Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze teksty bohaterów.


Spooq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypisujcie jakie są wasze ulubione teksty championów w grze, obojętne czy po angielsku, czy po polsku, chyba każdy zrozumie :P Mnie kładzie tekst Siona "Kim jest twój przywoływacz, i czym sie zajmuje" xD

2d82fcx.jpg
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zilean z tym swoim: "Czas pędzi jak strzała, a mój wujek pędzi bimber." :D

Albo Lux z tym światłem: "Czym jest światło? Promieniowanie elektromagnetyczne wpływające na oko ludzkie umożliwiające dostrzeganie przedmiotów co do ich kształtu i wielkości."

Wiele jest fajnych tekstów. Jak sobie coś przypomnę to napiszę :D

Opublikowano

Cały Dzentelmen Cho <3

"ANI SIE WAZ MNIE DOIC" tym to można ludzi denerwować

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Mnie bawi śmiech Lulu, jest rozbrajający ;d

Fajnie wkurza się osoby tym śmiechem przez minimum 25+ minut - oczywiście używając go non stop :P

 

Co do tekstów, jedynie Orianny przychodzi mi na myśl z "A zegar tyk tyk tyka", jak przypomnę sobie to napiszę :)

Opublikowano

brolaf-twoja stara

Ali-Nawet nie waż się mnie doić

Ahri-Don't u trust me? (jak ona to mówi :3)

Cait-Bądź czujny jak pies podwójny,I coś tam o puszystych kajdankach.

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

Opublikowano

Sure you can handle me, summoner ? -MF <3

Predator, kurna piękny ! It's beautifull ! - Renekton (zawsze myślę, że on mówi kurwa :D)

Wudżu, podasz mi tę herbatkę ? - Master.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

"Wystarczy kliknąć raz głupcze" ~ Mordekaiser

"Czy wspominałam że zaczął się okres godowy?" ~ Nidalee

"Weź ten zwój i wsadź go ...... w jakieś bezpieczne miejsce" ~ Ryze

Opublikowano

"Klejnoty, chcesz zobaczyć moje... klejnoty?" - Taric

"Ręka prowadzi do siekiery, a siekiera prowadzi do... TWOJEJ TWARZY!" - Sion

"Wiesz czemu mój roger jast taki wesoły?" - GangPlank !

"Każdy zgrywa bohatera dopóki nie przyjmie ołowiu w d*pe" - Graves

"W uczciwej grze jeszcze nigdy nie przegralem, ale tez nigdy w taka nie gralem" Twisted Fate

"Żeby dobrze poznać czyjeś wnêęrze, trzeba go wypatroszyć" - Kha`zix To jest Coś ;D !

"Lalaly, lalala (Jak Lata)(Joke)" Nautilus

"Zawsze sikasz (przeładowuje strzelbę), przez zapięty rozporek" - Graves Ten tekst rozwala każdego :D jak jego strzelba :PP

 

PS:Więcej dodam jak wrócę ze szkoły może :)

Opublikowano

Śmiech blitzcranka w polskiej wersji rozwala, i jego taunt "Czas człowieka dobiegł końca".

2d82fcx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...