Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT]-Poradniczy poradnik #3 Niezawodna pułapka na graczy


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W dzisiejszym poradniku chciałbym wam pokazać niezawodną, lecz prostą pułapkę na graczy. Co do niej potrzebujemy?

 

-Wiadro wody

-Tabliczkę (2x)

-Skrzynkę

-Plugin LWC (UWAGA! Musi być włączona flaga magnet w configu LWC!)

-4 pochodnie (opcjonalnie)

 

Zaczynajmy!

W pierwszym kroku kopiemy dziurę, najlepiej dość głęboką. Na dnie kładziemy skrzynkę.

1358243599-U771709.png

Piszemy

 /lwc flag magnet on 

Jest to flaga, która powoduje że przedmioty położone obok skrzynki teleportują się do niej.

Klikamy LPM na skrzynię. Powinien nam się wyświetlić taki komunikat (niekoniecznie po Polsku).

1358243889-U771709.jpg

Wychodzimy z dziury i piszemy przed dziurą coś w tym rodzaju:

1358244173-U771709.png

Teraz kładziemy drugą tabliczkę 1 kratkę pod pochodnią i 2 kratki nad nią wylewamy wodę.

1358244491-U771709.png

1358244565-U771709.png

Teraz tylko czekamy aż ktoś się skusi i skoczy

;). Dzięki fladze magnet jego itemki wpadną do skrzyni, a on ich nie będzie mógł wyjąć ;).

Ja zdobyłem na jednym serwerze tym sposobem 2 diaxowe sety i zelazne eq

:). Nie piszcie że nie działa, bo na większości serwerach magnet jest wyłączony, ale zdarzają się wyjątki ;).

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Mógłbyś podać mi ip serwera na którym to testowałeś? :D
Napisałeś, że dzięki temu zdobyłeś dwa sety.
Chciałbym też potestować ale nie mam dobrego serwera z lwc.

Opublikowano

Nie kapuje tego : "Teraz kładziemy drugą tabliczkę 1 kratkę pod pochodnią i 2 kratki nad nią wylewamy wodę."

 

Bo jak położę tabliczkę 1 kratkę pod pochodnią i zaleje wodą to przecież będę musiał wyjść na ląd tą wodą.

 

Z góry dzięki za wytłumaczenie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...