Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Web][DL] Strona Metin5 s1 oraz s2 by domkiss


Domkisssss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma spierdalac jesli ktos chce moge sprzedac ta strone dzialajaca poprawiona + prawa do niej full jak na mt5 + wytlumaczyc jak wgrac ( platnosc paypal ) zapraszam gg 45628640 (str. metin5s1.pl )

 

Mam rowniez na sprzedac pliki metin5! zapraszam do pisania

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na tamto konto dostalem bana za sytacje z katharsis w 2011 nie wiem czy nadal ma bana ale passow nie pamietam zrobilem nowe konto zeby dac strone jak chcecie usuniecie ja ja tylko daje bo juz mi nie potrzebna

Opublikowano

up strona jest pełna oskryptowana, grafika etc z ftp mojego serwera. Jeśli nawet nie pobraliscie nie wypowiadajcie się.

 

jest to dokładniej kopia "data" a apache22 z mojego dedyka.

Opublikowano

Strona działa i ma skrypty php zajebiście dzięki!

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

A jak to działa na tym hamachi ? Pobrałem, wgrałem i gdy klikam to mam tak jak UP że błąd z bazą .

 

 

Ok już działa poprawnie

 

 

Skrypty jakieś dziwne , statusu nie pokazuję , liczbę graczy bierze z dupy , zalogować się na konto nie można . rejestracja poprawnie nie działa ( nie zakłada konta )

Opublikowano

Smutne ze Metin5 pada Niezłe czasy tam były Zwałaszcza za serwera z max 120 lvl hwang i ks, noze to było cos PROOO Kocham te czasy ;< a teraz serwer pada ;C

Opublikowano

1500 zł za taki szablon ? Z kodowaniem czy sama grafika ?

Pisałem ostatnio z zilelskiem, więc 1500 wraz z kodowaniem.

derin.png

Opublikowano

Albo te kodowanie coś złe albo ja coś źle robię. Wszystkie configi ustawiłem pod moje dane i rejestrować nie mogę nowych kont, status serwa ciągle OFF , liczba graczy nie wiem skąd wzięta...

Opublikowano

Albo te kodowanie coś złe albo ja coś źle robię. Wszystkie configi ustawiłem pod moje dane i rejestrować nie mogę nowych kont, status serwa ciągle OFF , liczba graczy nie wiem skąd wzięta...

 

Za taką cenę to kodowanie złe być nie powinno.

 

Ustawiłeś wszystkie 3 configi ?

2863366318.png

Opublikowano

o ile ze stroną przekazał mu prawa autorskie, zdanie zielska można sobie w anus wsadzić.

//nieregulaminowa sygnatura

//BR3ND

Opublikowano

Przemek (13473130)

mozna

21:14

Hi Fi Super Star Super Hit

czyli legalnie moge u siebie wykorzystac?

21:14

Przemek (13473130)

tak

21:14

Hi Fi Super Star Super Hit

to super ,dzięki

4funmt2.pl

Opublikowano

o ile ze stroną przekazał mu prawa autorskie, zdanie zielska można sobie w anus wsadzić.

 

Nic dodać nic ująć

 

Stronka ciekawa i przydatna.

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...