: Gothan

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...