Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[kupno]EVGA GeForce GTX 680 czy MSI R7970 Lightning BE


Gość Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej on na LQ jedzie :D . Gigabyte jest taki sam jak EVGA a EVGA jest na maxa podkręcona :) Gigabyte weź i nie marudź. Tylko nie zmarnuj tego wodniaka i podkręć dobrze procka i grafike jeszcze. A jak nie to weź Gigabyte Radeon 7970 z GHz Edition i OC 2-3% lepszy od GTX-a a jeszcze podkręcić możesz :D Jak zależy ci na AMD to na priv się popytaj natana bo on sie raczej zna

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale on tam ma pokazane LQ :) Chłodzenie ma tam w 1 poscie napisane :D

 

Bierz Gigabyte 7970 Ghz Edytion

 

Nie ma do tego bloków co jest na morele :D

Opublikowano

Ale on tam ma pokazane LQ :) Chłodzenie ma tam w 1 poscie napisane :D

 

 

 

Nie ma do tego bloków co jest na morele :D

Przecież tam jest pusty koszyk....

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

no dobra i co z tego jak LQ? jak można do sapphire i do asusa dokupić które są lepsze od msi

Dobre LQ, to koszt 1,5k, to pewnie jest jakieś badziewne gdzie powietrze jest lepsze.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Zrozum że nie ma bloku pod GIGABYTE Radeon HD7970 GHz Edition.. piszę to a ty dalej nic. Ta wersja co jest od Radka jest OC tak samo i 2-3% lepsza od GIGABYTE GTX680 TO ale GTX ma tylko 10% fabryka OC

Opublikowano

Ty nadal nie rozumiesz, że Ghz Edytion to nie tylko o/c, a poprawiony rdzeń?

Po co mu LQ jak 7970 jest chłodna?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Po co mu LQ jak LQ chłodzi się przy extremalnym o/c?

Na chłodzeniu jakie masz w gigabyte 7970 Ghz Edytion temperatury nie przekraczają 60C nawet po super o/c

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Niestety jest tylko do gigabyte gtx680 więc niech bierze tego karciaka bo i tak dobry ( fabrycznie oc )

Opublikowano

Niestety jest tylko do gigabyte gtx680 więc niech bierze tego karciaka bo i tak dobry ( fabrycznie oc )

Po co ma brać te gówno?

Niech bierze Gigabyte 7970 Ghz Edytion i nie pierdziel tu farmazonów.

I bez o/c 7970 ma przewagę nad 680, a po o/c 7970 Ghz Edydion miażdży 680

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

http://www.anandtech.com/bench/Product/618?vs=555

 

W grach typu 20-80 FPS HD7970 GHz ma przewage nawet 20 FPS, w tych co idą na 150-200 FPS GTX lepszy ale co to za roznica..

Opublikowano

http://www.anandtech.com/bench/Product/508?vs=555

 

I ta od GTXa lepszy w wiekszosci gier, jak gorszy to roznica typu 100 a 120 fps (ludzkie oko widzi i tak do okolo 60)

Opublikowano

To znajdź mu taka grafe z GHz do której są bloku na całą grafike :)

referent którego nie opłaca się brać.....

Nie ma brać LQ. Jeżeli wie lepiej, to niech robi co chce.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...