Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DoLLinA Trolli [Kwadratowa Masakra] [Skyblock] [20 slotow] [WL]


Sajgon445

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Nick: Neostr

2. Coś o sobie: Mam 16 lat i mieszkam w Katowicach. Lubię różne sporty i serwery tego typu.

3. Konto na YT: Tak, posiadam (TheN3ostr)

4. Dlaczego to własnie ty?: Bo nie przeklinam. Lubię pomagać. Nie kradnę. Nie cheatuje. Jestem miły i pomocy. Lubię serwery tego typu.

5. Wiek: 16

Opublikowano

1. pBrusq

2. Lubie gry oraz budowe komputerow

3. Tak mam

4. Dlaczego to nie ? :) lubie serwery z taka tematyka oraz chcialbym nawiazac nowe kontakty :)

5. 15

WYMIATAM !

Opublikowano

1. Nick : VeNerCe

2. Coś o sobie: Jestem Kamil .I lubie grac w Minecraft'a. Gram w go juz ok. 1.5 lat.

3. Yt :Tak

4.Dlaczego ja : Lubie serwery typu Kwadratowa masakra .

5. Wiek:16 lat

Opublikowano

 

1.Nick MinecraftFresh

 

2. Napisac cos o sobie: Nazywam sie Sebastian. Interesuję się Grafiką 3d . Jestem ogarniętą osobą nie sprawiam poblemów.Buduję wspaniałe budowle, No i oczywiście jestem ProTrollem :)

 

3. Konto na yt ( Tak mam, nie mam): Tak mam

 

4. Dlaczego to własnie ty: Poprostu myślę że sie nadaje :) Lubie starcia między drużynami :)

5. Wiek !!!: 15lat

Ps: Masz Suba

:)

Opublikowano

1. Alice

2. Lubie zabawy na świeżym powietrzu, dużo pomagam i jestem miła

3. nie mam

4.Szukam już kilka dni odpowiedniego serwera z miłą administracją i mam nadzieje, że tu go znajde

5. 16 lat

Opublikowano

1. Xeess

 

2. Nazywam się Karol, zajmuje się głównie opierdalaniem i nie robieniem niczego sensownego. Moje hobby to amatorskie mma ;D. Ostatnio sporo pogrywam w róznego rodzaju gry i pomyślałem że można by pograć w MC

 

3. Konto na yt Tak mam ale w zerowym stopniu związane z przesyłaniem filmów a tym bardziej o tematyce MC więc to nieistotne ;D

 

4. Gdyż mi się nudzi i chciałbym pograć z chociaż małą namiastką tego co można aktualnie zobaczyć u youtuberów z sezonu trzeciego kwadratowej.

 

5. 17

 

nie wiem czy to istotne ale posiadam skype i ts więc moge pogadać

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

nie polecam server chujowy technik wyszedł all poszło sie jebac admin oznajmil grzecznie ze start w piatek pozdro hahaha najpierw dopracujcie potem odpalajcie nooby nq..

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

2. Napisac nick : Gwiazdeczkaaa

 

3. Napisac cos o sobie : Jestem dziewczyną. Nie biję bez powodu nie griferuje i jestem chęta do gry z innymi

 

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam): Konto mam lecz zasłaby mam komp zeby móc nagrywać

 

5. Dlaczego to własnie ty: Ponieważ już drugi raz grałabym na serwer KM+SB I było poprostu fantastycznie.

6. Wiek: 18

Opublikowano

Nick: Lime06

 

3. O mnie :P: Na imie mi Kacper, lubie dzieczynyyyy i minecrafta

xD Chcialbym zagrac na nowym typie serwera minecraft :>

 

 

4.

Konto na yt: Tak mam lecz bez filmow :>

 

5. Dlaczego to własnie Ja??: Ogarniam, to chyba najwazniejsza rzecz

xD

 

6. Wiek !!! 16 ;p

Opublikowano

2. Napisac nick: KrQe

3. Napisac cos o sobie: Mam na imię Krystian. Interesuje się informatyką.

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) Nie mam

5. Dlaczego to własnie ty Lubię tego typu serwery, nie grifuje, jestem miły :)

6. Wiek !!! 16

Opublikowano

2. Napisac nick : Kunik

3. Napisac cos o sobie: Mam na imię Kacper mam 14 lat , Intresuje się koszykówką ^^

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) Tak mam

5. Dlaczego to własnie ty:Lubie poznowac nowych ludzi,Uwielbiam dobrą zabawe i jestem ogarnięty :)

6. Wiek !! 14

Opublikowano

2. Napisac nick bartik246

3. Napisac cos o sobie Nazywam się Bartek i lubię grać w minecrafta.

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) mam, ale nie nagrywam.

5. Dlaczego to własnie ty lubię serwy typu Kwadratowa Masakra

6. Wiek !!! 12 (ogarnięty)

Opublikowano

1. nick skajpaj

2. mam 15 lat jestem ogarnietny ,lubie i umiem wspułpracować.

3. nie mam ale moze bede mial

4. lubie grać poszukuje fajniego serwa porządnego

5. Wiek 15

Opublikowano

1. Nick : 6Master9

2. Jestem tworcza , przyjazna i miła osoba .

3. Owszem , posiadam

4. Uwielbiam , servery tego typu , poniewaz umiem oraz lubie wpsolpracowac z innymi.

6. 13

Moj Kolega :

 

1. Nick : thexinno

2. Jestem osobą która ma bujną wyobraźnie dzięki temu moge zaprojektowac niesamowite budowle lecz także jestem miłą i przyjazną osoba

3. Tak , posiada.

4. Poniewaz mojej tworczosci moge upiekszyc oraz zmodernizowac wyspe.

6. 14

Opublikowano

1. Napisac nick : pOkeRowy

2. Napisac cos o sobie : Cześć !, Mam na imię Maciek. Jestem kreatywną i koleżeńską osobą która kocha współprace. W minecraft'a gram nie od dzisiaj więc trochę o tej grze wiem , dodatkowo wspomnę że uwielbiam grać na takich mapkach jak SkyBlock ;)

3. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) : Mam ale tylko do subskrybowania (Na razie bo czekam na nowe części do komputera).

4. Dlaczego to własnie ty : Ponieważ jestem ogarnięty, miły, i zdyscyplinowany. ;)

5. Wiek !!! : 15 (Rocznikowo 16 ;)).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Napisac nick Gokill

2. Napisac cos o sobie ; lubię poznawać nowych ludzi , kocham pomagać (teamowi)jestem pro archerem

3. Konto na yt ( Tak mam lecz dopiero je kształce)

4. Dlaczego to własnie ty bo lubie grać w mc i poznawać nowych ludzi

5. Wiek !!! rocznikowo 14lat ;)

Opublikowano

1.Nick:Szelt

2.Coś o sobie:Jestem dobrym graczem ponieważ gram już troszke w minecrafta (1.5 roku). Lubie grać zespołowo, nie griefam oraz lubie pomagać innym.

3.

Konto na yt:(nie mam)

4. Dlaczego to własnie ty:Zawsze podobały mi się serwery typu kwadratowa masakra, mam dużo czasu więc będę często na serwerze.

5. Wiek:14

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...