Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Gothic-Craft] - [Sky-Block] [Dedyk] - [Minecraft 1.4.7] - [Uptime: 99.9%] - [Miła administracja] - [Epicki spawn]


Boru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest u nas arena. Wklep /warp arena. Jeśli masz jakieś inne pytania pisz na naszym forum.

Opublikowano

Godne pożałowania. Autor robi konta (większość kont które polecało ten serwer ma tylko 1 post) aby polecić swój serwer.

Serwer nawet bez wbijania wydaje się żałosny (brak nawet porządnej prezentacji), dlatego nawet nie mam zamiaru wbijać.

Haha, jakie to zabawne. Ktoś kto pierwszy przejdzie parkour bedzie budował drugi? HAHAHAHAHHAHAHAHAH

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Opublikowano

Godne pożałowania. Autor robi konta (większość kont które polecało ten serwer ma tylko 1 post) aby polecić swój serwer.

Serwer nawet bez wbijania wydaje się żałosny (brak nawet porządnej prezentacji), dlatego nawet nie mam zamiaru wbijać.

Haha, jakie to zabawne. Ktoś kto pierwszy przejdzie parkour bedzie budował drugi? HAHAHAHAHHAHAHAHAH

Jeśli masz jakiś problem to nie wbijaj. Nowa prezentacja jest już zrobiona. Co do tych kont to nie są moje.
Opublikowano

Jeśli masz jakiś problem to nie wbijaj. Nowa prezentacja jest już zrobiona. Co do tych kont to nie są moje.

No własnie najmniejszego zamiaru nie mam wbijać. Bo ja ci uwierzę że są nie twoje haha :D

Dobra kończę tą dyskusję bo nie ma co rozmawiać z człowiekiem który tworzy konta aby polecić swój serwer :D

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Opublikowano

Zostałeś zgłoszony za spam. Wgl to moim zdaniem jesteś zazdrosny ale luz. Zezwalam moderatorom na sprawdzenie mojego IP i porównania z tamtymi kontami.

Opublikowano

Niby za co miałbym być zazdrosny? I moj post to nie spam, a odpowiedz na twoje zdanie :D

Widze że nawet nie wiesz co to spam. Życzę powodzenia w hostowaniu tego serwera, przyda ci sie :D

crysis2l.jpg


,,If we don't end war, war will end us"-H.G Wells

Opublikowano

Super Serwer Polecam go. Świetna Miła Administracja i ogólnie miła atmosfera na serwerze. Najlepszy Serwer z jakim się do tej pory spotkałem na Sky Block.

 

Wbijajcie Fajnie się Gra. Pozdrawiam

Opublikowano

Kurde widzę, że ziomki z 1 postem się wypowiadają ;D Dzięki za komentarze ale kurde... potem piszą, że to ja.

Opublikowano

Refresh. Spróbujemy dziś zmniejszyć lagi, które i tak są małe. Przeniesiemy troszkę spawn i parkour

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...