Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DoLLinA Trolli [Kwadratowa Masakra] [Skyblock] [20 slotow] [WL]


Sajgon445

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WiTam !!!

Dzis poraz kolejny Zaczynamy Z Dolina Trolii.

aby dostac sie na Dolinie trzeba:

 

1. Napisac Podanie

2. Napisac nick

3. Napisac cos o sobie

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam)

5. Dlaczego to własnie ty

6. Wiek !!!

 

 

 

Ok teraz troszke o serwerze

 

 

1. To co was Interesuje czyli IP: s138.csrv.pl:22640

2. Sloty ? (20)

3. Gdziny pracy serwera ? ( serwer jest 24h)

4. Dodatkowe Informacje Zapraszam

GG :41476475

Youtube:http://www.youtube.com/user/sajgon4455

 

 

 

Czekam Na Was juz odGodziny 15:55 DZIS !!!!

Opublikowano

1. Mystical

 

2.Jestem Tomasz i pochodzę z Bydgoszczy. Trenuję piłkę nożną oraz koszykową. Jeżdżę na deskorolce i mam 13 (14 rocznikowo ) lat.

 

3. Konto na yt mam, 0 subskrybcji

:D (nie nagrywam)

 

4. Lubie servery typu masakra albo skyblock- moją pasją jest minecraft- gram w niego od 1,5 roku. Myślę że się wam przydam na serverze i że będziemy się fajnie wspólnie bawić.

5. Wiek: 13 (14 w kwietniu )

Niestety,posiadam mikro wraz z słuchawkami- ale on mi nie działa- na skype ani w cs nie działał

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

Napisac Podanie

 

2. Napisac nick EnyoPL

 

3. Napisac cos o sobie Jestem ogarnięty miły i dobroduszny

 

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) Tak Mam

 

5. Dlaczego to własnie ty jestem ogarnięty i miły

 

6. Wiek !!! 12

Opublikowano

Podanie

 

2. Napisac nick: Arman

 

3. Napisac cos o sobie: Lubie grać na serwerach tego typu, nie niszcze nic innym i lubie współpracować

 

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) : Nie mam

 

5. Dlaczego to własnie ty: Bo lubie grać na serwerach tego typu i nikomu nie robię na złość

 

6. Wiek !!!: 15 lat

Opublikowano

2. Napisac nick Jedrzej ;3

3. Napisac cos o sobie Nazywam się Patryk . Kocham słuchać SOAD oraz modostep'u :)

4. Konto na yt ( Tak mam, nie mam) Nie mam

5. Dlaczego to własnie ty : Jestem aktywnym graczem , potrafię robić expiarki itd. Od soboty dużo czasu na granie :) ( ferie )

6. Wiek !!! 14

Opublikowano

Nick: YurekFox

Cos o sobie: Nazywam sie Szymek.Chodze do 2 klasy gimanazjum.Jestem ograniety,nie griferuje.Dobro druzyny jest dla mnie najwazniejsze

Konto na Youtube: Tak mam

Dlaczego wlasnie ty: Mysle ze bede pomocny gralem na wielu serverach factions ,jest mily,umiem zbudowac mobgrinder,generator cobbla

Wiek:14

Opublikowano

Podanie

2.MrZiel0nyNinja

3.Jestem ogarnięty, lubie pomagać, jestem dość pomysłowy (redstone).

4.Mam bez filmików.

5.Jestem ogarnięty, nie grifuje jak ktoś/admin nie pozwala

6.13 lat

Opublikowano

1. makos18

2.Jestem przyjacielski , pomocny , i wrogi wobec wrogów .

4. Konto na yt mam do subskrypcje

5. Ponieważ Lubie dobrą zabawe z ludzmi

6. 18 lat

Czekam na odp aha Mam mikro .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...